Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΒΕΦΟΝΥΠΙΑΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλησπέρα Κατερίνα.

Υπάρχουν αρκετοί καλοί σταθμοί στο Κορωπί.

Ο δικός μου γιος πήγε για 2 χρόνια στα ΜΕΛΙΣΣΑΚΙΑ και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι.

Πρώτα ο Θεός, εκεί θα στείλω και τη μικρή μου :)

line_m123_beg_17_time_1096084800_text_cf20c3e9f9f1e3dceae7f220ece1f220e5dfede1e9.gifline_test_beg_39_time_1246852800_text_c720f8e9f8dfede120ece1f220e5dfede1e9.gif

 

http://3040glam.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημέρα Κατερίνα, νομίζω πως στο Κορωπί δεν υπάρχει βρεφονηπιακός σταθμός. Υπάρχει στο Μαρκόπουλο το << baby steps >>.Δέχεται παιδιά απο 2,5 μηνών εώς 5 ετών.Το κοριτσάκι μου είναι ο τρίτος χρόνος που το πηγαίνω κ ειμαι πολύ ευχαριστημένη! Μπορείς να πάρεις πληροφορίες απο την ιστιοσελίδα τους..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 χρόνια μετά...

Επαναφέρω το θέμα καθώς με ενδιαφέρει για του χρονου για παιδάκι 2,5 χρονων. Εχω ακούσει καλα λογια για τον Αμαρυλλις (ιδιωτικος)τι γνώμη έχετε ? Ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...