Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιδικοι σταθμοι στη θεσσαλονικη


Recommended Posts

Λογικα αποτελεις ειδικη κατηγορια για τους δημοτικους βρεφιονηπιακους αλλα εχασες την προθεσμια. τα χαρτια γινονται μαιο-ιουνιο.

αν δεν βρεις σταθμο, προσπαθησε να εργαστεις απο το σπιτι. εγω σταθμο δεν εχω να σου συστησω γιατι δεν εκανα ερευνα. παντως ρωτα και στους δημοτικους και ρωτα και μεσω οαεδ η εργατικης εστιας μηπως υπαρχει κατι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Tha to psaksw,eimai stin Drama kai metakomizw stin Thessaloniki se 2 evdomades,ki egine etsi grigora kai ksafnika.Makari na mporesw estw apo to spiti na ergastw.mporw n akanw otidipote,mipws kserei kapoia kati?katharizw kai spitia kai tetoia....otidipote.kai kati akoma....poso kostizei o idiotikos paidikos stathmos?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

εχει κανεις εμπειρια απο τον παιδικο στη ΧΑΝΘ?

 

 

ναι,πολυ ασχημη εμπειρια.αν ενδιαφερεσαι ακομα στειλε πμ για να σου πω σε πμ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι νέα στο forum κ μου είπαν για τον παιδικό σταθμό "Φρουτοπία" στον Εύοσμο. Έχετε καμιά εμπειρία από αυτόν; Ψάχνω απογευματινό παιδικό κ είναι μια λύση.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας!!

Εχω ενα αγοράκι 3 ετών κ ενδιαφέρομαι για παιδικούς σταθμούς στην περιοχή Μαρτίου.Μου έχουν πει για του Φωκά, των Πατρών, την γαλήνη κ την μέριμνα του παιδιού... έχει κάποια να μου πει γι'αυτούς τους σταθμούς ή κ κάποιον άλλον αν ξέρετε...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 10 months later...
  • 10 months later...
23 minutes ago, Annoulina said:

μιλαμε για τις Ζαφρανα το σχολειο? 

 Είμαι ανάμεσά στη Ζαγφρανα και την Μοντεσοριανη Αγωγη στην Πυλαία, εχει κανένας γνώμη για τα 2 σχολεία? Από ότι ξέρω η κυρία Ζαφρανα έχει βγει στη σύνταξη οπότε δεν ξέρω κατά πόσο το έργο της συνεχίζεται

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπερα κοριτσια και καλως σας βρηκα! Χρονια διαβαζω το σαιτ και να που ηρθε η ωρα να εγγραφω!

ηθελα τα φωτα σας!! Θελω να ξεκινησω τη μεγαλη μου παιδικο σταθμο που θα γινει 3 χρονων. 
εχετε γνωμες ή εμπειριες για: 1.μοντεσσοριανη Ζαφρανα

2.Νηπιακος κηπος

3.παιδικοραμα;;;;

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...