Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποσο εγκυος ειμαι;;; Σος


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!!! Εκανα χοριακη β και έδειξε 90600 μονάδες !!! Ποσο εγκυος ειμαι; Έχω πάθει σοκ γιατι δεν έχω σταθερό κύκλο κ δεν περίμενα να ειμαι εγκυος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


συγχαρητηρια! δε λει τιμες το χαρτι της εξετασης που παρελαβες?τελευταια περιοδος ποτε ηταν?

26/10/10 Ήρθε η kisha junior και είναι όντως γκαυ.....τσα!

Ο μικρός μου είναι κέβλαρρ  ! 20/02/12

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! Μονο η τιμη της χοριακης δεν φτανει, για να υπολογιστει η εβδομαδα κυησης. Πρεπει να συγκριθει με την εικονα του υπερηχου!!!!

Με βαση και τα δυο αυτα στοιχεια, ο γυναικολογος θα σου πει ποσο εβδομαδων εγκυος εισαι!

Καλη τυχη!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου! λογικα βαση τελευταια περιοδου εισαι 12+6 δλδ προχωρας στο 4 μηνα!! ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! και με το καλο να αγκαλιασεις το μωρακι σου :P:p:p

Link to comment
Share on other sites

ναι γλυκιά μου πρεπει να πας στον γιατρό σου και να δει τον σάκκο και να υπολογίσει από την τελευταία περίοδο γιατί πολλές γυναίκες δεν εχουν σταθερό κύκλο και γίνεται υπολογισμός όχι από την περίοδο αλλά από τον σάκκο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...