Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κίνδυνος?


Recommended Posts

Γειά σας! Είμαι 40 ετών, έχω ήδη δυο παιδάκια 14 και 7 ετών και βρίσκομαι στην 5η εβδομάδα κύησης. Χτες όμως ένιωσα πόνους στη κοιλιά και είχα και λίγο αίμα. Έκανα σήμερα πρωί χοριακή και έδειξε 2.400 , από 1006 που ήταν την Πέμπτη το πρωί, δηλαδή δύο μέρες πριν. Τι λέτε, θα παλινδρομήσει το έμβρυό μου; Η γυναικολόγος λέει να πάρω utrogestan μέχρι την Δευτέρα το πρωι που θα ξανακάνω χοριακή. Έχω αρχίσει όμως να μην έχω τα συμπτώματα εγκυμοσύνης που είχαν πριν μου συμβεί αυτό. Τι λέτε; Είμαι πολύ ανυπόμονη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας! Είμαι 40 ετών, έχω ήδη δυο παιδάκια 14 και 7 ετών και βρίσκομαι στην 5η εβδομάδα κύησης. Χτες όμως ένιωσα πόνους στη κοιλιά και είχα και λίγο αίμα. Έκανα σήμερα πρωί χοριακή και έδειξε 2.400 , από 1006 που ήταν την Πέμπτη το πρωί, δηλαδή δύο μέρες πριν. Τι λέτε, θα παλινδρομήσει το έμβρυό μου; Η γυναικολόγος λέει να πάρω utrogestan μέχρι την Δευτέρα το πρωι που θα ξανακάνω χοριακή. Έχω αρχίσει όμως να μην έχω τα συμπτώματα εγκυμοσύνης που είχαν πριν μου συμβεί αυτό. Τι λέτε; Είμαι πολύ ανυπόμονη!

 

Με το καλό το μωράκι κ να χαίρεσαι τα μεγάλα! Πρώτα ο Θεός, να γεννηθεί κ το μικρό θα έχουν μεταξύ τους 7 χρόνια διαφορά!! Υπολογισμένα τα είχες, χαχα! Λοιπόν λίγο αίμα δε σημαίνει απαραίτητα κακό, θέλει ξεκούραση κ utrogestan, είχα και γώ στην 7η εβδομάδα. Η αύξηση της χοριακής είναι πολύ καλή νομίζω κ ετσι θα συνεχίσει. Είχες πολύ αίμα..;; Κατσε σε ακινησία! Καλή επιτυχία κ με το καλό!

78xyp2.png

 

Z1jep2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...