Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πίεση χαμηλά στο αιδοίο... (δεύτερο τρίμηνο)


Recommended Posts

κοριτσια πηγα τελικα για αυχενικη στην σουκα(απιστευτος ανθρωπος και επιστημονας) κ οταν της εδειξα που ποναω εντοπισε με τον υπερηχο ενα ινομυωμα που δεν το ειχε δει κ α ν ε ι ς.ευτυχως ειναι εκτος μητρας κ επηρεαζουν το μωρο παρα μονο την μαμα του....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


Γεια σας. Ειμαι στην 21+1. Θελω να σας ρωτησω κατι. Νοιωθω συνεχεια σχεδων το μωρο να με πιεζει εκει κατω.... Η να με κλωτσαει εικει κατω.. Ειναι φυσιολογικο αυτο? Δηλαδη να αισθανομαι συνεχεια το μωρο να με πιεζει απο τωρα??? Εν το μεταξη εκανε κ η ξαδερη μου περιδεση κ εχω ψιλοφοβηθει λιγο.. Δεν ηερω βεβαια αν παιζει καποιο ρολο ο τραχθλος που αισθανομαι το μωρο εκει κατω..μπορει να ειναι κ φυσιολογικο.. Ξερει καμια?????? Την αλλη παρασκευη παω για β επιπεδου..ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειχα αυτην την αίσθηση κοντα στον β επιπεδου... αποδειχθηκε ποτι το μωρο είχε ισχιακη προβολη και γι αυτό ενιωθα της κλωτσιες σε αυτό το σημειο...τωρα πια γυρισε και εχω πονο στα μεσοπλευρια διαστήματα! Όταν με το καλό κανεις το β επιπεδου θα σου μετρησουν και τον τραχηλο...θα δουν και την μορφολογια του...ρωτα τον γιατρο την ωρα που σε εξεταζει να σου σχολιασει τον τραχηλο για να ηρεμησεις!! Οσο δεν εχεις πετρωματα ή αίμα ή πόνους περιοδου μην πανικοβαλεσαι! Αν αισθανθείς ή δεις κατι από τα παραπάνω παρε τηλ αμεσως το γιατρο σου! Καλα αποτελέσματα στον υπερηχο!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ηταν αλλος ενας λογος που πιστευω πως μπορει να αισθανομαι το μωρο εκει γιατι την τελευταια φορα που πηγα για υπερυχο ο γιατρος μ ελεγε πχ εδω ειναι το κεφαλι..κ ηταν ψηλα μετα κατεβαινε με τον υπερυχο χαμηλα κ βλεπαμε τα ποδια..κ σκευτομαι κ αυτο πως ισως το παιδι ειναι αναποδα..δηλαδη αν ειναι αναποδα μεχρι ποιο μηνα εχει περιθωριο να γυρισει????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...