Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ειναι πολυ νωρις να κανω τεστ?


Recommended Posts

Έκανα πάλι τεστ σημερα και ηταν αρνητικο...Μάλλον από το αγχος δεν αδιαθέτησα...

 

πολυ πιθανο...μην αγχωνεσαι...δε ξερω αν προσπαθεις για μωρο, αλλα να ξερεις οτι το αγχος ειναι το ιδανικοτερο αντισυλληπτικο.... χαλαρωσε κ ολα θα γινουν!

9Kmap2.png

 

 

lupip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Προσπαθώ...αλλά είναι μόνο ο πτώτος μήνας..Απλά δεν έχει καιρό που σταμάτησα τα αντισυλληπτικά και ακόμα δεν καταλαβαίνω τις αντιδράσεις του οργανισμού μου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια γεια σας...θα ηθελα τα φωτα σας...μπας και καταλαβω τπτ...21/11 αδιαθετησα και ηρθαμε σε επαφη στις 29/11 επειδη εκεινο το βραδυ ομως τα ειχαμε πιει8-)8-)8-):cool: δεν πολυ καταλαβα τη καταληξη ειχε η ολη πραξη αν καταλαβενετε τι εννοω!!!!!:oops: το θεμα ειναι το εξης τις τελευταιες μερες εχω εντονους πονους περιοδου που δεν δικαιολογουνται γιατι ειμαι στα μεσα του κυκλου αλλα και οωρηξια να ηταν ποσες μερες κραταει πια:?::?::?: υπαρχει περιπτωση ολο αυτο που νιωθω να προμηνυει το πολυποθητο νεο????:P περιμενω απαντηση σας !!!!σας ευχαριστω ολες!!!!!

κανεις δεν ειναι τελειος....μεχρι να τον ερωτευτεις..!!

[/url]

 

XzOfp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...