Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ελατοχωρι Πιεριας!!!


mammy-m

Recommended Posts

Καλησπερα.θελω βοηθεια κοριτσια.πληροφοριες για το ελατοχωρι.που να παμε για φαγητο που να μεινουμε και τι δραστηριοτητες εχει να κανουμε.σας ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα!!!

ειναι πολυ ομορφος προορισμος!

Εμεις οταν ειχαμε παει πριν 3 χρονια ειχαμε μεινει στο http://www.vaelapallas.com/

Πολυ όμορφα δωματια και πολυ ευγενικοι ιδιοκτητες, με φοβερο πρωινο! μεχρι και κρεπες ειχαν!

Βεβαια το κορυφαιο ξενοδοχειο της περιοχης ειναι το ΣΕΜΕΛΗ που αξιζει να πατε για ενα καφεδακι!

Φαγητο δεν θυμαμαι που φαγαμε, μονο πως ειχε ενα κεντρικο μεγαλο τζακι..

και το αλλο εστιατορι εχει κλεισει απ οτι εμαθα..πιπερια λεηοταν..

τωρα στο τι να κανετε...χιονοδρομικο, βολτες και φανταζομαι εχει και διαδρομες για περιπατους.

Καλα να περασετε!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα το ξενοδοχειο μου αρεσε τρελα.αυριο κιολας κλεινω δωματιο!!σ ευχαριστω πολυ!και ο,τι αλλο ξερετε κοριτσια να μου πειτε..καλο βραδυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το παλιο σχολειο ειναι εστιατοριο?που ειναι?μεσα στο χωριο?σεμελη ειναι ξενοδοχειο ή καφετερια?ακουσα για το ινδιανικο χωριο.ειναι ωραια?αξιζει να το επισκεφτουμε?τελικα εκλεισα στο vaelapallas αγαπητη ziu_zitsu!

Link to comment
Share on other sites

Το παλιό σχολειό είναι ταβέρνα μέσα στο χωριό και το Σεμέλη ξενοδοχείο έξω από το χωριό, σαν να βρίσκεσαι σε σαλέ του εξωτερικού... όπως τα βλέπουμε στις ταινίες!

Link to comment
Share on other sites

Σεμεληηηηη θεικαα.... Αχ τζαμπα μενουμε εδω ουτε παμε για να πω τον χαζμπαντ να κάνουμε εξόρμηση... Συμφωνω με αγγελινα μια χαχομαρα κ μιση ειναι

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ έχω χρόνια να πάω, φαντάσου, το Σεμέλη άλλαξε ιδιοκτήτη από τότε. :rolleyes: Είμαι περίεργη να δω αν το άλλαξαν καθόλου. Ωραίο ήταν, αλλά ακριβό, σαν εστιατόριο τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ευχαριστω κοριτσια για τις πληροφοριες.επειδη θα εχω και την κορη μου μου ειπαν να παμε στο ινδιανικο χωριο γιατι ειναι ωραια για τα παιδια..αλλα απ οτι λετε δεν ειναι ωραια.θα σας πω οταν γυρισω..φιλια

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...