Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 27/12/2009


ΜΕΛΙΝΑ

Recommended Posts

Στις 27/12/2009 στις 10 το πρωί γέννησα επιτέλους τον μπεμπάκο μου. Ζύγιζε 3800 και ήταν ένας υπέροχος τοκετός. Γέννησα σε 2 ώρες και έχω να πω ότι δεν τον συγκρίνω με τον πρώτο που παιδεύτηκα και τελικά ήταν δύσκολος. Ευχαριστώ αυτόν τον εκπληκτικό γιατρό που μετά από πολύ κόπο όπως θυμάστε βρήκα που με βοήθησε να βιώσω έναν τόσο όμορφο τοκετό και με βοήθησε ψυχολογικά όταν οι άλλοι κόντεψαν να με τρελάνουν με το θέμα της κοιλιομεγαλίας. όσο για το μαιευτήριο (ΕΛΕΝΑ) τι να πω βάζω άριστα από την συμπεριφορά τους την ευγένειά τους την συμπαραστασή τους, τα λούξ δωμάτια ήταν λες και είσαι σε ξενοδοχείο πολυτελείας. Καθαριότητα, προσωπικό, περιποίηση στην μητέρα και το παιδί. Δεν έχω λόγια και πραγματικά δεν το συγκρίνω με τίποτα με γτο Αττικό που γέννησα το πρώτο μου παιδί αφού ωχριά μπροστά στην εξειδίκευση , το προσωπικό,την εξυπηρέτηση. Το μόνο που έχω να πω είναι ένα μεγάλο ευχαριστώ.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου ζησει ο μπεμπακος σου κοπέλα μου και καλη χρονια. Και εγω Ελενα ψηφιζω αφου εκει γεννησα πριν 4 μηνες εκει και εγω το μπεμπάκι μου. Τα λουξ άψογα. Κοιτα συμπτωση και εγω τη μπουμπουκα μου στα Αττικο τη γέννησα.

Οι έλληνες είναι ρατσιστες....δυστηχως με τους υπόλοιπους έλληνες......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει ο μπεμπούλης!!!!

Τυχερό παιδάκι , υγιές και χαμογελαστό πάντα!!!

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Μελινακι να σου ζησει !!!!Να ειναι γερος και ατρομητος!

Και γω γεννησα στις 30/12 αλλα οχι σε δυο ωρες αλλα δυο μερες!!!

 

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας... Πάντα γερά και καλότυχα!

 

Yogamama θέλουμε λεπτομέρειες... Τα πάντα.... Εντυπώσεις, όλα όλα... Περίμενα με αγωνία να γεννήσεις!!!

LCizp3.pngI0Pwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...