Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πάρτυ γενεθλίων με θεμα τα χριστούγεννα


Recommended Posts

τον Δεκέμβρη εχει γενέθλια ο γιός μου , και παντα εχουμε θεμα τον αγιο βασίλη μιας και τα γενεθλία του ειναι κοντά κ εκτός τούτου ηταν ν τον γεννήσω τ χριστούγεννα κ λόγο επιπλοκών τον εκανα στις 10-12.

Για αρχή σας παραθέτω τα δωράκια που έφτιαξα μέχρις στιγμης και έποντε και τα υπόλοιπα:-P

CAM00189.jpg

και η πρόσκληση που κατασκευασα μονη μου!!!!!! εφτιαξα την προσκληση στον υπολογιστη την περασα σε φλασακι κ το πηγα για εκτυπωση σε καταστημα που εκτυπωνουν φωτογραφιες.

Chiomegarho3AF0sigmaftau3AF0taulambdaomicron.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΙΜΗΣΑΝ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ, ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΘΩΣ ΦΕΥΓΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΣ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΠΙΑ ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ :):P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:pCAM00214.jpgCAM00215.jpgCAM00218.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 11 months later...

φτασαν και παλι τα γενεθλια του γιου μου και οπως καθε χρονο ετσι και φετος το θεμα μας ειναι τα χριστουγεννα :P

ΤΑ ΧΩΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΖΑΧΑΡΩΤΑ ΚΑΙ Τ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΙΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΑ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ

CAM01212.jpgCAM01213.jpg

Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΑΣ!

CAM01214.jpg

ΤΑ ΚΑΡΤΕΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΕΜΑΣΤΟΥΝ ΣΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ:)

CAM01215.jpg

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...