Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Επικαιρότητα > Τεχνολογία

Notices

Τεχνολογία Νέες τεχνολογίες, Η/Υ, περιφερειακά

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 22-04-13, 11:36   #1
BABY

Το avatar του χρήστη BABY

BABY ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ?

Καλημέρα κορίτσια. Το Σαββατο πετυχα στον ΑΝΤ1 μια υπέροχη ταινια που λεγοταν Η ΤΑΙΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ. Θέλω να το κατεβασω να το δουν και τα μικρά μου, αλλά όπου και αν βρηκα μεσω του google ''free download'' μου έλεγε μετα να στειλω τον αριθμό του κινητου μου και αλλα δοαφορα τετοια. Υπάρχει καποιος τροπος να την βρω και να την κατεβασω δωρεάν ή τουλαχιστον καποιο site με αλλες παιδικες ταινιες ?
Ο χρήστης BABY δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-04-13, 17:46   #2
goody

Περιοχή: αθηνα
goody χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Εγω εχω κατεβασει το you tube downloader που ειναι δωρεαν και μπορεις να κατεβασεις οτι βιντεο εχει το you tube. Ετσι εχουμε πολλα παραμυθια του ντισνευ, επεισοδια του μικυ, τραγουδια. Δυστυχως δεν εχει καποιες πολυ ωραιες ταινιες του ντισνευ, απαγορευονται στο you tube ακριβως για αυτο το λογο.
Παλιά 22-04-13, 17:59   #3
Αναστασια Μ

Αναστασια Μ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

αν πας στο isohunt και πατησεις στην αναζητηση greek audio θ σου βγαλει οτι μεταγλωτισμενο υπαρχει,εχει αρκετα παραμυθια
Ο χρήστης Αναστασια Μ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-12-13, 02:08   #4
vasiliki ant

vasiliki ant ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ενα πολυ καλο site που εχει παρα πολλες παιδικες ταινιες ειναι το cosmoleech.επισης ειναι και το greek-best αλλα εκει θα χρειαστει να γινεις μελος για να κατεβασεις.να εχεις υπ οψιν σου οτι οι ταινιες σε αυτες τις σελιδες ειναι σε κομματια,τα κατεβαζεις ξεχωριστα και μετα τα αποσυμπιεζεις για να γινουν μια ταινια.το καθε κομματι θελει καποιο χρονο να το κατεβασεις και δεν μπορεις παραλληλα να κατεβασεις και αλλο,αν δεν εχεις αγορασει premium λογαριασμο,που σημαινει οτι θα χρειαστεις αρκετο χρονο για να την κατεβασεις
Ο χρήστης vasiliki ant δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές