Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Δραστηριότητες, Αγορές, Βάφτιση, Προτάσεις > Παιδικά πάρτυ, Παιδότοποι, Παιδικές Χαρές, Playgroups

Notices

Παιδικά πάρτυ, Παιδότοποι, Παιδικές Χαρές, Playgroups Η χαρά του παιδιού!

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 20-01-13, 14:11   #1
faiowyn

Περιοχή: Γλυκα Νερα
faiowyn χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή Παιδικο παρτυ ανιματερ

Συγγνώμη που επανερχομαι με το ιδιο θεμα που εχει συζητηθεί, αλλα δεν είδα πολύ πρόσφατα στοιχεία για το θέμα
Η κορούλα μου κλείνει τα 4 και σκεφτομαι να της φερω εναν ανιματερ για να αποσχολήσει 15 περίπου θηριάκια στο παρτυ.
Έχετε να συστήσετε κανέναν (είτε εταιρεία είτε μεμονωμένα) που να είχατε εμπειρία πως ήταν καλός?
(Γιατί ωραία τα 60αρια και 100αρια που βλεπω να παιζουν σαν τιμές, αλλά αμα είναι να τα κλαίμε, τουλάχιστον να χαρούν πραγματικά τα παιδιά)
Α.. περιοχή Γέρακα, Γλυκά Νερα κλπ, αλλά φαντάζομαι και αλλού στην Αθήνα να είναι δεν θα υπάρχει προβλημα
Ευχαριστώ για την όποια βοήθεια!
Ο χρήστης faiowyn δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-01-13, 19:03   #2
thomai1979

Περιοχή: πετρουπολη
thomai1979 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο faiowyn Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγγνώμη που επανερχομαι με το ιδιο θεμα που εχει συζητηθεί, αλλα δεν είδα πολύ πρόσφατα στοιχεία για το θέμα
Η κορούλα μου κλείνει τα 4 και σκεφτομαι να της φερω εναν ανιματερ για να αποσχολήσει 15 περίπου θηριάκια στο παρτυ.
Έχετε να συστήσετε κανέναν (είτε εταιρεία είτε μεμονωμένα) που να είχατε εμπειρία πως ήταν καλός?
(Γιατί ωραία τα 60αρια και 100αρια που βλεπω να παιζουν σαν τιμές, αλλά αμα είναι να τα κλαίμε, τουλάχιστον να χαρούν πραγματικά τα παιδιά)
Α.. περιοχή Γέρακα, Γλυκά Νερα κλπ, αλλά φαντάζομαι και αλλού στην Αθήνα να είναι δεν θα υπάρχει προβλημα
Ευχαριστώ για την όποια βοήθεια!
εχω δυο κοπελες...η μια ειναι η Αθηνά απο το ιλιον
και τα μουσικα μπαλονια απο ανω λιοσια....μια χαρα δουλεια και οικονομικοι...
Ο χρήστης thomai1979 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-01-13, 08:55   #3
faiowyn

Περιοχή: Γλυκα Νερα
faiowyn χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες
Απλά θέλω να βεβαιωθώ πως θα έρθει ένα άτομο δοκιμασμένο, γιατι μιλάμε για μικρά 2 έως 5 ετών και είναι κρίμα να αρχίσουν να κλαίνε αντί να διασκεδάσουν
Όποιος έχει συστάσεις plz ας στείλει μήνυμα .... τηλέφωνο, διεύθυνση ιστοσελίδας, οτιδήποτε )
Όχι τπτ άλλό, δεν έχω και πολύ χρόνο μπροστά μου για το πάρτυ και δεν ξέρω αν θα προλάβω
Ο χρήστης faiowyn δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-01-13, 20:48   #4
joan7

Περιοχή: Athens
joan7 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Το Σάββατο είχα το πάρτυ του γιου μου και ήρθε μια κοπέλα η οποία απασχόλησε 8 παιδάκια 3-4 ετών.Την συστήνω ανεπιφύλακτα τα παιδάκια παίξανε, περάσανε τέλεια, και οι γονείς επίσης.
Φαντάσου ότι δεν έγινε ούτε μια ζημιά στο σπίτι και τα παιδάκια δεν κουνήθηκαν καθόλου από την κοπέλα.
Ο χρήστης joan7 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-03-13, 12:14   #5
Eva 1977

Eva 1977 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο joan7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το Σάββατο είχα το πάρτυ του γιου μου και ήρθε μια κοπέλα η οποία απασχόλησε 8 παιδάκια 3-4 ετών.Την συστήνω ανεπιφύλακτα τα παιδάκια παίξανε, περάσανε τέλεια, και οι γονείς επίσης.
Φαντάσου ότι δεν έγινε ούτε μια ζημιά στο σπίτι και τα παιδάκια δεν κουνήθηκαν καθόλου από την κοπέλα.
Μπορεις να μου στειλεις με πμ τα στοιχεια της κοπελας κ τιμες; ξερεις αν παει σε ολες τις περιοχες; εμεις ειμαστε κερατσινι. ευχαριστω.
Ο χρήστης Eva 1977 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-03-13, 12:18   #6
Eva 1977

Eva 1977 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο thomai1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
μπορεις να μου στειλεις τα στοιχεια της κοπελας με πμ; ευχαριστω!
Ο χρήστης Eva 1977 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-05-13, 15:43   #7
mirini

Το avatar του χρήστη mirini

mirini χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

και εγώ ενδιαφέρομαι για ανιματερ για το παρτυ της κόρης μου. Κλείνει τα δύο και θα μαζευτούν αρκετά παιδάκια. Όποιο κοριτσάκι έχει εμπειρία από κάποιον δοκιμασμένο ανιματερ ας μου στείλει πμ.
Παλιά 22-05-13, 20:35   #8
κοκκινοσκουφίτσα
Μή ενεργός λογαριασμός

κοκκινοσκουφίτσα ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο mirini Εμφάνιση μηνυμάτων
και εγώ ενδιαφέρομαι για ανιματερ για το παρτυ της κόρης μου. Κλείνει τα δύο και θα μαζευτούν αρκετά παιδάκια. Όποιο κοριτσάκι έχει εμπειρία από κάποιον δοκιμασμένο ανιματερ ας μου στείλει πμ.
Καλησπέρα.
Εγώ κάλεσα τις απόκριες για το πάρτυ των παιδιών μου, μια κοπέλλα που έπαιξε πολύ ωραία με τα παιδάκια, ήταν ντυμένη minnie mouse. Εκανε καλό πρόγραμμα για μικρά παιδιά, ίσως επειδή ήταν παιδαγωγός.
Ο χρήστης κοκκινοσκουφίτσα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 23-05-13, 06:22   #9
joan7

joan7 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κι εγώ από εταιρεία είχα και είχα συστάσεις δεν πήγα τυχαία.
Εκτός αυτού είχα δει μια κοπέλα σε φιλικό σπίτι και μου άρεσε η δουλειά τους
Παλιά 23-05-13, 13:05   #10
κοκκινοσκουφίτσα
Μή ενεργός λογαριασμός

κοκκινοσκουφίτσα ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Κι εγώ από εταιρεία είχα και είχα συστάσεις δεν πήγα τυχαία.
Εκτός αυτού είχα δει μια κοπέλα σε φιλικό σπίτι και μου άρεσε η δουλειά τους
Δυστυχώς μ'αυτά που συμβαίνουν τελευταία, πρέπει να προσέχουμε & που πάμε & που αφήνουμε τα παιδιά μας.....πόσο μάλλον ποιόν καλούμε σπίτι μας.Εσύ από ποιά εταιρία κάλεσες ανιματέρ?
Ο χρήστης κοκκινοσκουφίτσα δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 23-05-13, 15:50   #11
joan7

joan7 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Δεν ξέρω αν θεωρείται διαφήμιση ας σβηστεί λέγεται τρελοφατσούλες λίγο ακριβό αλλά έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη!
Παλιά 24-05-13, 12:11   #12
tamar

Περιοχή: Αθήνα
tamar χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο thomai1979 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα μπορούσες να μου δώσεις τα τηλέφωνά τους; Ευχαριστω

]
Ο χρήστης tamar δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 27-05-13, 00:58   #13
asopos8

asopos8 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Υπαρχει κι αυτο που βρηκα για παιδικα παρτυ και μαλιστα δωρεαν

http://glikiarmonia.blogspot.com/2010/10/blog-post.html
Ο χρήστης asopos8 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-06-13, 17:31   #14
elieva

elieva χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Καλημέρα,
μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία και σε μένα. Κάνω το πάρτυ της κόρης μου που γίνεται 4 την άλλη βδομάδα και έχω αγχοθεί γιατί οι 2 κοπέλες που ήξερα δεν μπορούν τελικά να έρθουν...
Ο χρήστης elieva δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-03-14, 12:14   #15
Georgia Vas

Georgia Vas ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλημέρα.
Το Σάββατο που μας πέρασε έκανε πάρτι μια φίλη της κόρης μου και ήμασταν καλεσμένες. Η μητέρα που οργάνωσε το πάρτυ είχε καλέσει 2 κοπελίτσες για να απασχολήσουν τα παιδιά με δημιουργική απασχόληση όπως θεατρικό παιχνίδι, μουσικοκινητική, κυνήγι κρυμένου θησαυρου και με αποκορύφωμα είχε πινιάτα. Τα παιδιά μείναν πολύ ευχαριστημένα με τις κοπέλες και παρατήρησα ότι οι κοπέλες δεν κάνουν τις συνηθισμένες δραστηριότητες. Ρώτησα τις κοπέλες τι προσφέρουν και τιμές και μου δώσαν στοιχεία και το site τους edit admin για να επικοινωνήσω. Είναι κάτι διαφορετικό και θα το δοκιμάσω για την κόρη μου.
Ο χρήστης Georgia Vas δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-04-14, 16:22   #16
Ελένη blink

Το avatar του χρήστη Ελένη blink

Ελένη blink ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Georgia Vas Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα.
Το Σάββατο που μας πέρασε έκανε πάρτι μια φίλη της κόρης μου και ήμασταν καλεσμένες. Η μητέρα που οργάνωσε το πάρτυ είχε καλέσει 2 κοπελίτσες για να απασχολήσουν τα παιδιά με δημιουργική απασχόληση όπως θεατρικό παιχνίδι, μουσικοκινητική, κυνήγι κρυμένου θησαυρου και με αποκορύφωμα είχε πινιάτα. Τα παιδιά μείναν πολύ ευχαριστημένα με τις κοπέλες και παρατήρησα ότι οι κοπέλες δεν κάνουν τις συνηθισμένες δραστηριότητες. Ρώτησα τις κοπέλες τι προσφέρουν και τιμές και μου δώσαν στοιχεία και το site τους edit admin για να επικοινωνήσω. Είναι κάτι διαφορετικό και θα το δοκιμάσω για την κόρη μου.
Καλησπέρα, θα ήθελα να σου πω ότι εγώ το δοκίμασα και ενθουσιάστηκα γιατί ήταν πράγματι κάτι διαφορετικό! Καταρχήν ήταν γύρω στα 12 παιδάκια από 3-7 ετων και ένα μικρούλι 1μιση έτους...τα κορίτσια εκτός του ότι κράτησαν αμείωτο το ενδιαφέρον των παιδιών με διάφορα παιχνίδια που κάνανε, μετά κάνανε και διαδραστικό παραμύθι και πραγματικά μέχρι και εμείς οι μεγάλοι κολλήσαμε!! οσο για το μωρό της παρέας, μία από τις κοπέλες αφιέρωσε λίγο χρόνο μαζί του με δαχτυλοθέατρο και το παιδάκι όλο γελούσε και προσπαθούσε να μιμηθεί τις κινήσεις!! Είχαν φέρει και ηχοσύστημα με παιδικά τραγούδια, κάνανε face painting, γενικά είχαν το κάτι διαφορετικό απ'ότι έχω δει ως τώρα! Η μικρή μου ακόμα μου συζητάει το πόσο ωραία πέρασε! Ευτυχώς που υπάρχει αυτό το φορουμ και ανταλλάζουμε πληροφορίες!
Ο χρήστης Ελένη blink δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-05-14, 12:04   #17
piaget
Μή ενεργός λογαριασμός

piaget ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Ελένη blink Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα, θα ήθελα να σου πω ότι εγώ το δοκίμασα και ενθουσιάστηκα γιατί ήταν πράγματι κάτι διαφορετικό! Καταρχήν ήταν γύρω στα 12 παιδάκια από 3-7 ετων και ένα μικρούλι 1μιση έτους...τα κορίτσια εκτός του ότι κράτησαν αμείωτο το ενδιαφέρον των παιδιών με διάφορα παιχνίδια που κάνανε, μετά κάνανε και διαδραστικό παραμύθι και πραγματικά μέχρι και εμείς οι μεγάλοι κολλήσαμε!! οσο για το μωρό της παρέας, μία από τις κοπέλες αφιέρωσε λίγο χρόνο μαζί του με δαχτυλοθέατρο και το παιδάκι όλο γελούσε και προσπαθούσε να μιμηθεί τις κινήσεις!! Είχαν φέρει και ηχοσύστημα με παιδικά τραγούδια, κάνανε face painting, γενικά είχαν το κάτι διαφορετικό απ'ότι έχω δει ως τώρα! Η μικρή μου ακόμα μου συζητάει το πόσο ωραία πέρασε! Ευτυχώς που υπάρχει αυτό το φορουμ και ανταλλάζουμε πληροφορίες!
Εμένα έχει γενέθλια η μικρή μου τελη Μαίου και όπως είπα και στην perlitsa, γνώρισα την edit admin από το φεστιβάλ του ela mazi στον Κάλαμο. Ειδα και απόειδα με τους άλλους και τους πήρα τηλέφωνο για να παρω πληροφορίες για 15 παιδάκια για το πάρτυ γενεθλίων που θα γίνει στον κήπο του σπιτιού μας. ΟΙ άνθρωποι ήρθαν χθες την Πέμπτη από κοντά, είδαν τον χώρο, συζητήσαμε μαζί τί θα ήθελα εγώ για το πάρτυ και τί μπορούν να κάνουν αυτοί. Επαγγελματίες και με όρεξη και φαντασία! Μπράβο τους! Καταρχήν οι τιμές τους είναι ξεκάθαρες από την αρχή. Δεν ξεκινάνε με μια τιμή και όσο αυξάνονται οι απαιτήσεις αυξάνουν και την τιμή. Ανεξάρτητα από τη διάρκεια, τον αριθμό των ατόμων που θα απαιτηθούν η τιμή είναι μια! Οχι σαν κάτι άλλους που χρεώνουν διπλάσια τιμή το έξτρα άτομο και πρόσθετο κόστος για διάρκεια πάνω από δίωρο. Επίσης στην edit admin δεν μου χρεώνουν τις κατασκευές που θα φτιάξουν τα παιδάκια και θα τις κρατήσουν, ενώ οι άλλοι μου ζήτησαν χρήματα ανά παιδί γι αυτο! Ξεκάθαρα πράγματα από την αρχή! Εχω καταλήξει στην edit admin μετά από πολύ ψάξιμο και έτσι έχω εικόνα για το τί συμβαίνει γύρω. Οταν πρόκειται για το παιδί πραγματικά απαιτώ το καλύτερο!
Ο χρήστης piaget δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-06-14, 13:51   #18
tamar

tamar χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Ο γιος μου κλείνει τα 3. Αξίζει τον κόπο να απασχολήσω τα παιδάκια αυτής της ηλικάις με ανιματέρ ή τζάμπα τα λεφτα; Κι αν ναι έχετε να μου προτείνετε κάποιον που θα μπορούσε να αναλάβει την ψυχαγωγία τους;

]
Ο χρήστης tamar δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-06-14, 16:11   #19
piaget
Μή ενεργός λογαριασμός

piaget ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καταχήν να σου ζήσει! Δεν ξέρω αν έχουν περάσει τα γενέθλια ή όχι αλλά αν δεις και στις προηγούμενες αναρτήσεις μου μιλαω για την edit admin που την δοκίμασα στα γενέθλια της μικρής μου! Εμενα έκλεινε τα 5 αλλά τα παιδάκια ήταν διάφορων ηλικιών. Περάσανε πάρα πολύ όμορφα γιατί η edit admin πάντα έχει 2 άνθρώπους΄, όπως μου είπαν, ακριβώς για να προσαρμόζουν τις ενότητες των δημιουργικων παιχνιδιών στις ηλικίες και να μπορούν να συμμετέχουν όλα τα παιδάκια! Επισης θα πρέπει να σου πω ότι οι άνθρωποι δνε χρεώνουν με την ώρα. Είναι απεριόριστη και αυτό γιατί καταλαάινουν πολύ καλά ότι μέχρι το παιδάκι να εγκλιματιστεί και να μπει στο παιχνίδι χρειάζεται χρόνος. Δηλαδή αν ξεπεραστεί το δίωρο, που είναι η ποιο συνηθισμένη διάρκεια, θα πρέπει ο γονιός να πληρώσει έξτρα ή να τα παρατήσουν τα παιδιά σύξυλα? Εγώ το συστήνω ανεπιφύλακτα γιατί έμεινα παρα πάρα πολύ ευχαριστημένη και νομίζω ότι όταν κάποιος είναι σωστός, αξιόπιστος, συνεπής και φαίνεται ότι αγαπάει αυτό που κάνει είνα δίκαιο να το πεις και να τον συστήσεις. Εχουμε πήξει με τις μετριότητες, τους αεριτζήδες ( παθούσα γαρ από παλιά) και τις προχειρότητες. Να πούμε και το καλό μια φορά ! Το site τους σε περίπιτωση που σε ενδιαφέρει ειναι το edit admin
Ο χρήστης piaget δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-06-14, 21:55   #20
rosaki

rosaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Piaget θα μπορούσες να μας πεις τιμή. αν όχι εδώ στο ποστ ισως με pm.

οι εποχές είναι δύσκολες, και η τιμή παίζει πολύ μεγάλο ρόλο. κάνω μια έρευνα αγοράς για τα γενέθλια της μικρής μου ποτ γίνεται δύο το καλοκαίρι.
Ο χρήστης rosaki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-07-14, 00:31   #21
vakwva

vakwva ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλησπέρα σας και από εμένα!!! Θα κάνω τα γενέθλια της κόρης μου, κλείνει τον ένα χρόνο...και επειδή θα έχουμε 7 παιδάκια από 2,5-5 σκέφτομαι να πάρω ανιματέρ ώστε να τα απασχολήσει λίγο. όποια έχει να μου προτείνει κάτι σε κάποια λογική τιμή, παρακαλώ ας μου στείλει pm
Ο χρήστης vakwva δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-07-14, 17:06   #22
ANDREASTSI

ANDREASTSI ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο piaget Εμφάνιση μηνυμάτων
Καταχήν να σου ζήσει! Δεν ξέρω αν έχουν περάσει τα γενέθλια ή όχι αλλά αν δεις και στις προηγούμενες αναρτήσεις μου μιλαω για την edit admin που την δοκίμασα στα γενέθλια της μικρής μου! Εμενα έκλεινε τα 5 αλλά τα παιδάκια ήταν διάφορων ηλικιών. Περάσανε πάρα πολύ όμορφα γιατί η edit admin πάντα έχει 2 άνθρώπους΄, όπως μου είπαν, ακριβώς για να προσαρμόζουν τις ενότητες των δημιουργικων παιχνιδιών στις ηλικίες και να μπορούν να συμμετέχουν όλα τα παιδάκια! Επισης θα πρέπει να σου πω ότι οι άνθρωποι δνε χρεώνουν με την ώρα. Είναι απεριόριστη και αυτό γιατί καταλαάινουν πολύ καλά ότι μέχρι το παιδάκι να εγκλιματιστεί και να μπει στο παιχνίδι χρειάζεται χρόνος. Δηλαδή αν ξεπεραστεί το δίωρο, που είναι η ποιο συνηθισμένη διάρκεια, θα πρέπει ο γονιός να πληρώσει έξτρα ή να τα παρατήσουν τα παιδιά σύξυλα? Εγώ το συστήνω ανεπιφύλακτα γιατί έμεινα παρα πάρα πολύ ευχαριστημένη και νομίζω ότι όταν κάποιος είναι σωστός, αξιόπιστος, συνεπής και φαίνεται ότι αγαπάει αυτό που κάνει είνα δίκαιο να το πεις και να τον συστήσεις. Εχουμε πήξει με τις μετριότητες, τους αεριτζήδες ( παθούσα γαρ από παλιά) και τις προχειρότητες. Να πούμε και το καλό μια φορά ! Το site τους σε περίπιτωση που σε ενδιαφέρει ειναι το edit admin
Καλησπέρα μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία και σε μένα.ευχαριστώ.
Ο χρήστης ANDREASTSI δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-08-14, 11:13   #23
dioni2010

dioni2010 ουδετερη μηδέν
Smile ανιματερ

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο piaget Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμένα έχει γενέθλια η μικρή μου τελη Μαίου και όπως είπα και στην perlitsa, γνώρισα την edit admin από το φεστιβάλ του ela mazi στον Κάλαμο. Ειδα και απόειδα με τους άλλους και τους πήρα τηλέφωνο για να παρω πληροφορίες για 15 παιδάκια για το πάρτυ γενεθλίων που θα γίνει στον κήπο του σπιτιού μας. ΟΙ άνθρωποι ήρθαν χθες την Πέμπτη από κοντά, είδαν τον χώρο, συζητήσαμε μαζί τί θα ήθελα εγώ για το πάρτυ και τί μπορούν να κάνουν αυτοί. Επαγγελματίες και με όρεξη και φαντασία! Μπράβο τους! Καταρχήν οι τιμές τους είναι ξεκάθαρες από την αρχή. Δεν ξεκινάνε με μια τιμή και όσο αυξάνονται οι απαιτήσεις αυξάνουν και την τιμή. Ανεξάρτητα από τη διάρκεια, τον αριθμό των ατόμων που θα απαιτηθούν η τιμή είναι μια! Οχι σαν κάτι άλλους που χρεώνουν διπλάσια τιμή το έξτρα άτομο και πρόσθετο κόστος για διάρκεια πάνω από δίωρο. Επίσης στην edit admin δεν μου χρεώνουν τις κατασκευές που θα φτιάξουν τα παιδάκια και θα τις κρατήσουν, ενώ οι άλλοι μου ζήτησαν χρήματα ανά παιδί γι αυτο! Ξεκάθαρα πράγματα από την αρχή! Εχω καταλήξει στην edit admin μετά από πολύ ψάξιμο και έτσι έχω εικόνα για το τί συμβαίνει γύρω. Οταν πρόκειται για το παιδί πραγματικά απαιτώ το καλύτερο!
Καλημέρα piaget,επειδη η κορουλα μου κλεινει τα 4 σε λιγες μερες και θα ήθελα να καλέσω τα κοριτσια που προτείνεις για να απασχολήσει τα παιδάκια, θα μπορούσες να μου στείλεις το τηλέφωνό τους με πμ.
Ευχαριστώ.
Ο χρήστης dioni2010 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-08-14, 13:25   #24
niki33

niki33 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλησπέρα σας,
θα διοργανώσω και εγώ το παιδικό πάρτυ της κόρης μου (1χρονού) για το Σεπτέβριο και ψάχνω ένα ανιματέρ. μπορείτε να μου στείλετε πμ και σε μένα τα τηλέφωνα τους? κι πόσο κοστίζε σε σας ?
ευχαριστώ
Ο χρήστης niki33 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές