Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Περιοδοντολόγος


Recommended Posts

Έχω πολύ σοβαρό πρόβλημα με τα δόντια μου, λόγω φοβίας, αλλά επειδή πρόκειται να με εγκαταλείψουν σύντομα, κάτι πρέπει να κάνω, δεν ξέρω πώς, αλλά πρέπει.

Είμαι στην περιοχή Πλ.Βικτωρίας.

Έχει κάποιος να μού συστήσει ένα γιατρό στην ευρύτερη περιοχή, που να μπορεί να κάνει κάτι δι' αλληλογραφίας κατά προτίμηση (αστειάκι...), ίσως κάποιον με εμπειρία σε υστερικούς φοβικούς ασθενείς??

Επίσης αν υπάρχει κάποιος με ανάλογο πρόβλημα, να μού πει πώς κατάφερε να το λύσει (αν το έλυσε δηλαδή...):oops:

Ευχαριστώ, ελπίζω κάποιος να μού απαντήσει, στο μεταξύ πάω να λιποθυμήσω με την ησυχία μου:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατρό δεν έχω να σου συστήσω στην περιοχή σου αλλά αν η φοβία σου είναι τόσο μεγάλη, κοπάνησε κάνα δυο βαλεριάνες πριν πας γιατί έτσι που σε κόβω, δεν ξέρω αν θα πας στο ραντεβού ή θα στρίψεις στο δρόμο...:D

Link to comment
Share on other sites

Επειδη κι εγω ειχα φοβιες με τους οδοντιατρους,βρηκα καποιον τον οποιο εχω πανω απο 10 χρονια και κατα τη γνωμη μου ειναι αστερι και πολυ ελαφροχερης.Και πιστεψε με στα χερια του εχω κανει απειρες ενεσεις τις οποιες ετρεμα:lol::lol:Ειναι στην κηφισιας στο υψος του President του ξενοδοχειου.Δεν ξερω απο την περιοχη σου εαν ειναι πολυ κοντα αλλα στον συστηνω ανεπιφυλακτα.Ειναι ο μονος που εμπιστευομαι απολυτα για τα δοντια μου.Ειναι περιοδοντολογος, λεκτορας πανεπιστημιου και νεοτατος.Εαν θελεις λεπτομερειες στειλε μου π.μ

DlkKp2.png

 

 

aoJjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδη κι εγω ειχα φοβιες με τους οδοντιατρους,βρηκα καποιον τον οποιο εχω πανω απο 10 χρονια και κατα τη γνωμη μου ειναι αστερι και πολυ ελαφροχερης.Και πιστεψε με στα χερια του εχω κανει απειρες ενεσεις τις οποιες ετρεμα:lol::lol:Ειναι στην κηφισιας στο υψος του President του ξενοδοχειου.Δεν ξερω απο την περιοχη σου εαν ειναι πολυ κοντα αλλα στον συστηνω ανεπιφυλακτα.Ειναι ο μονος που εμπιστευομαι απολυτα για τα δοντια μου.Ειναι περιοδοντολογος, λεκτορας πανεπιστημιου και νεοτατος.Εαν θελεις λεπτομερειες στειλε μου π.μ

 

και εγώ θέλω pm! Μένω κοντά στο President και ψάχνω περιοδοντολόγο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

αγαπητά μέλη, δεν απαγορευεται η δημοσιευση αληθινών μαρτυριών

για καλά προιόντα/υπηρεσίες κτλ.

 

αυτό που απαγορεύετεαι είναι να δημοσιευσει καποιος διαφημιση απο την οποία έχει ο ίδιος κέρδος.

ή να δημοσιεύσει δυσφήμιση απο την οποία προκύπτει δόλος ή χαρακτηρισμοί που ζημιώνουν την όποια επιχείριση

 

 

Η προτροπή για να σας στείλει καποιος πμ, οδηγεί στο να είναι άχρηστο το θέμα αυτό, για μελλοντικούς χρήστες καθώς το θέμα δεν θα περιέχει πληροφορίες!

 

 

παρακαλούμε λοιπόν, αν μπορείτε

να μην προτρέπετε τα μέλη να σας στείλουν πμ ή ότι θα στείλετε εσείς πμ,

και

να δημοσιεύετε πληροφορίες τις οποίες πιστεύετε οτι θα βοηθήσουν μελλοντικά τους ανανγώστες

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδη κι εγω ειχα φοβιες με τους οδοντιατρους,βρηκα καποιον τον οποιο εχω πανω απο 10 χρονια και κατα τη γνωμη μου ειναι αστερι και πολυ ελαφροχερης.Και πιστεψε με στα χερια του εχω κανει απειρες ενεσεις τις οποιες ετρεμα:lol::lol:Ειναι στην κηφισιας στο υψος του President του ξενοδοχειου.Δεν ξερω απο την περιοχη σου εαν ειναι πολυ κοντα αλλα στον συστηνω ανεπιφυλακτα.Ειναι ο μονος που εμπιστευομαι απολυτα για τα δοντια μου.Ειναι περιοδοντολογος, λεκτορας πανεπιστημιου και νεοτατος.Εαν θελεις λεπτομερειες στειλε μου π.μ

 

μηπως μιλάς για τον Μέμο; αυτον θα συστησω κι εγω!

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εγω νομιζα οτι ειναι καλυτερα να μη δημοσιευουμε πληροφοριες σε ολους για να μην θεωρηθει διαφημιση γιαυτο ειπα να τα στειλω με πμ σε οποιον θελει αλλα εφοσον δεν πρεπει σας τα στελνω ανοιχτα τα στοιχεια.

 

Σπυρος Βασιλοπουλος λεγεται ο γιατρος.

 

Κηφισιας 65

τηλ.2106925960

 

Περιοδοντολογος λεκτορας πανεπιστημιου Αθηνων.

DlkKp2.png

 

 

aoJjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εγω νομιζα οτι ειναι καλυτερα να μη δημοσιευουμε πληροφοριες σε ολους για να μην θεωρηθει διαφημιση γιαυτο ειπα να τα στειλω με πμ σε οποιον θελει αλλα εφοσον δεν πρεπει σας τα στελνω ανοιχτα τα στοιχεια.

 

Σπυρος Βασιλοπουλος λεγεται ο γιατρος.

 

Κηφισιας 65

τηλ.2106925960

 

Περιοδοντολογος λεκτορας πανεπιστημιου Αθηνων.

 

Ελινα, ειναι προσεκτικος με τα θεματα της καθαριοτητας και της υγιεινης?Με απασχολει ιδιαιτερα αυτο το θεμα.Οι οδοντιατροι αγγιζουν το στομα μας και μετα πιανουν το φως απο πανω, ανοιγουν συρταρια, σηκωνουν τηλεφωνα και μετα παλι το στομα μας και ετσι γινεται μεταφορα μικροβιων ακομα και πολυ σοβαρων ασθενειων οπως υπατιτιδα και aids.

 

Ψαχνω κι εγω περιοδοντολογο που να σεβεται τον ασθενη του.

9Gm6p2.png?qzCQ8hue
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελινα, ειναι προσεκτικος με τα θεματα της καθαριοτητας και της υγιεινης?Με απασχολει ιδιαιτερα αυτο το θεμα.Οι οδοντιατροι αγγιζουν το στομα μας και μετα πιανουν το φως απο πανω, ανοιγουν συρταρια, σηκωνουν τηλεφωνα και μετα παλι το στομα μας και ετσι γινεται μεταφορα μικροβιων ακομα και πολυ σοβαρων ασθενειων οπως υπατιτιδα και aids.

 

Ψαχνω κι εγω περιοδοντολογο που να σεβεται τον ασθενη του.

 

 

Οχι απο οσο εχω δει τοσα χρονια ειναι πολυ προσεκτικος.Και απο οσο θυμαμαι παντα βγαζει τα γαντια του οταν θελει να παρει κατι αλλο.Καλα για το τηλεφωνο δεν το συζητω :lol:

Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη πραγματικα.;)

DlkKp2.png

 

 

aoJjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι απο οσο εχω δει τοσα χρονια ειναι πολυ προσεκτικος.Και απο οσο θυμαμαι παντα βγαζει τα γαντια του οταν θελει να παρει κατι αλλο.Καλα για το τηλεφωνο δεν το συζητω :lol:

Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη πραγματικα.;)

 

Eυχαριστω πολυ για την απαντηση Ελινα!!!

9Gm6p2.png?qzCQ8hue
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα σας!!Ήθελα να σας ρωτήσω έχω κακοσμία στο στόμα μου, ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε έναν καλό περιοδοντολόγο για την περιοχή Αργυρούπολη ή Γλυφάδα ή Ηλιούπολη;Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...