Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΙΝΟΜΥΩΜΑ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΗΜΕΙΟ


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Ειμαι καινουργια στο forum.θα ηθελα τη βοηθεια σας.

Εχω ινομυωμα 5,5cm.που εντοπιζεται εντος του μυομητριου.Σε 2 γυναικολογους που εχω δει μου λενε το ιδιο οτι χρειζει χειρουργειου,θα ηθελα πληροφορίες σχετικα σε ποίον γιατρο και με ποιο τροπο θα γίνει η επέμβαση?

Θα ηθελα πληροφορίες αν κάποια κοπέλα εχει περάσει παρόμοια εμπειρία με την δικη μου γιατι εδω στην επαρχεια ειναι περιορισμένη η πληροφόρηση που εχω.

Ευχαριστω εκ΄των προτερων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!

Μετα το τέλος της περιπέτειας μου θα ηθελε να σας ενημερώσω σχετικα για να βοηθήσω οσο μπορώ και άλλες κοπέλες που εχουν το ιδιο πρόβλημα!

μετα απο πολη ψάξιμο και βρήκα γιατρό για να κανω την αφερεση του ινιμιωματος μου!

να σας πω οτι εχω εθνικη ασφαλιστική και αυτο με βοήθησε πάρα πολύ διότι δεν επιβαρύνθηκα με κανένα έξοδο ουτε νοσήλια ουτε αμοιβή ιατρού!

εκανα εισαγωγή την τριτη στο ΥΓΕΙΑ 29/3/11 και βγηκα στις 31/3/11

Η μέθοδος που χρησιμοποίησαν ηταν με ρομποτικη και έμειναν μονο τρεις πολύ μικρές τομουλες.

Ο γιατρος ειναι ο κ χειλαρης γειωργιος ηταν άψογος πολύ σωστός επαγγελματίας και πάνω απο ΟΛΑ άνθρωπος!!

Μας τα εξήγησε ολα και πριν και μετα χωρίς να μας αφήσει καμια απορια

Οφείλω να του πω ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και ήμουν πολύ τυχερή που βρήκα αυτόν το γιατρο!

η αναρωση θα κρατήσει πολύ λιγότερο από οτι ένα κλασικό χειρουργείο.

αυτά απο έμενα και όποια αλλη βοήθεια μπορώ να δώσω ευχαρίστως!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσακι, ξεμπερδεψες!!

Αυτο το ονομα πρωτη φορα το ακουω στο φορουμ! Ειδες, και ενω οι αλλοι σκοτωνονταν οτι με ανοιχτο χειρουργειο πρεπει να το βγαλεις, μια χαρα! Τελικα οτι συμφερει τον καθε γιατρο λεει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτό είναι το μόνο σίγουρο . Το γιατρό αυτό μου τον συνέστησε φίλος μου γιατρός νεφφρολογος(ασχετο) ,,αλλα ειχε θεμα με την αδερφή του κατι πάρα πολυ σοβαρο !!!! κι αυτός ο γιατρός την έσωσε!! εργαζόταν στην Αμερικη,ειναι νέος σε ηλικία γύρω στα 45.

Οσο για την ρομποτική ειναι η εξελιξη της επιστημης.δεν εινια κατι αλλο λιγοι γνωριζουν να την κανουν γι αυτο να μην σε μπερδευουν!!!

σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!! και να ξεμπερδεψεις γρηγορα!!!

οτι χρειαστεις ειμαι στη διαθεση σου!! και την επομενη φορα να συζηταμε για την εγκυμοσυνη μας!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...