Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Δραστηριότητες, Αγορές, Βάφτιση, Προτάσεις > Βάφτιση

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 20-04-10, 03:05   #281
πουλακι1989

Περιοχή: θεσσαλονικη
πουλακι1989 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ευχαριστω πολυ σοφια!
Ο χρήστης πουλακι1989 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-04-10, 21:24   #282
bizoudaki

Περιοχή: στην θαλασσα ...
bizoudaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

... συνεχιζω με το γλυκο βαφτισης

Ελενιδης (τριγωνα πανοραματος): μικρο τριγωνακι σε κουτακι 1,40 €

lountem που ειναι ο Παντουδης ??? 0,50 € μου ακουγεται πολυυυυ οικονομικο
Παλιά 21-04-10, 22:01   #283
lountem

lountem χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο bizoudaki Εμφάνιση μηνυμάτων
... συνεχιζω με το γλυκο βαφτισης

Ελενιδης (τριγωνα πανοραματος): μικρο τριγωνακι σε κουτακι 1,40 ?

lountem που ειναι ο Παντουδης ??? 0,50 ? μου ακουγεται πολυυυυ οικονομικο
Είναι Μπότσαρή με Γαμβέττα. Τα συστήνω ανεπιφύλακτα. Έχουν πολύ ωραίες γεύσεις και σου βάζει ότι κουτάκι θέλεις. Καλά από τιμή σίγουρα συμφέρει.
Όσο για βαφτιστικά πήγα στη Βενιζάλου σε ένα μαγαζί και έχει πολύ πιο οικονομικές τιμές και σε ρούχαλάκια και σε λαμπάδες και σε μπομπονιέρες. Προσκλητήρια, κομμωση και μακιγιάζ έχω φίλους που θα μα του κάνουν.. Όποια ενδιαφέρεται να μου πει!
Ο χρήστης lountem δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-04-10, 11:46   #284
mor@ki_K

Το avatar του χρήστη mor@ki_K

mor@ki_K ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
... πηγα και εγω στην Ροζαλινα και τα εκλεισα απο εκει !!!

οι τιμες στα επωνυμα ειναι παντου οι ιδιες αλλά στη Ροζαλινα μπορεις να κανεις φθηνα κουτι-λαμπαδα-μπομπο και να διαλεξεις εσυ πως να τα στολισει

για πολυ οικονομικα βεβαια υπαρχουν πολλα μαγαζια στην Φραγκων

Κατά που πέφτει η Ροζαλίνα κορίτσια?

Ο χρήστης mor@ki_K δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-04-10, 12:04   #285
mom

Το avatar του χρήστη mom

Περιοχή: Στον κόσμο μου
mom ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο mor@ki_K Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατά που πέφτει η Ροζαλίνα κορίτσια?
Δεν θυμάμαι αν έχουμε γράψει παραπάνω τη διεύθυνση και δεν τη θυμάμαι κιόλας τώρα. Είναι μέσα στη στοά που βρίσκεται το OYZOY ΜΕΛΑΘΡΟΝ και η ΡΟΥΓΑ. (δίπλα απο τη Ρούγα). (στη στοά μπαίνεις απο Βενιζέλου, πάνω απο την Ερμού στο αριστερό σου χέρι)
Παλιά 22-04-10, 12:07   #286
ELPIDA2

Το avatar του χρήστη ELPIDA2

ELPIDA2 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ειναι διπλα ΟΥΖΟ ΜΕΛΑΘΡΟΝ οπως ανεβαινεις απο Ερμου για εγνατια στο αριστερο σου χερι εχει μια στοα εκαι μεσα ειναι δεν θυμαμαι την οδο αλλα καπου ειχαν γραψει τα κοριτσια και το τηλεφωνο
Παλιά 22-04-10, 12:26   #287
mor@ki_K

mor@ki_K ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ κορίτσια, θα πάω να ρίξω 1 ματιά και θα ενημερώσω την κουνιάδα μου για τα σχέδια!!!!
(θα το έχω και υπόψην για το 2ο όταν με το καλό κάνω).

Να σας ρωτήσω και κάτι άλλο, αυτός ο Ναρλής στην Καβάλα είναι καλός στα σχέδια και στις τιμές?

Παλιά 22-04-10, 14:36   #288
val36

val36 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Βρε κορίτσια,αυτός ο Παντούδης είναι ποτέ εκεί;Δυο φορές πέρασα πρωί & απόγευμα και είναι θεόκλειστα,ούτε τηλέφωνο έχει!
Ο χρήστης val36 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 22-04-10, 14:44   #289
ELPIDA2

Το avatar του χρήστη ELPIDA2

ELPIDA2 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο val36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρε κορίτσια,αυτός ο Παντούδης είναι ποτέ εκεί;Δυο φορές πέρασα πρωί & απόγευμα και είναι θεόκλειστα,ούτε τηλέφωνο έχει!
KAla που το ειπες γιατι ηθελα να παω και ειμαι εντελως απο την αλλη μερια
Οποια παει ας μας πει νεοτερα

Επισης να ρωτησω εδω στην Θεσ/νικη ειδη συσκευασιας τοφιμων οπως αυτα που εχει ο Ατλας πακετο ξερετε που μπορω να βρω?
Παλιά 23-04-10, 17:58   #290
lountem

lountem χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο val36 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΑΠ, ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ. ΕΧΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ ΠΜ.
Ο χρήστης lountem δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-04-10, 02:34   #292
Anastasia1

Anastasia1 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Καλησπερα...η μαλλον καλημερα

Να σας πω και εγω την εμπειρια μου στα βαπτιστικα....μια και γυρισα πολυυυυυυυυυ

Το λεπον στην Ροζαλινα για εαν κοστουμακι Guy Laroche ολο το πακετο 640 ευρω,....οχι και φθηνα..
Σε ενα καταστημα στα λουλουδαδικα...(δεν θυμαμαι ονομα.) 450 ευρω λογω γνωστου και 550 χωρις γνωστο για το ιδιο κοστουμακι.

Στην Ρανια στα διαβατα 540 για το ιδιο κοστουμακι.

Οι πιο φθηνες που βρηκα αλλα να εχουν επωνυμα προιντα..οπως D&G, Neonato, Mini Cooper, Ferre, Lapin.κτλ.....της αγορας.

Στις βιοτεχνιες στην Φραγκων εχει πακετα απο 300-400 ευρω αλλα η ποιοτητα..δεν μου αρεσε και τοσο. Ολα υποκειμενικα ειναι βεβαια...

Βαπτιζω το ενα κοριτσακι της Ελπιδας2 (γεια σου κουμπαρα..χα..χα) και βαπτιζω και τον γιο μου.

Πηραμε τα φορεματακια Νεονατο της Ελπιδας με 540 ευρω ολο το πακετο..εμενα παντως μου φανηκε καλη τιμη με αυτα που ειδα.

Ελπιδακο..δεν ξερω τι ακριβως συσκευασια ψαχνεις αλλα στην Περαν με Θερισου..εχει ολων των ειδων τις συσκευασιες..τι ακριβως ψαχνεις??..(ωραιο αυτο να μιλαμε μεσω ιντερνετ...μ αρεσε που μιλησαμε και στο τηλ.)...

Για μπομπονιερες τρελλαθηκα με τις τιμες του Ναρλη...και μια ακι ο αντρας μου ειναι Καβαλιωτης λεω να το επιχειρησω.

Ολα τα αλλα θα τα κανω μονη μου.

Μαγαζι βρηκαμε προς Ασβεστοχωρι Χορτιατη με 16 ευρω το ατομο και καπου στα 16 πιατα...(εχουμε βεβαια και 250 καλεσμενους) με ζωντανη μουσικη ( η οποια χρεωνεται 400 ευρω καιο 200 ο DJ)...

Τι αλλο??? Αν σκεφτω κατι αλλο θα σας πω....

Βαφτιζω τον πριγκηπακο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
Ο χρήστης Anastasia1 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-04-10, 02:47   #293
Anastasia1

Προεπιλογή

Να προσθεσω η βαπτιση θα γινει σε κηπο...με παιδικη χαρα...προφυλαγμενη απο τον δρομο...θα μου κανει δωρο το γλυκο και θα εχει και ποτο υποδοχης...

Θα παρω μπαλονια, οργαντζες, κτλπ....απο καταστηματα που βρηκα χαρη σε εσας....για να στολισω τα τραπεζια και το τραπεζι υποδοχης που θα εχει και το βιβλιο ευχων.

Πηρα ενα βιβλιο ευχων ξυλινο...απο αντικερι 40 ευρω...με μπρουτζινο σκαλισμα εξωτερικα...επενδυμενο και στις 2 εξωτερικες σελιδες...και σκεφτομαι να το βαψω με ειδικα χρωματα βαφης ξυλου και να ζωγραφισω επανω του το θεμα..και αν γραψω τα σχετικα μιας και δεν βρηκα κατι αλλο να μ αρεσει.....σκεφτηκα αυτη τη λυση.Καμμια αλλη ιδεα??

Ειναι πολυτιμο τελικα αυτο το τοπικ.
Παλιά 24-04-10, 09:55   #294
Anastasia1

Προεπιλογή

Α και να προσθεσω γιατι νυσταζα χτες και το ξεχασα.

Πανω στην Καλλιθεας στους Αμπελοκηπους το πακετο τα βαπτιστικα εχει 400 ευρω.
Τα ρουχα ειναι Mi chiamo. Ενα ενα τα θυμαμαι.
Παλιά 24-04-10, 12:38   #295
ziu_zitsu

Το avatar του χρήστη ziu_zitsu

Περιοχή: Μακεδονία
ziu_zitsu χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Anastasia1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα...η μαλλον καλημερα

Να σας πω και εγω την εμπειρια μου στα βαπτιστικα....μια και γυρισα πολυυυυυυυυυ

Το λεπον στην Ροζαλινα για εαν κοστουμακι Guy Laroche ολο το πακετο 640 ευρω,....οχι και φθηνα..
Σε ενα καταστημα στα λουλουδαδικα...(δεν θυμαμαι ονομα.) 450 ευρω λογω γνωστου και 550 χωρις γνωστο για το ιδιο κοστουμακι.

Στην Ρανια στα διαβατα 540 για το ιδιο κοστουμακι.

Οι πιο φθηνες που βρηκα αλλα να εχουν επωνυμα προιντα..οπως D&G, Neonato, Mini Cooper, Ferre, Lapin.κτλ.....της αγορας.

Στις βιοτεχνιες στην Φραγκων εχει πακετα απο 300-400 ευρω αλλα η ποιοτητα..δεν μου αρεσε και τοσο. Ολα υποκειμενικα ειναι βεβαια...

Βαπτιζω το ενα κοριτσακι της Ελπιδας2 (γεια σου κουμπαρα..χα..χα) και βαπτιζω και τον γιο μου.

Πηραμε τα φορεματακια Νεονατο της Ελπιδας με 540 ευρω ολο το πακετο..εμενα παντως μου φανηκε καλη τιμη με αυτα που ειδα.

Ελπιδακο..δεν ξερω τι ακριβως συσκευασια ψαχνεις αλλα στην Περαν με Θερισου..εχει ολων των ειδων τις συσκευασιες..τι ακριβως ψαχνεις??..(ωραιο αυτο να μιλαμε μεσω ιντερνετ...μ αρεσε που μιλησαμε και στο τηλ.)...

Για μπομπονιερες τρελλαθηκα με τις τιμες του Ναρλη...και μια ακι ο αντρας μου ειναι Καβαλιωτης λεω να το επιχειρησω.

Ολα τα αλλα θα τα κανω μονη μου.

Μαγαζι βρηκαμε προς Ασβεστοχωρι Χορτιατη με 16 ευρω το ατομο και καπου στα 16 πιατα...(εχουμε βεβαια και 250 καλεσμενους) με ζωντανη μουσικη ( η οποια χρεωνεται 400 ευρω καιο 200 ο DJ)...

Τι αλλο??? Αν σκεφτω κατι αλλο θα σας πω....

Βαφτιζω τον πριγκηπακο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
Αναστασια1 να σε ρωτησω....οταν λες ολο το πακετο τι περιλαμβανει?
κι εμενα ο αντρας μου θα βαφτισει ενα αγορακι και πηρα απο το μεγα αουτλετ το κοστουμακι απο τα λαπεν 160 ευρω και απο τα μινι ραξεβσκι κουτι, λαμπαδα, λαδοπανα, εσωρουχακια, πετσετες, κουτι μαρτυρικων, κερακια και μπουκαλακι για το λαδι 300 ευρω...καλα τα πηρα λες?
Ο χρήστης ziu_zitsu δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-04-10, 12:58   #296
Σοφία Τ.

Σοφία Τ. ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Εγω παντως απο τη Ροζαλινα που πηρα σετ G.LAROCHE,λαδοπανα,κουτι-βαλιτσα,λαδοκουτο-βαλιτσακι,λαδομπουκαλα,πετσετες,εσωρουχακι,παπουτσια babywalker,καλτσακια-ολα αυτα μου βγηκαν 540 ευρω.Μηπως Αnastasia1 διαλεξες τα πιο ακριβα που ειχε;Γιατι αν ειναι ετσι, τι να σου κανει και η καημενη η γυναικα,οσο μπορει κοβει...
Ο χρήστης Σοφία Τ. δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-04-10, 14:52   #297
Anastasia1

Προεπιλογή

Σοφακο....το ιδιο μα το ιδιο κουστουμακι.....ειχε διαφορα ...Ακριβως το ιδιο ομως!!

640 η Ροζαλινα, 450 λογω γνωστου αυτη στα λουλουδαδικα και 540 η Ρανια στα Διαβατα...ακριβως το ιδιο κουστουμακι
http://www.baptisis.gr/product_info....roducts_id=988

Aυτο ειναι το κουστουμακι.....

Ζιου ζιτσου...μονο καλα καλε τα πηρες??? Σουπερ τιμη.....Τι λες τωρα!!!
Παλιά 24-04-10, 15:11   #298
Anastasia1

Προεπιλογή

Κοιτα εκτος και αν ....επειδη την ημερα που πηγαμε ειχε πολυ κοσμο....αν...ξεχασε να μας κανει την εκπτωση....και η τιμη των 640 ηταν ανευ εκπτωσης Τι να σου πω!!!
Παλιά 25-04-10, 02:14   #299
feniapar

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
feniapar χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Καλησπέρα και από μένα. Είμαι νέα στο φόρουμ και ψάχνω πληροφορίες για κτήματα για βάπτιση τον Αύγουστο, τιμές κτλ. Διάβασα όλα τα κείμενα αλλά δεν είδα κάτι.
Ο χρήστης feniapar δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-04-10, 10:41   #300
Anastasia1

Προεπιλογή

Κτηματα υπαρχουν 2-3 στο Λευκοχωρι.
Κτήμα Λίκνο Δεξιώσεις. Λευκοχώρι Θεσσαλονίκης Τηλ. 23940 92032-033 6942 409410 6942
Κτήμα Παπαϊωάννου - Λευκοχώρι Θεσσαλονίκης
Κτημα ΔΕδα
Κτημα Χρηστιδη
Κτημα Norte
Κτημα Ανατολη

Αυτα θυμαμαι...τα περισσοτερα ομως ειναι λιγο τσουχτερα στις τιμες. Μπες στις ιστοσελιδες τους να δεις τι σε ενδιαφερει.
Παλιά 25-04-10, 17:54   #301
feniapar

feniapar χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Σε ευχαριστώ Anastasia1. Αύριο θα παω να δω Δέδα Χρηστίδη και Kiwi. Θα σας πω περισσότερα για τιμές και πληροφορίες αύριο !
Ο χρήστης feniapar δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-04-10, 19:10   #302
mom

Το avatar του χρήστη mom

Περιοχή: Στον κόσμο μου
mom ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο feniapar Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε ευχαριστώ Anastasia1. Αύριο θα παω να δω Δέδα Χρηστίδη και Kiwi. Θα σας πω περισσότερα για τιμές και πληροφορίες αύριο !
Στο Kiwi πάντως, έγινε η δεξίωση του γάμου του αδερφού μου. Ήταν υπέροχα!!!! Χώρος, διακόσμηση, service, φαγητό, όλα ήταν άψογα. Δυστυχώς δεν θυμάμαι σίγουρα τιμή. Νομίζω γύρω στα 35ευρώ. (ο γάμος είχε γίνει Παρασκευή).
Παλιά 26-04-10, 00:33   #303
martsi

Το avatar του χρήστη martsi

martsi χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Για κέντρο δυτικά κλείσαμε με 11? το άτομο για 150 άτομα.
Όποα ενδιαφέρεται να της στείλω πμ
Ο χρήστης martsi δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-04-10, 19:33   #304
bizoudaki

bizoudaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Σοφία Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω παντως απο τη Ροζαλινα που πηρα σετ G.LAROCHE,λαδοπανα,κουτι-βαλιτσα,λαδοκουτο-βαλιτσακι,λαδομπουκαλα,πετσετες,εσωρουχακι,παπουτσια babywalker,καλτσακια-ολα αυτα μου βγηκαν 540 ευρω.Μηπως Αnastasia1 διαλεξες τα πιο ακριβα που ειχε;Γιατι αν ειναι ετσι, τι να σου κανει και η καημενη η γυναικα,οσο μπορει κοβει...
απο ροζαλινα, τα ιδια ακριβως για τον γιο μου 470ευρω !!!
σε μαγαζι στην Μαρτιου το ιδιο μου το ελεγαν 600 ...
Παλιά 30-04-10, 19:49   #305
bizoudaki

bizoudaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

... γλυκο βαφτισης ... η συνεχεια ...

- Λεονε (Ωραιοκαστρο): παστακι 1,40 σε χαρτινο κουτακι και ολα μαζι σε ενα πανεμορφο μεγαλο κουτι που κλεινει με μαγνητακι, παστακι σε χαρτινο κουτακι που παρουσιαζεται σε "πυργο" 1,80, πουρακι καραμελα με τουλι 1,10

-Χατζης: παστακι σε χαρτινο κουτακι 1,30, σφηνακι 1,50 σε χαρτινο κουτακι ενω αν τα αγορασεις για το σπιτι 1,20

-Αγαπητος: εχει τεραστιο καταλογο ... λοιπον
στολισμος για τραπεζι γλυκου 150 ευρω, φερνει αυτος το τραπεζι/τραπεζομαντηλο και βαζει γυαλες με ζαχαρωτα, το γλυκο σε σιδερενιο ποδηλατακι και ριχνει και σοκολατακια σκορπια
μπισκοτα (σαν της μπισκοτουλας) 1,80
cupcakes 0,90 αλλα ειναι σκετα, χωρις την ζαχαροπαστα επανω (νομιζω οτι εχει και μαφιν στολισμενο με σμαρτις αλλα δεν θυμαμαι τιμη ...)
μπισκοτολουκουμο 0,90, μαρζιπαν (2 "φρουτακια" απο αμυγδαλοψυχα σε κουτακι) 1,35
η σπεσιαλιτε του ειναι το "μακαρόν", πολυ νοστιμο, γαλλικο γλυκο σαν τον εργολαβο τον δικο μας αλλα σε διαφορες γευσεις πχ λεμονι/σοκολατα/βατομουρο, το ενα σε ζελατινα σακουλακι 0,90 (φαινεται λιγο ομως ...), τα δυο τυλιγμενα σαν καραμελα 1,60, τα τρια επισης σαν καραμελα 2,25

... αυτα προς το παρον

αααα, εμεις για φαγητο κλεισαμε bon chateau στο ωραιοκαστρο
εχει παει κανεις εκει σε δεξιωση ??
Παλιά 30-04-10, 22:34   #306
Σοφία Τ.

Σοφία Τ. ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
... γλυκο βαφτισης ... η συνεχεια ...

- Λεονε (Ωραιοκαστρο): παστακι 1,40 σε χαρτινο κουτακι και ολα μαζι σε ενα πανεμορφο μεγαλο κουτι που κλεινει με μαγνητακι, παστακι σε χαρτινο κουτακι που παρουσιαζεται σε "πυργο" 1,80, πουρακι καραμελα με τουλι 1,10

-Χατζης: παστακι σε χαρτινο κουτακι 1,30, σφηνακι 1,50 σε χαρτινο κουτακι ενω αν τα αγορασεις για το σπιτι 1,20

-Αγαπητος: εχει τεραστιο καταλογο ... λοιπον
στολισμος για τραπεζι γλυκου 150 ευρω, φερνει αυτος το τραπεζι/τραπεζομαντηλο και βαζει γυαλες με ζαχαρωτα, το γλυκο σε σιδερενιο ποδηλατακι και ριχνει και σοκολατακια σκορπια
μπισκοτα (σαν της μπισκοτουλας) 1,80
cupcakes 0,90 αλλα ειναι σκετα, χωρις την ζαχαροπαστα επανω (νομιζω οτι εχει και μαφιν στολισμενο με σμαρτις αλλα δεν θυμαμαι τιμη ...)
μπισκοτολουκουμο 0,90, μαρζιπαν (2 "φρουτακια" απο αμυγδαλοψυχα σε κουτακι) 1,35
η σπεσιαλιτε του ειναι το "μακαρόν", πολυ νοστιμο, γαλλικο γλυκο σαν τον εργολαβο τον δικο μας αλλα σε διαφορες γευσεις πχ λεμονι/σοκολατα/βατομουρο, το ενα σε ζελατινα σακουλακι 0,90 (φαινεται λιγο ομως ...), τα δυο τυλιγμενα σαν καραμελα 1,60, τα τρια επισης σαν καραμελα 2,25

... αυτα προς το παρον

αααα, εμεις για φαγητο κλεισαμε bon chateau στο ωραιοκαστρο
εχει παει κανεις εκει σε δεξιωση ??

Εχω να πω τα καλυτερα...Εκει καναμε το τραπεζι για τον γιο μου περσυ...Ο,τι θες ρωτα με...
Παλιά 01-05-10, 00:24   #307
ziu_zitsu

Προεπιλογή

κορίτσια και αγόρια συγνωμη αν ειμαι εκτος....αλλα εχω μεγαλο προβλημα...αγορασα μια παντελονα χρωματος μπεζ-χρυση σατεν τυπου σερταμπ, αν θυμαστε, για την βαφτιση που θα γινει νονος ο αντρας μου στις 16 μαιου...αλλα ελα ομως που δεν βρισκω κατι για απο πανω....τα εχω τ ακιλάκια μου και δεν μου ταιριαζει τιποτα σε κολλητο με λεπτο υφασμα...ουτε κατι φαρδουλο γιατι και το παντελονι ειναι φαρδυ......εγω φαντάστηκα κατι σε κορσε...εχετε δει καπου στο κεντρο? η στο κοσμος? εχω απογοητευτει και τελειωνουν και οι μερες....
σημειωση: το παντελονι μου το πηραν απο ιταλια δωρο, αλλα επειδη ειναι πολυ καλο και το στυλ μου εινια τζην, αθλητικο, μπλουζακι σκεφτηκα να το βαλω στην βαφτιση..αν δεν βρω θα πρεπει να βρω ενα φορεματακι
Παλιά 02-05-10, 22:32   #308
bizoudaki

bizoudaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Σοφια Τ σου στελνω πμ
Παλιά 02-05-10, 23:22   #309
τιτινα

Το avatar του χρήστη τιτινα

Περιοχή: Θεσσαλονικη
τιτινα ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Σοφια Τ σου στελνω πμ
καλησπερα κια πο μενα.καναμε εκει τη βαφτιση της ηλιαχτιδας μας στις 11/4.μειναμε υπερευχαριστημενοι και απο τα σχολια που ακουσαμε και ολοι οι καλεσμενοι το ιδιο.αψογο σερβις και συμπεριφορα.με το καλο η βαφτιση σας
Παλιά 03-05-10, 09:31   #310
efi28

efi28 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Καλησπέρα..Βαφτίζω τέλη του μήνα και ψάχνω μια οικονομική ταβέρνα ανατολική Θεσσαλονίκη.....καθώς και φωτογράφο....Αν γνωρίζει κ'άποια κοπέλα ας μουστείλει πμ..Ευχαριστώ
Ο χρήστης efi28 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-05-10, 11:17   #311
eirtap

eirtap χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο efi28 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα..Βαφτίζω τέλη του μήνα και ψάχνω μια οικονομική ταβέρνα ανατολική Θεσσαλονίκη.....καθώς και φωτογράφο....Αν γνωρίζει κ'άποια κοπέλα ας μουστείλει πμ..Ευχαριστώ
Δεν ξέρω για πόσα άτομα ψάχνεις και τι στυλ θέλεις, αλλά μπορείς να ρωτήσεις στα:
Χάλαρο (Σοφούλη) Νομίζω μέχρι 50 άτομα δέχονται.
Τηγανιές και σχάρες (Σοφούλη) είχα πάει πέρσι σε βάπτιση και ήταν πολύ ωραία και οικονομικά.
Εγώ πέρσι το Μάρτιο είχα κάνει τη βάπτιση στο Ρακόμελο. Οικονομικό δεν είναι και τόσο, αλλά είχα πολλά άτομα και δεν έβρισκα αλλού. Ο καιρός δεν ήταν καλός οπότε έψαχνα μόνο για μέσα.
Ακόμη στο Λίχνο (είναι στην Πλαστήρα χαμηλά, ο δρόμος που πάει στο Πανόραμα). Έχει ωραίο φαγητό. Έχει και αυλή.
Μία καινούργια ταβέρνα είναι ο Ζιαμπέκας στη Σοφούλη και αυτή! Βασικά παλιά ήταν σε ένα στενό της Παπάφη και πηγαίναμε συνέχεια. Έχει εγγυημένα καλό φαγητό, αλλά δεν ξέρω αν κάνει βάπτιση. Αν κάνει θα πρέπει να βγαίνει οικονομικό.
Αν σκεφτώ κάτι άλλο θα σου πω....

ΠΕΡΙΚΛΗΣ 29-06-2008
ΣΠΥΡΟΣ 15-11-2009
Ο χρήστης eirtap δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-05-10, 12:19   #312
efi28

efi28 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Μέχρι 50 άτομα θα έχω... Στην περιοχή Τούμπα μήπως γνωρίζετε καμία ταβέρνα?
Παλιά 03-05-10, 12:31   #313
mor@ki_K

mor@ki_K ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ziu_zitsu Εμφάνιση μηνυμάτων
κορίτσια και αγόρια συγνωμη αν ειμαι εκτος....αλλα εχω μεγαλο προβλημα...αγορασα μια παντελονα χρωματος μπεζ-χρυση σατεν τυπου σερταμπ, αν θυμαστε, για την βαφτιση που θα γινει νονος ο αντρας μου στις 16 μαιου...αλλα ελα ομως που δεν βρισκω κατι για απο πανω....τα εχω τ ακιλάκια μου και δεν μου ταιριαζει τιποτα σε κολλητο με λεπτο υφασμα...ουτε κατι φαρδουλο γιατι και το παντελονι ειναι φαρδυ......εγω φαντάστηκα κατι σε κορσε...εχετε δει καπου στο κεντρο? η στο κοσμος? εχω απογοητευτει και τελειωνουν και οι μερες....
σημειωση: το παντελονι μου το πηραν απο ιταλια δωρο, αλλα επειδη ειναι πολυ καλο και το στυλ μου εινια τζην, αθλητικο, μπλουζακι σκεφτηκα να το βαλω στην βαφτιση..αν δεν βρω θα πρεπει να βρω ενα φορεματακι
Πήγενε στα Μat στην Μητροπόλεως και δες καθώς και στην Ερμού τα Σπυροπούλου harry sizes στην Ερμού με Αγ.Σοφίας.
Επίσης αν πιάσεις την ερμού από Ιωνος Δραγούμη εως αγ. Σοφίας έχει μαγαζιά αρκετα με αμπιγιε ρούχα. πάρε και το παντελόνι μαζί σου για να βρεις κάτι που να το ταιριάζει.

Παλιά 03-05-10, 15:37   #314
Σοφία Τ.

Σοφία Τ. ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο efi28 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μέχρι 50 άτομα θα έχω... Στην περιοχή Τούμπα μήπως γνωρίζετε καμία ταβέρνα?
Στην Τουμπα μπορεις να πας στην Αμπελο, ειναι στο δρομο πηγαινοντας για το ΓΕΝΝΕΣΙΣ στα Κωνσταντινουπολιτικα.Καλο φαγητο με 14 ευρω/ατομο.
Παλιά 03-05-10, 17:55   #315
fourfouromama

fourfouromama ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

"Ελαίας Γη" στην Τσιαπάνου, πάνω από Λαμπράκη. Ωραίο περιβάλλον και απέναντι από παιδική χαρά και πάρκο με αμφιθεατράκι κτλ!Πάνε, δε χάνεις τίποιτα να ρωτήσεις.Και μετά το τέρμα του 14, στο Λόφο!Ιδανικό.Με δική του παιδική χαρά, κλειστό χώρο ανεξάρτητο από την υπόλοιπη ταβέρνα, με θέα όοολη την πόλη και καφέ έξω για...μετά!!!!!Και εξωτερικό χώρο με ομπρέλες, καναπέδες κτλ!Άνάλογα και για τι καιρό το θες, νομίζω ότι θα είναι τέλειο!
Παλιά 03-05-10, 19:08   #316
ziu_zitsu

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο mor@ki_K Εμφάνιση μηνυμάτων
Πήγενε στα Μat στην Μητροπόλεως και δες καθώς και στην Ερμού τα Σπυροπούλου harry sizes στην Ερμού με Αγ.Σοφίας.
Επίσης αν πιάσεις την ερμού από Ιωνος Δραγούμη εως αγ. Σοφίας έχει μαγαζιά αρκετα με αμπιγιε ρούχα. πάρε και το παντελόνι μαζί σου για να βρεις κάτι που να το ταιριάζει.
Σ' ευχαριστω για την απαντηση...αλλα ισως να μην το εθεσα καλα..οταν λεω εχω τα κιλακια μου εννοω πως ειμαι στα πιο χοντρα μου για τα δικα μου δεδομενα. λες ναχρειαζεται να ψαξω σε τετοιο καταστημα για τα 70 κιλα που κατεχω
Κανενα αλλο μαγαζι ρε κοριτσια??????
Παλιά 03-05-10, 23:18   #317
efi28

efi28 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις...Θα ρωτήσω τα μαγαζιά που μου προτείνατε...
Παλιά 04-05-10, 10:23   #318
fesdu

Το avatar του χρήστη fesdu

fesdu χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Σ' ευχαριστω για την απαντηση...αλλα ισως να μην το εθεσα καλα..οταν λεω εχω τα κιλακια μου εννοω πως ειμαι στα πιο χοντρα μου για τα δικα μου δεδομενα. λες ναχρειαζεται να ψαξω σε τετοιο καταστημα για τα 70 κιλα που κατεχω
Κανενα αλλο μαγαζι ρε κοριτσια??????

Eγώ πάντως βολεύτηκα στο Mega Outlet στα DIL και στo Miss Raxevsky. Έχει και μεγάλη ποικιλία και μεγέθη. Και τιμές καταπληκτικές....σε σχέση τουλάχιστον με τα αντίστοιχα καταστήματα της Τσιμισκή!
Παλιά 04-05-10, 18:28   #319
ziu_zitsu

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο fesdu Εμφάνιση μηνυμάτων
Eγώ πάντως βολεύτηκα στο Mega Outlet στα DIL και στo Miss Raxevsky. Έχει και μεγάλη ποικιλία και μεγέθη. Και τιμές καταπληκτικές....σε σχέση τουλάχιστον με τα αντίστοιχα καταστήματα της Τσιμισκή!
fesdu μου σ'ευχαριστω πολυ...
θα κατεβω μεσα στην εβδομαδα με το παντελονι μου παραμασχαλα...και ευχομαι επιτελους να βρω κατι που να μου ταιριαζει
Παλιά 05-05-10, 01:10   #320
fesdu

Το avatar του χρήστη fesdu

fesdu χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
fesdu μου σ'ευχαριστω πολυ...
θα κατεβω μεσα στην εβδομαδα με το παντελονι μου παραμασχαλα...και ευχομαι επιτελους να βρω κατι που να μου ταιριαζει
Σου το εύχομαι! Εγώ πάντως δεν είχα ξαναπάει και εξεπλάγην με την ποικιλία και τις τιμές! Πίστευα ότι θα είναι πιο έρημη η κατάσταση και ότι δεν θα είχε και τόσο καλές ευκαιρίες...
Καλή τύχη λοιπόν!

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές