Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κείμενο για πρόσκληση με θέμα του παρτυ ΖΟΥΓΚΛΑ


Recommended Posts

Λοιπόν κορίτσια μόλις τελείωσα τη φούστα που θα βάλω στο μπουφέ. Είναι σαν και αυτές που φοράνε οι χαβανέζες. Βγήκε Φ Ο Β Ε Ρ Η και είμαι πολύ χαρούμενη!Έβαλα και βούρλο πάνω στο έπιπλο εισόδου και έχω πάρει και έναν ανανά και δύο καρύδες να βάλω πάνω είναι φανταστικό.Λέω να κρεμάσω και μια μαιμού λουτρινη από το φωτιστικό της τραπεζαρίας. Τι άλλο να κάνω σπάω το κεφάλι μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Μόλις γίνει το πάρτυ θα βάλω φωτό από όλα! Πρέπει σαν σύνολο να βγεί πολύ ωραίο!

 

KI εγώ έτσι νομίζω..:-) θα μείνει σε όλους αξέχαστο.

AΠO φαγητό τι θα έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Ριξε μια ματιά εδώ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=50245

Αχ τα έχω δει!Είναι τέλεια όμως δεν έχω τόσο χρόνο γιατί δουλεύω! Από φαγητό θα έχω τα εξής: Από κρέας γουρνόπουλο (έχει πολύ σουξέ στα πάρτυ μας). Το στέλνω στον φούρνο και μου το ψήνει και γίνεται ανάρπαστο!Από σαλάτες μία ρόκα παρμεζάνα τόματίνια κλπ μία κλασική ντοματοσαλάτα, από ορεκτικά θα φτιάξω κρέπες, τυρόπιτα, σου γεμιστά με τονοσαλάτα, σουφλέ πατάτας και κεφτεδάκια τυλιγμένα με μελιτζάνα και σάλτσα ψημένα στο φούρνο και συνήθως η πεθερά μου φτιάχνει χορτόπιτα που την κάνει τέλεια.Από γλυκάκια λέω να φτιάξω τρουφάκια. Αυτά καλά δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...