Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ-ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΙΣΗ


Virginia

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 429
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπορω αν θελετε να σας στειλω τα στοιχεια του φωτογραφου που κλεισαμε για τη δικη μας βαπτιση.550 ευρω φωτογραφια και video στην εκκλησια,ψηφιακο album kai δωρο ολο το αρχειο.Τα δειγματα που ειδαμε ηταν τελεια,ελπιζουμε και η συνεχεια!

 

Εγώ ενδιαφέρομαι για τα στοιχεία του αν και η βάπτιση αργεί ακόμη...Σε παρακαλώ απάντησε μου...

Link to comment
Share on other sites

Eνδιαφέρομαι και εγώ για τα στοιχεία του φωτογράφου σου, italiana, πράγματι είναι πολύ καλή η τιμή που σου έκανε. Θα το εκτιμούσα αν μπορείς να τα στείλεις κάποια στιγμή με pm.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχετε να μου προτεινετε καποιον καλο και σχετικα οικονομικο φωτογραφο που να κανει καλη δουλεια για τη βαφτιση του γιου μου?

 

η κοπελια που μας εκανε τη βαπτιση της μικρης μας ειναι μια νεα κοπελια εχει σπουδασει το αντικειμενο και ολη της η δουλεια ειναι οχι μονο προσεγμενη αλλα και εκρως καλλιτεχνικη!!!δινει μεγαλη σημασια σε καθε λεπτομερεια και δε βγαζει απλα τα στημενα..ειναι πολυ γλυκος ανθρωπος και εντελως συννενοησιμη!!!οποια ενδιαφερεται μπορω να στειλω πμ....οχι δεν ειναι η ξαδελφη μου,απλα μειναμε οντψς πολυ ευχαριστημενοι και ηταν και αρκετα οικονομικη!!

Link to comment
Share on other sites

Η φωτογράφος που είχαμε στη βάπτιση (και το γάμο μας) ήταν πολύ καλή και σαν επαγγελματίας και πολύ γλυκιά σαν άνθρωπος, ήρεμη, χαμογελαστή, δεν σε αγχώνει ακόμη κι αν δεν είσαι fan της φωτογραφίαςΑπό τιμές θέλει 550ευρώ για το πακέτο 100 φωτογραφίες 15χ21- 2 άλμπουμ -video του μυστηρίου-2 dvd και 700ευρώ για το ψηφιακό.

Ακόμα δεν έχω επιλέξει φώτος αλλά τα δείγματα είναι πολύ ωραία και το δείγμα του ψηφιακού που μου έδειξε. Όποια θέλει να της στείλω π.μ..

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια ήμουν 8 χρονια στην Αθηνα κ ειχαπολυ καλες φιλικες σχεσεις με εναν φωτογραφο κ γνωριζω πολυ καλα τη δουλεια του εχω δει πολλα δειγματα απο φωτογραφησεις του κ ειναι τρομερος,αλλα δεν ξερω απο φορτο εργασιας πως παει γιατι εχει πολυ δουλεια το μαγαζι αν ημουν αθηνα παντως δεν το συζητω το Γιωργο θα επερνα,οποοια ενδιαφερεται για στοιχεια του ας στειλει πμ

8mvWp2.png8ndUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Απο τιμες τωρα δεν γνωριζω γιατι εχω 2 χρονια που εφυγα,ηθελα να τον παρω στον γαμο μου που εγινε στην κατερινη αλλα δεν αναλαμβανε κανεις φωτογραφος εδω μονο βιντεοσκοπηση.

8mvWp2.png8ndUp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα μήπως έχει καμμιά σας να μου συστήσει κάποιον φωτογράφο με λογικές τιμές για την βάπτιση του γιου μου γιατί μου ζητάνε τρελλά χρήματα για ψηφιακά αλμπουμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω πόσο εννοείς "τρελά χρήματα" για το ψηφιακό άλμπουμ και ούτε είμαι στην Αθήνα για να σου συστήσω κάποιον. Να σου πω όμως ότι εμείς δώσαμε για φωτογράφηση και βιντεοσκόπηση γάμου, με 1 ψηφιακό και 2 απλά άλμπουμ φωτογραφιών (από 100 φωτογραφίες περίπου) 1760 ευρώ. Σου δίνω την τιμή για να συγκρίνεις. Η φωτογράφος είναι στην περιοχή Καλαμάτας. Εμένα μου φάνηκαν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ και αν ο άντρας μου δεν επέμενε δεν θα τα έκανα.

Με το καλό να βαφτίσεις το παιδάκι σου.

Link to comment
Share on other sites

2022100

 

νομιζω γυρω στα 600 με ψηφιακο αλμπουμ αλλα δεν ξερω αν περιλαμβανει βιντεοσκοπιση σε κεντρο.

 

(στο λεω γιατι η κοπελα που μου ειπε αυτη την τιμη δεν ειχε κανει τραπεζι μετα..)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μήπως έχει καμμιά σας να μου συστήσει κάποιον φωτογράφο με λογικές τιμές για την βάπτιση του γιου μου γιατί μου ζητάνε τρελλά χρήματα για ψηφιακά αλμπουμ

 

 

Καλημέρα,

εγω έμεινα πολύ ευχαριστημένη από το φωτογράφο στο γάμο μας, όμως πριν από 2 1/2 χρόνια δεν μου είχε κάνει ψηφιακό άλμπουμ. Ξέρω ότι το τελευταίο είναι πανακρίβου. Αυτό που μου άρεσε στο δικό μας ήταν ότι μας έδωσε τις φωτογραφίες σε cd σε χαμηλή (για να τις βλέπουμε εμείς) και υψηλή ανάλυση (αν θέλουμε να τις τυπώσουμε) ενώ άλλοι μας ζητούσαν 300 ευρώ για μας τις δώσουν. Βέβαια, αν θελήσεις να τυπώσεις δεν το αναλαμβάνει ο ίδιος γιατί δεν έχει φωτογραφείο. Αν σε ενδιαφέρει, να σου στείλω το τηλέφωνό του με πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια!Βαφτιζω και εγω τον γιο μου στις 8 Μαιου και ψαχνω για καλο και οικονομικο φωτογραφο στα νοτια προατια κατα προτιμηση. Ως τωρα εχω παρει 2 προσφορες η μια στα 670 και η αλλη στα 1250 με ψηφιακο αλμπουμ. Εχει μηπως καποα κοπελλα να μου προτεινει καποιον αλλον?

kEnBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!Βαφτιζω και εγω τον γιο μου στις 8 Μαιου και ψαχνω για καλο και οικονομικο φωτογραφο στα νοτια προατια κατα προτιμηση. Ως τωρα εχω παρει 2 προσφορες η μια στα 670 και η αλλη στα 1250 με ψηφιακο αλμπουμ. Εχει μηπως καποα κοπελλα να μου προτεινει καποιον αλλον?

 

Είναι άψογος τον είχα στο γάμο μου και στη βάφτιση!

2109600525 Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια για βαφτιση μου ζητησανε εμενα ως εξης

 

900 και περιλαμβανει

2 dvd ,1 cd με τις φωτο για να τυπωσω εγω και να μη πληρωνω το κουκο αηδονι στις επανεκτυπωσεις, 2-3 μεγαλες εκτυπωσεις ,και μετα διαλεγα ενα απο τα εξης: ή κλασικο αλμπουμ με 80φωτο ή μου εδινε ψηφιακη κορνιζα με φωτο μεσα απο γαμο και μου μενει ή ενα ψηφιακο μικρο αλμπουμ

 

περιλαμβανει και 2 ωρες στο κεντρο....(βιντεο-και φωτο)γιατι θελαμε και τραπεζι

 

πως σας φαινεται???τι ακουτε τριγυρω ηιατι αλλου βρηκα πιο πολλα αλλα δε ξερω......

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν καλο μου φιλο που ειναι φωτογραφος.

Αν θελετε να σας δωσω ονομα και τηλεφωνο να ρωτησετε απλα για τιμη.

Νομιζω εχει κ ενα σαιτ θα το βρω να σας πω/

Link to comment
Share on other sites

Koritsia ρωτησα για τιμη και η απαντηση ειναι η εξης

 

h dikh mou h plhrhs prosfora χwris album einai sta 550 peripou euro me kamera fysika k 200 fotos 13x18 - 10 20x30- 1 30x45 + oles tis fotografies se cd se megalh analysh

 

Αν ενδιαφερεστε για τηλ μου λετε.Παντως και στην δικη μου βαπτιση θα ερθει οταν με το καλο το καλο γινει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!Βαφτιζω και εγω τον γιο μου στις 8 Μαιου και ψαχνω για καλο και οικονομικο φωτογραφο στα νοτια προατια κατα προτιμηση. Ως τωρα εχω παρει 2 προσφορες η μια στα 670 και η αλλη στα 1250 με ψηφιακο αλμπουμ. Εχει μηπως καποα κοπελλα να μου προτεινει καποιον αλλον?

Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ.ΠΡΑΓΜΑΤΚΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΘΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝΕ ΣΑΝ ΝΑ'ΝΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ,ΕΝΝΟΩ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ.ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Koritsia ρωτησα για τιμη και η απαντηση ειναι η εξης

 

h dikh mou h plhrhs prosfora χwris album einai sta 550 peripou euro me kamera fysika k 200 fotos 13x18 - 10 20x30- 1 30x45 + oles tis fotografies se cd se megalh analysh

 

Αν ενδιαφερεστε για τηλ μου λετε.Παντως και στην δικη μου βαπτιση θα ερθει οταν με το καλο το καλο γινει.

 

dvd δε σου δινει?? δηλαδη σου δινει τις φωτογραφιες εκτυπωμενες??εχει και το τραπεζι μεσα??

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Kalimera.

Επειδη δεν το εχω ψαξει και δεν γνωριζω απλα του εστειλα μνμ αν μπορω να δωσω το τηλ του σε περιπτωση που ενδιαφερετε καποιος για φωτογραφο και μου απαντησε αυτο σε σχεση με την δουλεια του.

Λογικα εκτυπωμενες θα τις δινει αφου λεει 200 τοσε , 20 τοσο κτλ.Με καμερα λεει οποτε ειναι και το τραπεζι.

Τωρα δεν γνωριζωπολλα ακομα δεν εχω μιλησει για λεπτομερειες για την δικη μου βαφτιση.Αλλα επειδη τον γνωριζω και εχω δει αλλες φωτο του και μου αρεσαν πολυ τον εχω "κλεισει" για μενα.An tvra kati θελω παραπανω απο αυτα που λεει σιγουρα θα τα βρω μαζι του.

Κωστης Αποστολιδης 694-24-76761

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...