Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παλιές δημοσ/ φωτο ζουζουνιών


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, πολύ ωραίο το δωμάτιο πραγματικά. Το έπιπλο με την αλαξιέρα απο ikea το πήρες? με ενδιαφέρει να βγάλω αυτό που έχω που δεν είναι καθόλου χρηστικό, και να βάλω κάτι τέτοιο που θα το κάνω μετά βιβλιοθήκη.

 

Ναι απο το ικεα ειναι αγοραζεις αυτο του τυπου βιβλιοθηκη και εχει ενα εξτρα ραφι να το πω το οποιο μετα βγαινει φυσικα και σου μενει η βιβλιοθήκη!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πολύ ωραίο καλαμαράκι...ότι πρέπει για την μπουμπούκα σου....

έχουμε τις ίδιες κουρτίνες εννοείται...

και σκέφτομαι η επόμενη αγορά να είναι το τραπεζάκι με τις καρέκλες...

λούτρινο είναι η hello kitty??

που την βρήκες?

οι νονοί μας στέλνουν σύνέχεια ρουχαλάκια hello kitty!!

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Το εχω πει βέβαια ....εχω κολλημα μεγάλο με την hallo kitty

Μεγάλωσα έξω και εκει τα παιδικά ήταν τα little twin stars και η hallo kitty, για να καταλαβεις αυτα τα λουτρινα ειναι δικά μου χαχαχαχα! Απλα τα εβαλα στο δωμάτιο της!

Κοιτα τα βρισκεις στα μεγάλα παιχνιδοβιβλιοπωλεια, η τιμης του ειναι τσουχτερη και ξερω και ενα μαγαζί σε ενα εμπορικό κέντρο στη θηβών στην αθήνα ειχε μιλαμε τεράαααααστια ποικιλια!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

super το δωματιο σας, οντως!

Το χαλι απο ικεα και αυτο??? ψαχνω χαλακι για το δωματιο των μικρων μου, αλλα δε μου αρεσει κανενα! :-)))

 

Οχι το χαλάκι ισως ειναι και ενα απο τα λιγα πράγματα που δεν ειναι ΙΚΕΑ.

Το πηρα απο εδώ σε καλη τιμη http://www.flycarpet.gr/product.php?pid=2821 χωρις μεταφορικά ειναι αξιοπιστο σαιτ και εχουν παρει και πολλα κοριτσια απο εκει εγω πηρα ολα τα χαλια του σπιτιου μου απο εκει και τα φερνουν στην πορτα σου με την ACS (το ειχα βρει σε καταστημα κοντα στο σπιτι μου δεκα ευρώ λιγοτερο αλλα μου ζητησε 20ευρώ αν θυμαμαι καλα για να μου το φερει σπιτι!!!)

 

Link to comment
Share on other sites

ναι??

κι εμένα μου αρέσουν,

και κάπου είχα δει τραπεζάκι και καρεκλίτσες hello kitty,αλλά πόσο θα κάνουν!!!

θα πάρω κάνα λούτρινο σίγουρα...

 

Και εγώ τα ειχα βρει σε ενα βιβλιοπωλειο κοντα στο σχολειο που δουλευω και ενω ολα τα υπολοιπα τα ειχε πολυ φθηνα το καρεκλακι με τις δυο καρέκλες εβγαινε περιπου στα 100ευρω...Ε δεν ηθελα να φορτωσω τους γονεις μου τοσα ευρώ γιατι το ικεα βγηκε 40ευρω!

 

Link to comment
Share on other sites

ε ναι πάει πολύ!!

ικέα παιδί μου,σίγουρα πράγματα!!έχω κι εγώ την ίδια συρταριέρα με πιο πολλά συρτάρια όμως κι άλλο χρώμα.

και το χαλί σας πολύ ωραίο!!

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο καθένας πράττει ανάλογα με το πορτοφόλι του! Εγω προτιμησα τα ΙΚΕΑ γιατι τα θεωρω πεταμένα λεφτά , καθως το ταλιμπανάκι μου εχει ηδη χαλασει με γρατζουνιες το πλαστικο τραπέζι..(υποψιν το εχουμε ουτε μηνα..ηταν δωρο χριστουγεννων) και το ξυλινο θα το λυπομουν πολυ...για αυτο και δεν πηρα τα ομορφα ξυλινα κοκκινα τραπεζάκια σετ του ικεα

 

Link to comment
Share on other sites

πολυ όμορφο δωμάτιο γεμάτο χρώματα!

κορίτσια , διάφορα πραγματακια(τραπεζακια, καρεκλακια, ρολογια , φωτιστικα και οτι αλλο μπορείτε να φανταστείτε...) με την kitty έχει σε ένα μαγαζι στο mall, που λέγεται happy place, σε ένα μαγαζι στο village park στου Ρέντη και σε ένα μαγαζί στην Ν.Σμύρνη που είανι πάνω στην Ομήρου και λέγεται cartoon.

242904.png 2/8/2008 Η ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ! ΗΡΘΕΣ ΕΣΥ! ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ - ΠΟΛΥ!
Link to comment
Share on other sites

πολυ όμορφο δωμάτιο γεμάτο χρώματα!

κορίτσια , διάφορα πραγματακια(τραπεζακια, καρεκλακια, ρολογια , φωτιστικα και οτι αλλο μπορείτε να φανταστείτε...) με την kitty έχει σε ένα μαγαζι στο mall, που λέγεται happy place, σε ένα μαγαζι στο village park στου Ρέντη και σε ένα μαγαζί στην Ν.Σμύρνη που είανι πάνω στην Ομήρου και λέγεται cartoon.

 

Μπράβο αυτο εννοούσα αλλα ξέχασα πως το λενε!Εκει πηγαινα εγκυος και χάζευα!

 

Link to comment
Share on other sites

Το εχω πει βέβαια ....εχω κολλημα μεγάλο με την hallo kitty

Μεγάλωσα έξω και εκει τα παιδικά ήταν τα little twin stars και η hallo kitty, για να καταλαβεις αυτα τα λουτρινα ειναι δικά μου χαχαχαχα! Απλα τα εβαλα στο δωμάτιο της!

Κοιτα τα βρισκεις στα μεγάλα παιχνιδοβιβλιοπωλεια, η τιμης του ειναι τσουχτερη και ξερω και ενα μαγαζί σε ενα εμπορικό κέντρο στη θηβών στην αθήνα ειχε μιλαμε τεράαααααστια ποικιλια!

 

Little twin stars.... τι μου θύμισες τώρα....

Και εδώ στην Ελλάδα πάντως με αυτά μεγάλωσα.....

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι το χαλάκι ισως ειναι και ενα απο τα λιγα πράγματα που δεν ειναι ΙΚΕΑ.

Το πηρα απο εδώ σε καλη τιμη http://www.flycarpet.gr/product.php?pid=2821 χωρις μεταφορικά ειναι αξιοπιστο σαιτ και εχουν παρει και πολλα κοριτσια απο εκει εγω πηρα ολα τα χαλια του σπιτιου μου απο εκει και τα φερνουν στην πορτα σου με την ACS (το ειχα βρει σε καταστημα κοντα στο σπιτι μου δεκα ευρώ λιγοτερο αλλα μου ζητησε 20ευρώ αν θυμαμαι καλα για να μου το φερει σπιτι!!!)

 

thx για το site, εχει πολυ ωραια πραγματα!!!!!!!!!! :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια οτι μπορεσα έβγαλα -τις εχω διαγράψει τις παλιότερες- γιατι η μικρη με κυνηγούσε....ήθελε την κάμερα!!

DSC02228.jpg

DSC02231.jpg

DSC02232.jpg

DSC02245.jpg

 

 

Μου αρέσουν πολύ οι συνδιασμοι και το ξέρεις .. Και περισσότερο το λευκό χρώμα...

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσουν πολύ οι συνδιασμοι και το ξέρεις .. Και περισσότερο το λευκό χρώμα...

 

χαχαχα φιλενάδα μουυυυυυυυ το αστειο ειναι οτι οταν τα διαλεγαμε εγω ηθελα το δικο σου χρώμα και ακουσα τον χριστοφ και πηραμε το ασπρο και εσυ ηθελες το ασπρο και ακουσε τον δικο σου και πηρατε το καφέ χαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα φιλενάδα μουυυυυυυυ το αστειο ειναι οτι οταν τα διαλεγαμε εγω ηθελα το δικο σου χρώμα και ακουσα τον χριστοφ και πηραμε το ασπρο και εσυ ηθελες το ασπρο και ακουσε τον δικο σου και πηρατε το καφέ χαχαχαχαχα

 

 

Αχ!!! Βρε φιλενάδα - να σου πω την αλήθεια μετα απο αυτο κανώ σχεδόν ότι θέλω σε θέμα διακόσμησης αφου εγώ και και ο μικρός περνάμε τον περισσότερο χρόνο.

 

Όπως και με τα αυτοκόλλητα - μου λέγανε ότι είναι νωρίς να τα ανανεώσω - και τελίκα να σας πω την αλήθεια με την αλλάγη μου άλλαξε το κέφι.

 

Και κατι ακόμα θα παραγγειλω και την κουρτίνα cars -θα στείλω photo οταν όλοκληρωθεί.

 

Λευκό και πάλι Λευκο

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οχι το χαλάκι ισως ειναι και ενα απο τα λιγα πράγματα που δεν ειναι ΙΚΕΑ.

Το πηρα απο εδώ σε καλη τιμη http://www.flycarpet.gr/product.php?pid=2821 χωρις μεταφορικά ειναι αξιοπιστο σαιτ και εχουν παρει και πολλα κοριτσια απο εκει εγω πηρα ολα τα χαλια του σπιτιου μου απο εκει και τα φερνουν στην πορτα σου με την ACS (το ειχα βρει σε καταστημα κοντα στο σπιτι μου δεκα ευρώ λιγοτερο αλλα μου ζητησε 20ευρώ αν θυμαμαι καλα για να μου το φερει σπιτι!!!)

 

 

Kalamaraki μου, κοιταξα στο site Και βρηκα αρκετα χαλια που μου αρεσουν...

Πες μου μονο κατι.... Ποιοτικα ειναι καλα?????? Επειδη μου γραφεις οτι και αλλες κοπελες του φορουμ εχουν κανει αγορες απο εκει, φανταζομαι οτι γενικα το εχει ψαξει πολυ.

Επισης, μηπως θυμασαι ποσες μερες μεσολαβησαν για την παραλαβη, απο τη μερα που εγινε η παραγγελια?

Σε ευχαριστωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Kalamaraki μου, κοιταξα στο site Και βρηκα αρκετα χαλια που μου αρεσουν...

Πες μου μονο κατι.... Ποιοτικα ειναι καλα?????? Επειδη μου γραφεις οτι και αλλες κοπελες του φορουμ εχουν κανει αγορες απο εκει, φανταζομαι οτι γενικα το εχει ψαξει πολυ.

Επισης, μηπως θυμασαι ποσες μερες μεσολαβησαν για την παραλαβη, απο τη μερα που εγινε η παραγγελια?

Σε ευχαριστωωωωωωωωωωωω

 

Mariaeva εγω αυτα που πηρα που άρεσαν , ήξερα τι παιρνω δηλαδη τα ειχα δει και σε ενα αλλο μαγαζι και ημουν ικανοποιημένη! Οι μερες ηταν 3-5εργάσιμες άσχετα αν απο τα τρια χαλια ηρθε μονο το ενα στην αρχη, γιατι στα αλλα δυο ειχε έλλειψη και τα περιμενα δυο βδομάδες αλλα ήταν τοσο ευγενικοι και ενημερωτικοι που δεν αμφέβαλλα την επιλογη μου , αλλωστε ηταν με αντικαταβολη, επικοινωνούσαν άμεσα σε μειλ και στο τηλεφωνο. Εγω θα ξαναγοράσω σιγουρα το καλοκαιρι κανενα καλοκαιρινο γιατι τα σκετα πατώματα δεν με πολυτρελλαίνουν εκτος αν ειναι ξύλο!

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα. Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Ψάχνω ταπετσαρία ή μπορντούρα και κουρτίνα με θέμα το Lady and the tramp του Disney για το δωμάτιο της μπέμπας μας. Ξέρει κανείς τίποτα;;;;;Please help!!!!

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά το λαχανί με το ροζ είναι πολυ όμορφο.

 

Τώρα κάνω κάτι αλλαγες στο δωμάτιο και περιμένω την κουρτίνα θα σας τα στείλω μόλις την λάβω.

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...