Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δικαιολογητικα για ΙΚΑ για πιθανη ημερομηνια τοκετου


Recommended Posts

Καλημέρα!

Χρειάζομαι απο το ΙΚΑ το χαρτι που θα αναγράφει την πιθανη ημερομηνια τοκετου.

Απ'οτι εχω καταλάβει, ο γιατρός του ΙΚΑ δε σε εξετάζει, αλλα ειναι απλα μια τυπικη διαδικασια..

Ξερει κανεις τι χρειάζεται να παω στο γιατρο του ΙΚΑ για να μου γράψει την πιθανη ημερομηνια τοκετου?

Αρκει πχ ενα χαρτι απο το γιατρο μου που θα αναγραφει την πιθανη ημερομηνια τοκετου ή θελει καποια συγκεκριμενη εξεταση για να την υπολογίσει? (π.χ. pappA, αυχενικη διαφανεια, κλπ)

Ευχαριστώ πολύ

Σαβίνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου κοριτσακι,πρεπει να πας την αυχενικη διαφανεια για να γραψει την πιθανη ημερομηνια τοκετου στο βιβλιαριο σου

σε ποιο εβδομαδα βρισκεσαι?

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Thanks! Στην 23η.. :)

 

 

 

εισαι και εσυ μια μανουλα ιανουαριου ετσι μια χαρα να επισκεφτεις το τοπικ μανουλες ιανουαριου 2010.τα λεμε για την εγκυμοσυνη μας και περναμε καλα.να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη.τι περιμενεις ?

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι!

ειμαι καινουρια στο forum οποτε θα τα βρω ολα σιγα σιγα :)

αγορακι περιμένω, εσυ?

σχετικα με το θεμα για το ΙΚΑ μονο με αυχενικη σου δινουν ΠΗΤ?

Φιλακια

Σαβινα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα σαβινακι,και εγω αγορακι εχω.στο ικα της ηλιουπολης γραφει σε ενα αναρτημενο χαρτι να προσκομισουμε αυχενικη.εμενα την αυχενικη που του πηγα απο τη βιοιατρικη δεν εγραφε πιθανη ημερομηνια και τσαντηστηκε κι ολας.του ειπα και εγω οτι πηγα να με εξετασουν πηγα οχι για να μου δωσει πιθανη ημερομηνια.δεν πηγαινεις στο ικα για εξετασεις και φαρμακα?εγω εκει πηγαινω για να μου γραφει εξετασεις στο κεντρο μανας και παιδιου.

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...