Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ- ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ MAKE A WISH


ΗΛΙΡΙΑΝΝΑ

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ MAKE A WISH ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΦΟΒΕΡΟ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.

Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαμάδες ενδιαφέρομαι κι εγώ!!!!!!

Ξέρω ότι υπάρχουν πληροφορίες στο Forum, αλλά αν κάποιες μαμάδες έχετε κάτι πρόσφατο μοιραστείτε το μαζί μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για δειτε εδώ για το χαμόγελο

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=2552

Εμεις μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Λεφτά που πιάσανε τόπο. Αν το ήξερα νωριτερα θα το έκανα και στο γάμο μας.

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites

9dbc5ebe.jpg

Κορίτσια αυτός είναι ο πάπυρος που πήρα εγώ για την βάπτιση της κόρης μου. Όταν πήγαμε να τα παραγγείλουμε ήμουν ήδη έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μας και με πήραν τα κλάματα απο την συγκίνηση! Νόμιζα ότι έφταιγε η εγκυμοσύνη, αλλά και τώρα που το ξαναβλέπω, πάλι συγκινούμαι!!! Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη απο την συνεργασία μου με το ίδρυμα και αν με την κίνησή μου αυτή πέρασα ένα μήνυμα, έστω και σε έναν μόνο απο τους καλεσμένους μου, θα είμαι πολύ ικανοποιημένη!

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω για τον πάπυρο πως έχει πολλά σχέδια και χρώματα και το κείμενο επίσης μπορείτε να το αλλάξετε. Στο ίδρυμα είδα και μπομπονιέρες, πολύ όμορφες και ντελικάτες, μου φάνηκαν όμως ακριβές. Αν επικοινωνήσετε μαζί τους θα σας στείλουν κάποια δείγματα με email, αλλά απο κοντά θα δείτε περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα μενουλιτσες.λοιπον εγω μολις σημερα εκλεισα

προσκλητηρια κ μπομπονιερες απο το χαμογελο του παιδιου.

ειναι ωραιες κ οταν σκεφτεσαι που πανε κ τα λεφτα σου αρεσουνε

ακομα πιο πολυ.

μπορειτε να στειλετε καποιο η-μειλ να ζητησετε να σας στειλουνε

φωτογραφιες με προσκλητηρια κ μπομπονιερες για να δειτε ποια

σας αρεσουνε.

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια κι εγω ενδιαφερομαι.ειχα στεικει e-mail sto make a wish αλλα δεν πηρα απαντηση.αν εχετε νεοτερα βοηθηστε κι εμενα.

ιωαννα ποσο σου κοστισε το προσκλητηριο?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον φταίω εγώ που δεν το διευκρίνησα. Δεν είναι προσκλητήριο, είναι πάπυρος που επέλεξα να δώσω σαν ευχαριστήριο-ενθύμιο (όπως θες πες το) αντί για μπομπονιέρες. Αν δεν έχουν αλλάξει οι τιμές, μέχρι 200 κομμάτια έκαναν 2 ευρώ ο ένας και πάνω απο 200 κομμάτια 1,5 ευρώ ο ένας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας! Ετοιμάζομαι και εγώ σιγά σιγά για την βάφτιση του γιού μου τον Ιούνιο... και τυχαία έπεσα στην παρέα σας! Περιττό να πω ότι ενθουσιάστηκα! Εχετε ιδέες και λύσεις για τα πάντα!!!!

 

Για το make a wish είδα αυτά

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=5081 και μπορώ να πω ότι οι μπομπονιέρες μου φάνηκαν πολύ ωραίες!!!!

 

Ρώτησα επίσης στα παιδικά χωριά sos και μου είπαν ότι και αυτοί φτιάχνουν μπομπονιερες!!!! Δυστυχώς όμως πρέπει να παω εκεί για να δω δείγματα... είμαι επαρχία επομένως πρέπει να το οργανώσω! μήπως έχει καμια σας δεί κάτι σχετικά???

 

Ευχαριστώ και παλι για τις απειρες και καταπληκτικές ιδέες!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...