Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το www.fenastock.gr έχει προσφορά 1+1.

Με την αγορά ενός προϊόντος, άλλο ένα δώρο, ίσης ή χαμηλότερης αξίας

 

Η προσφορά ξεκινά στις 25 Σεπτεμβρίου στις 00.01 και τελειώνει στις 23.59 της Κυριακής 26 Σεπτεμβρίου.

 

* Η προσφορά ενεργοποιείται και εφαρμόζεται αυτόματα στο καλάθι χωρίς κωδικό

Link to comment
Share on other sites

Πάμε χθες carrefour για να αξιοποιήσουμε τον Ευρούλη. Λέω μόνο πάνες να πάρω, τσουπ η επιταγή...Πάω στις πάνες, άδεια τα ράφια...Πάω στα μωρομάντηλα, άδεια τα ράφια...

Πάω στα γάλατα, άδεια τα γάλατα...

Δηλαδή έλεος... Και δεν ξέρω αν δεν βγάλανε επίτηδες λόγω προσφοράς ή αν έχουν πρόβλημα τροφοδοσίας λόγω απεργίας. Που μάλλον το 2ο είναι γιατί είχε πέσει ακρίδα σε πάρα πολλά προϊόντα.

Πάω και εγώ βερόπουλο στο καπάκι. Λέω 14 και κάτι καρφούρ, αν έβρισκα, 12,50 βερόπουλο, κερδισμένη θα μαι.

Πάω, πουθενά ταμπελάκι προσφοράς. Κοιτάω στο ράφι, τιμή 12,50

Αρπάζω 2 και λούης. Τώρα έχω μέχρι τα Χριστούγεννα μη σας πω...

Άσε γιατί τους έπιασε όλους μαζί και ποιος ξέρει πότε θα ξαναβάλουν.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια την προηγούμενη εβδομάδ απήγα στο Carrefour της πόλης μου και πήρα προιόντα με τον Ευρούλη. Όταν ρώτησα στο τέλος αν δικαιούμαι δωροεπιταγή μου είπε όχι η ταμίας. Γυρίζοντας στο σπίτι κοίταξα την απόδειξη από περιέργεια και έλεγε ' Είδη Ευρούλη 5, σύνολο 32,50 Ευρώ'. Στα 30 Ευρώ δικαιούσαι επιταγή οπότε τους πήρα τηλ και τους το είπα. Μου είπαν πως την δικαιούμε και αν δεν έχει υπογραφή η απόδειξη (που σημαίνει ό,τι δεν μου έδωσαν την επιταγή των 10 Ευρώ) θα μου δώσουν την επιταγή. Πρέπει να πάω από εκεί αλλά είναι μακριά και δεν έχω πάει ακόμη.

Προσοχή λοιπόν. Τσεκάρετε τις αποδείξεις γιατί καμιά φορά το σύστημα δεν βγάζει αυτόματα τις επιταγές!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια την προηγούμενη εβδομάδ απήγα στο Carrefour της πόλης μου και πήρα προιόντα με τον Ευρούλη. Όταν ρώτησα στο τέλος αν δικαιούμαι δωροεπιταγή μου είπε όχι η ταμίας. Γυρίζοντας στο σπίτι κοίταξα την απόδειξη από περιέργεια και έλεγε ' Είδη Ευρούλη 5, σύνολο 32,50 Ευρώ'. Στα 30 Ευρώ δικαιούσαι επιταγή οπότε τους πήρα τηλ και τους το είπα. Μου είπαν πως την δικαιούμε και αν δεν έχει υπογραφή η απόδειξη (που σημαίνει ό,τι δεν μου έδωσαν την επιταγή των 10 Ευρώ) θα μου δώσουν την επιταγή. Πρέπει να πάω από εκεί αλλά είναι μακριά και δεν έχω πάει ακόμη.

Προσοχή λοιπόν. Τσεκάρετε τις αποδείξεις γιατί καμιά φορά το σύστημα δεν βγάζει αυτόματα τις επιταγές!

 

Απο παντου να σε κλεψουν...:twisted::twisted::twisted:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια την προηγούμενη εβδομάδ απήγα στο Carrefour της πόλης μου και πήρα προιόντα με τον Ευρούλη. Όταν ρώτησα στο τέλος αν δικαιούμαι δωροεπιταγή μου είπε όχι η ταμίας. Γυρίζοντας στο σπίτι κοίταξα την απόδειξη από περιέργεια και έλεγε ' Είδη Ευρούλη 5, σύνολο 32,50 Ευρώ'. Στα 30 Ευρώ δικαιούσαι επιταγή οπότε τους πήρα τηλ και τους το είπα. Μου είπαν πως την δικαιούμε και αν δεν έχει υπογραφή η απόδειξη (που σημαίνει ό,τι δεν μου έδωσαν την επιταγή των 10 Ευρώ) θα μου δώσουν την επιταγή. Πρέπει να πάω από εκεί αλλά είναι μακριά και δεν έχω πάει ακόμη.

Προσοχή λοιπόν. Τσεκάρετε τις αποδείξεις γιατί καμιά φορά το σύστημα δεν βγάζει αυτόματα τις επιταγές!

 

η επιταγή του ευρούλη είναι για επόμενες αγορές??

και φαντάζομαι για οποιαδήποτε αγορά όχι πάλι των προϊόντων της ίδιας εταιρείας

......

line_m121_beg_xbliz41_time_1178078400_text_f4e120e4e9e4f5ecdceae9e120eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

πήρε ο άντρας μου απο τον Βασιλόπουλο γάλα φρέσκο Μεβγάλ 2 λίτρα 2,48

με στίκερ 50 λεπτά έκπτωση

 

μου έκανε εντύπωση γιατί απο τον Μαρινόπουλο το παίρνω 1,92

τόση διαφορά ή δεν υπολόγισαν το στίκερ??

line_m121_beg_xbliz41_time_1178078400_text_f4e120e4e9e4f5ecdceae9e120eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

η επιταγή του ευρούλη είναι για επόμενες αγορές??

και φαντάζομαι για οποιαδήποτε αγορά όχι πάλι των προϊόντων της ίδιας εταιρείας

......

 

Ναι, ειναι για οποιαδηποτε αγορα. Η δικια μου δωροεπιταγη (ισως όλες) ληγει στις 30/11

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντιγράφω από διαφήμιση εφημερίδας:

Carrefour - Carrefour Mαρινοπουλος

27/9 - 02/10

βακαλάος υγράλατος, κιλό 6?

Ένταμ ή γκούντα, κιλό 5?

Πάριζα σε φέτες 600γρ., συσκευασία 2?

Κοτόπουλο Ιταλίας, κιλό 2,30?

Πατάτες, κιλό 0,50?

Μήλα Στάρκινγκ. κιλό 1?

Ελαιόλαδο ΚΤΗΜΑ, 5λιτ. 13,90?

Απορρυπαντικό πλυντηρίου ΟΜΟ 24μεζ. 4?

ΟΛΕΣ ΟΙ ΒΡΕΦΙΚΕΣ ΠΑΝΕΣ LIBERO -50%

 

Δεν αναφέρει πουθενά την κάρτα club άρα θεωρητικά ισχύουν και κουπόνια...

Λάβετε θέσεις......!!!!!!!!!!!

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες... Πηγα στο καρφουρ Καλλιθεας. Μου ειπε η κοπέλα στο ταμειο αααα δεν μπορουμε να πάρουμε το κουπόνι με την προσφορα!!! Αρχισα να τις εξηγώ και μετά μου ειπε διαλεχτε η το 50% η το κουπονι.. Συνεχιζα ναι της εξηγώ και ''μου εκανε χάρη'' να μου κόψει πιστωτικό. Πηγε εντω μεταξυ να μου κοψει το 50% με το κουπόνι. Ε αρχιζα να φωναζω,. Τελικά με τις φωνές μου έκοψε το κανονικο. ΕΛΕΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες... Πηγα στο καρφουρ Καλλιθεας. Μου ειπε η κοπέλα στο ταμειο αααα δεν μπορουμε να πάρουμε το κουπόνι με την προσφορα!!! Αρχισα να τις εξηγώ και μετά μου ειπε διαλεχτε η το 50% η το κουπονι.. Συνεχιζα ναι της εξηγώ και ''μου εκανε χάρη'' να μου κόψει πιστωτικό. Πηγε εντω μεταξυ να μου κοψει το 50% με το κουπόνι. Ε αρχιζα να φωναζω,. Τελικά με τις φωνές μου έκοψε το κανονικο. ΕΛΕΟΣ!!!

 

Μπράβο βρε Στελλίτσα με την επιμονή σου:). Εγώ πάλι στο ίδιο μαγαζί (στο πρώην Πειραϊκό δεν λές;) αν και τους το είπα μου κάνανε μόνο το 50%. Ντράπηκα να επιμεινω.:oops:

GJMap2.png
Link to comment
Share on other sites

Στην Δημοσθενους. Κακως βρε Ευη. Αφου τα επιστρεφουν οι εταιριες. Πάμε μαζι όποτε θελεις. χιχιχιχι

Επισης απο το μεγάλο Σκλαβενιτη πήρα το Σαββατο 4 Βabyboy Babylino απο 40 ευρώ, τα πήρα 15 ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο πάνες ή και τα βρακάκια,ξέρει κανείς;

εγω πηγα στο Μαρινόπουλο στο Περιστερι στη Τσαλδαρη, εχουν -50% μονο σε οικονομικη συσκευασια σε ανοιχτη πανα Λιμπερο, οχι σε βρακακια που φοραμε..κλαψ κλαψ...:twisted::eek::cry:

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

μολις πηγα Μαρινοπουλο στη Χιο (εναν εχει) ..τα 2 ραφια αδεια ,μονο κατι μικρες συσκευασιες (3-4) νο 6 κ 7 και κανα δυο μικρα...ρωτησα εαν εχει 4σαρια στην αποθηκη κ μου ειπαν πως εχουν μονο οτι εχει στα ραφια...ε τοτε ρε παιδια γτ λεει οτι μεχρι 2/10 προσφορα?ας λεει μεχρι εξαντηληση αποθεματων ουτως η άλλως μεχρι το βραδυ δεν θα εχει τπτ..δηλ μεχρι της 2/10 δεν θα ερθει αλλο εμπορευμα?ας με διαφωτισει καποιος....

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Στην Δημοσθενους. Κακως βρε Ευη. Αφου τα επιστρεφουν οι εταιριες. Πάμε μαζι όποτε θελεις. χιχιχιχι

 

 

Χα χα! Ναι την άλλη φορά να πάμε μαζί για να έχω σύμμαχο :P:p:p

GJMap2.png
Link to comment
Share on other sites

εχουν -50% μονο σε οικονομικη συσκευασια σε ανοιχτη πανα Λιμπερο, οχι σε βρακακια που φοραμε..κλαψ κλαψ...:twisted::eek::cry:

 

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση!Κι εμείς βρακάκια θέλουμε,γι'αυτό θέλησα να το διευκρινήσω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...