Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ????


Recommended Posts

μπορει να σε εχει προικισει η φση με εξτρα γονομοτητα!φανταζεσαι να χεις 2 στα 2 με 1 επαφη καθε φορα?σουπερ!καλα αποτελεσματα!

δημητρα ακομα να μου ερθει...να κανω ενα τεστ αυριο η ειναι πολυ νωρις?υπενθυμιζω οτι περιμενα την παρασκευη.

 

περιμενες παρασκευη κ δεν εκανες ακομα τεστ?????????πως αντεξες καλε!!!αυριο η τεστ η χοριακη επιτοπου!περιμενω νεα εεε...

απαπα εγω δε θα αντεχα!εχω κανει τεστ κ 10 ηωρα τη νυχτα απο την αγωνια μου:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 192
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σίγουρα βοηθάει ο σταθερός κύκλος. Εγώ έχω από 24 έως 29 μέρες κύκλο και καμια φορά άμα του την βιδώσει κάνει και 31 μέρες. την κόρη μου την έπιασα με τον πρώτο μήνα προσπαθειών.και επειδή ξέρω ότι οι επαφές καλύτερα είναι να γίνονται μέρα παρά μέρα είχαμε προσπαθήσει στις γόνιμες μέρες 13η,15η και 17η...μία από αυτές ήταν η τυχερή...

αλλά και πάλι σου λέω ότι αν δεν ξέρεις κάθε μήνα τι κύκλο θα έχεις είναι πολύ δυσκολο να ξέρεις πότε περίπου γίνεται η ωορηξία..οπότε στα τυφλά και στο περίπου. δεν θέλει και πολύ μελετη γιατί δεν απολαμβάνεις και τίποτε στο τέλος....αν είναι να ερθει καλώς να ορίσει!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

το μερα παρα μερα λεει το καταργησανε και συστηνουν πλεον καθε μερα γιατι λενε πως το σπερμα κατ'αυτον τον τροπο ανανεωνεται και ειναι πιο...δραστικο!αλλα μαλλον εσυ κατι τετοια δεν τα χρειαζεσαι,φτου φτου!

βρε δημητρα με εκανες και γελασα,ε να σκεφτηκα μηπως ειναι πολυ νωρις για τεστ...

τελοσπαντων,περιμενω σε λιγο τον αντρα μου και του ειπα να φερει και ενα τεστακι να το κανω το πρωι,αν τυχον βγει θετικο παω και για μια χοριακη να το επιβεβαιωσω:)

tt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

το μερα παρα μερα λεει το καταργησανε και συστηνουν πλεον καθε μερα γιατι λενε πως το σπερμα κατ'αυτον τον τροπο ανανεωνεται και ειναι πιο...δραστικο!αλλα μαλλον εσυ κατι τετοια δεν τα χρειαζεσαι,φτου φτου!

βρε δημητρα με εκανες και γελασα,ε να σκεφτηκα μηπως ειναι πολυ νωρις για τεστ...

τελοσπαντων,περιμενω σε λιγο τον αντρα μου και του ειπα να φερει και ενα τεστακι να το κανω το πρωι,αν τυχον βγει θετικο παω και για μια χοριακη να το επιβεβαιωσω:)

 

ναι ναι καντο πρωι πρωι με τα πρωτα ουρα.τι τεστ του ειπες να φερει?ελπιζω να ειναι κλιαρ μπλου η σελφ κλιαρ!κ ειδικα ΟΧΙ πρεντικτορ που κ περιοδο να εχεις αν το κανεις θα σου βγει θετικο:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

κοριτσια μου ειχα ενα πεντακαθαρο αρνητικο clear blue!δεν πειραζει αρκει ομως να μην συνεχιστει αυτη η καθυστερηση γιατι μου κανει τα νευρακια τσαταλακια!

σας ευχαριστω για τις ευχες και την υποστηριξη,να χαιρεστε τα μπουρμπουλακια σας κι εσυ δημητρα με το καλο να γεννησεις και το τριτο σου ζουζουνακι!

tt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

παντως αν δε σου ερθει μεχρι παρασκευη πηγαινε κ για καμια χοριακη καλου κακου!ευχαριστω για την ευχη καλη μου σου ευχομαι συντομα με ενα μωρουλινι στην αγκαλιτσα!

Link to comment
Share on other sites

να 'σαι καλα βρε δημητρουλα μου!αν συνεχιστει η καθυστερηση θα παρω και τον γιατρο μου ενα τηλεφωνο μηπως πρεπει να κανω τιποτα ορμονολογικες γιατι ο κυκλος μου ειναι πολυ σταθερος και σημερα ειμαι αισιως στην 5-6 μερα καθυστερησης.εκτος κι αν το τεστ επεσε τελειως εξω κατι το οποιο δεν θελω καθολου να το σκεφτομαι και να παιρνω αερα!θα δουμε!

tt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααχ και εγώ από ότι βλέπω το πάω για περίοδο...δεν το βλέπω να έχω καθυστέρηση...την έχω πέσει στα γλυκά,και η κατακράτηση υγρών έχει αρχίσει να γίνεται πολύ εμφανής.Τόσο που αποκλείω το θέμα εγκυμοσύνης πριν ακόμα τελειώσει ο κύκλος....

και για να πω την αλήθεια αν και ακόμα δεν το κυνηγάμε για να κάνουμε δεύτερο μωράκι,αλλά το αφήνουμε στην τύχη του,δεν περίμενα να με δυσαρεστήσει το γεγονός ότι δεν έμεινα έγκυος αυτή την φορά...:roll:

δεν πειράζει...next month και αν είναι τυχερό...!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

το κακο με τον ασταθη κυκλο ειναι οτι ποτε δε ξερεις ποτε εχεις ωορηξια!αν πχ εχεις σταθερο κυκλο 28 ημερων ξερεις οτι πχ την 12-14η μερα εχεις ωορηξια

τωρα στη δικη σου περιπτωση τιποτε δεν ειναι σιγουρο...

αν δε θες μια εγκυμοσυνη γιατι δεν παιρνεις τα καταλληλα μετρα βρε κοπελα μου?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...