Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Το βαλιτσάκι του mothercare


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 763
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω δεν ξερω για βαλιτσάκι λιμπερο, ήξερα για των παμπερς ή μοδερκερ θα σε γελάσω δεν θυμαμαι αλλα εδω μπορεις να τους στειλεις γραμμα ρωτωντας τους

http://www.liberoclub.gr/Footer/Contact-Us/

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Στεισι, δλδ εστειλες μειλ στο babylino λεγοντας να σου αποστειλουν το βαλιτσακι τους (λεγοντας ισως και ποτε γεννας) και στο εστειλαν; Γιατι εμενα μου εχουν στειλει 2 φορες κουπονια!!

sorry που αργησα να σου απαντήσω. Ναι, έστειλα e-mail στο site της babylino λέγοντας ότι σε 3 μήνες θα γίνω μαμά για πρώτη φορά και θέλω δείγματα από τα προιόντα τους για να τα δοκιμάσω. Και μου τα έστειλαν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα σας, κι εμένα μου ήρθε εχθές το βαλιτσάκι από την babylino, ειχε μια συσκευασία με πάνες, ένα πακέ΄το μωρομάντηλα, ε κουτί σερβιέτες και ένα βαμβάκι καθώς κι εκπτωτικά κουπόνια τα οποία σκέφτομαι να εκμεταλευτώ αλλά δεν ξέρω τι νούμερο πάνες να αγοράσω για 2, 3, ή 4 κιλά???

Νομίζω ότι πρέπει να πάρεις το No1 newborn που είναι για 2-5 κιλά και το No2 mini που είναι για 3-6 κιλά, για να είσαι σίγουρη οτι θα κάνουν στο μπεμπάκι. Με αυτά τα νούμερα όσο και να γεννηθεί το μωρό θα πέσεις μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σήμερα έλαβα το βαλιτσάκι του Babylino!! Είναι τέλειο!!! Έχει μέσα πάνες, σερβιέτες, βαμβάκι και μωρομάντηλα. Όλα σε κανονικές συσκευασίες και όχι δείγματα. Η chicco μου έστειλε πολλά ενημερωτικά φυλλάδια και μόνο 2 δειγματάκια σε φακελάκια. Τώρα περιμένω και το βαλιτσάκι του mothercare.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σήμερα έλαβα το βαλιτσάκι του Babylino!! Είναι τέλειο!!! Έχει μέσα πάνες, σερβιέτες, βαμβάκι και μωρομάντηλα. Όλα σε κανονικές συσκευασίες και όχι δείγματα. Η chicco μου έστειλε πολλά ενημερωτικά φυλλάδια και μόνο 2 δειγματάκια σε φακελάκια. Τώρα περιμένω και το βαλιτσάκι του mothercare.

 

Από πότε τους έχεις ζητήσει το βαλιτσάκι του Babylino;Εγώ ζήτησα να μου το στείλουν πριν από 13 μέρες, τους έδωσα τα στοιχεία μου και μου είπαν οκ, αλλά ακόμη δεν το έχω λάβει.Να τους ξαναστείλω email; Το βαλιτσάκι του Mothercare γνωρίζεις τι προϊόντα περιέχει; Αν στείλω email στα Mothercare και το ζητήσω θα μου το στείλουν; Έχω ψωνίσει αρκετές φορές από εκεί κ έχω βγάλει και την κάρτα τους με την οποία συγκεντρώνεις πόντους αλλά δεν μου είπαν τίποτα για βαλιτσάκι.

Mdvgp2.png

 

I00Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

oso για τα libero βαλιτσάκι μου είχαν δώσει σε παρουσιαση των κατατημάτων ηρα και στο μαιευτηριο μου έφεραν pampers .τα παμπερσ ειχαν περισσοτερα μέσα ..

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

το βαλιτσακι της mothercare δεν ειναι της mothercare πλεον αλλα της care direct το οποιο το παρελαβα σημερα κ ειναι απαραδεκτο....

περιεχει ενα σωρο διαφημιστικα φυλλαδια κ ενα μικρο δειγματακι sudocream (15gr) και ενα dettol αντισηπτικο χεριων (δειγμα φυσικα)!

οπως και της chicco που ηταν ολο φυλλαδια κ δυο μικρα φακελακια (δειγματα) σαμπουαν! μονο της babylino αξιζει τελικα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το βαλιτσακι της mothercare δεν ειναι της mothercare πλεον αλλα της care direct το οποιο το παρελαβα σημερα κ ειναι απαραδεκτο....

περιεχει ενα σωρο διαφημιστικα φυλλαδια κ ενα μικρο δειγματακι sudocream (15gr) και ενα dettol αντισηπτικο χεριων (δειγμα φυσικα)!

οπως και της chicco που ηταν ολο φυλλαδια κ δυο μικρα φακελακια (δειγματα) σαμπουαν! μονο της babylino αξιζει τελικα.....

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες, οπότε δεν ασχολούμαι καθόλου με το βαλιτσάκι της Mothercare.Όσες έχετε παραλάβει το βαλιτσάκι του Babylino σε πόσες μέρες από τη στιγμή που το ζητήσατε σας το έστειλαν;

Mdvgp2.png

 

I00Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Από πότε τους έχεις ζητήσει το βαλιτσάκι του Babylino;Εγώ ζήτησα να μου το στείλουν πριν από 13 μέρες, τους έδωσα τα στοιχεία μου και μου είπαν οκ, αλλά ακόμη δεν το έχω λάβει.Να τους ξαναστείλω email; Το βαλιτσάκι του Mothercare γνωρίζεις τι προϊόντα περιέχει; Αν στείλω email στα Mothercare και το ζητήσω θα μου το στείλουν; Έχω ψωνίσει αρκετές φορές από εκεί κ έχω βγάλει και την κάρτα τους με την οποία συγκεντρώνεις πόντους αλλά δεν μου είπαν τίποτα για βαλιτσάκι.

Το ζήτησα πριν απο περίπου δυο εβδομάδες, ίσως και λιγότερο. Τους είχα πάρει όμως και τηλέφωνο. Το βαλιτσάκι mothercare έχει τα απαραίτητα για το μωρό για τις πρώτες μέρες στο μαιευτήριο, τι ακριβώς δεν ξέρω επειδή ακόμη δεν το παρέλαβα. Παίρνεις στο 8001182800 και το ζητάς.

Link to comment
Share on other sites

Το ζήτησα πριν απο περίπου δυο εβδομάδες, ίσως και λιγότερο. Τους είχα πάρει όμως και τηλέφωνο. Το βαλιτσάκι mothercare έχει τα απαραίτητα για το μωρό για τις πρώτες μέρες στο μαιευτήριο, τι ακριβώς δεν ξέρω επειδή ακόμη δεν το παρέλαβα. Παίρνεις στο 8001182800 και το ζητάς.

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες:D! Θα περιμένω λίγες μέρες ακόμη κι αν δεν μου το στείλουν, θα τους ξαναστείλω email και θα τους πάρω και τηλ. Ελπίζω να προλάβω και να μην έχω γεννήσει!!

Mdvgp2.png

 

I00Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το ζήτησα πριν απο περίπου δυο εβδομάδες, ίσως και λιγότερο. Τους είχα πάρει όμως και τηλέφωνο. Το βαλιτσάκι mothercare έχει τα απαραίτητα για το μωρό για τις πρώτες μέρες στο μαιευτήριο, τι ακριβώς δεν ξέρω επειδή ακόμη δεν το παρέλαβα. Παίρνεις στο 8001182800 και το ζητάς.

ανθη μου γραφω ακριβως ποιο πανω τι περιεχει..... μαλλον τα απολυτως απαραιτητα τα ειχε πριν καποια χρονια!!! τωρα εχει μονο φυλλαδια!!:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω εστειλα πριν 10 η κ λιγοτερες μερες email στην babylino και σημερα παρελαβα το δωρο τους το οποιο ειναι πολυ γενναιοδωρο κ εχει αυτα που ειπατε κ πιο πανω (να μην σας τα ξαναλεω κ σας κουραζω!).αναμενω κ απο babyspace (κ σ αυτους την ιδια μερα εστειλα email) κ τελος δεν βλεπω οι υπολοιποι ν αξιζουν τον κοπο...ας μην δινουμε κ παντου τα στοιχεια μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά σήμερα έλαβα το βαλιτσάκι της Babylino, το οποίο περιλαμβάνει όλα όσα έχετε αναφέρει παραπάνω! Από το Babyspace μου είπαν ότι θα μου στείλουν τα δείγματα στις αρχές ...Μαρτίου(με ενημέρωσαν στις 25 Ιανουαρίου ότι θα λάβω τα προϊόντα το πρώτο δεκαήμερο του Μαρτίου)!!!! Σιγά τα προϊόντα δηλαδή! Απ' ό,τι κατάλαβα δεν πολυαξίζει το πακέτο τους, περιλαμβάνει κυρίως ενημερωτικά έντυπα, περιοδικό, καταλόγους προϊόντων, έναν οδηγό εγκυμοσύνης -τώρα τι να τον κάνω, ανά πάσα στιγμή περιμένω να γεννήσω- εκπτωτικά κουπόνια Fisher Price και τρία δείγματα:Sudocrem, Dettol,Gehwol. Το πακετάκι της Βabylino είναι το μαναδικό που αξίζει.

Mdvgp2.png

 

I00Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τ Σιγά τα προϊόντα δηλαδή! Απ' ό,τι κατάλαβα δεν πολυαξίζει το πακέτο τους, περιλαμβάνει κυρίως ενημερωτικά έντυπα, περιοδικό, καταλόγους προϊόντων, έναν οδηγό εγκυμοσύνης -τώρα τι να τον κάνω, ανά πάσα στιγμή περιμένω να γεννήσω- εκπτωτικά κουπόνια Fisher Price και τρία δείγματα:Sudocrem, Dettol,Gehwol. Το πακετάκι της Βabylino είναι το μαναδικό που αξίζει.

ετσι νομιζα κ γω αλλα τελικα ουτε αυτα δεν περιλαμβανει... εκπτωτικά κουπόνια Fisher Price δεν εχει , ουτε Gehwol. χθες το παρελαβα....

Link to comment
Share on other sites

ετσι νομιζα κ γω αλλα τελικα ουτε αυτα δεν περιλαμβανει... εκπτωτικά κουπόνια Fisher Price δεν εχει , ουτε Gehwol. χθες το παρελαβα....

 

Σοβαρά μιλάς; Άλλα γράφουν στην ιστοσελίδα τους και άλλα στέλνουν...κατάλαβα...κακώς που ασχολήθηκα, και να μου το στείλουν τώρα άχρηστο θα είναι!

Mdvgp2.png

 

I00Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πηρα το πακετο της Babylino και σας ευχαριστώ .γιατί απο εδω το έμαθα.

Pampers , σερβιέτες ...όλα !! Μπράβο τους !!!!

 

με τα άλλα δεν θα ασχοληθώ ,αφού λέτε οτι δεν αξίζει τον κόπο

 

Γερα μωράκια , σε όλες μας !!!

2b590bac1c.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικά σήμερα έλαβα το βαλιτσάκι της Babylino, το οποίο περιλαμβάνει όλα όσα έχετε αναφέρει παραπάνω! Από το Babyspace μου είπαν ότι θα μου στείλουν τα δείγματα στις αρχές ...Μαρτίου(με ενημέρωσαν στις 25 Ιανουαρίου ότι θα λάβω τα προϊόντα το πρώτο δεκαήμερο του Μαρτίου)!!!! Σιγά τα προϊόντα δηλαδή! Απ' ό,τι κατάλαβα δεν πολυαξίζει το πακέτο τους, περιλαμβάνει κυρίως ενημερωτικά έντυπα, περιοδικό, καταλόγους προϊόντων, έναν οδηγό εγκυμοσύνης -τώρα τι να τον κάνω, ανά πάσα στιγμή περιμένω να γεννήσω- εκπτωτικά κουπόνια Fisher Price και τρία δείγματα:Sudocrem, Dettol,Gehwol. Το πακετάκι της Βabylino είναι το μαναδικό που αξίζει.

 

α, καλά , εισαι 37 εβδομαδων και θα το στείλουν αρχες Μαρτίου ?:shock::shock::shock:

 

σιγα μην στειλουν και το βιβλιο ΄τι να περιμενεις οταν εισαι εγκυος ΄:mrgreen:

Δηλ, αν ζητησουμε κατι τωρα , ποτε θα το στειλουν ? οταν περπατάνε τα μωρά ή όταν τους απαντάνε στο τηλέφωνο ?:mrgreen:

2b590bac1c.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πηρα το πακετο της Babylino και σας ευχαριστώ .γιατί απο εδω το έμαθα.

Pampers , σερβιέτες ...όλα !! Μπράβο τους !!!!

 

με τα άλλα δεν θα ασχοληθώ ,αφού λέτε οτι δεν αξίζει τον κόπο

 

Γερα μωράκια , σε όλες μας !!!

 

καλησπερα και απο μενα,πως το παραγγειλες το βαλιτσακι;να το παρω και εγω, αν και εχω ακομα αλλα δεν πειραζει, λες να μην το δωσουν;

Link to comment
Share on other sites

α, καλά , εισαι 37 εβδομαδων και θα το στείλουν αρχες Μαρτίου ?:shock::shock::shock:

 

σιγα μην στειλουν και το βιβλιο ΄τι να περιμενεις οταν εισαι εγκυος ΄:mrgreen:

Δηλ, αν ζητησουμε κατι τωρα , ποτε θα το στειλουν ? οταν περπατάνε τα μωρά ή όταν τους απαντάνε στο τηλέφωνο ?:mrgreen:

 

Είναι για γέλια οι άνθρωποι, αύριο κλείνω και την 38η εβδομάδα!!Kι εμένα πραγματικά μου έκανε φοβερή εντύπωση αυτή η τόσο μεγάλη καθυστέρηση, σιγά δηλαδή τα προϊόντα που θα μου στείλουν, τα περισσότερα είναι διαφημιστικά φυλλάδια! Η Babylino, που έστειλε κανονικά προϊόντα κι όχι δείγματα, μου το έστειλε σε λιγότερο από 15 μέρες κι εκείνοι θα κάνουν ενάμιση μήνα!!!Τι να πεις! Κακώς που ασχολήθηκα, δεν άξιζε τελικά!Μόνο της Babylino,τίποτα άλλο!

Mdvgp2.png

 

I00Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα,πως το παραγγειλες το βαλιτσακι;να το παρω και εγω, αν και εχω ακομα αλλα δεν πειραζει, λες να μην το δωσουν;

 

Εγώ συμπλήρωσα την ηλεκτρονική φόρμα εγγραφής στο Babylino club και μετά τους έστειλα και email με τα στοιχεία μου ζητώντας να μου στείλουν δείγματα των προϊόντων τους για νεογέννητο.Μου απάντησαν πολύ ευγενικά ότι θα μου τα στείλουν και σε δύο εβδομάδες μου τα έστειλαν. Αν δεν σου έχουν ξαναστείλει,γιατί να μη στο στείλουν?Στείλ' τους ένα email ή παρε τηλέφωνο.

Mdvgp2.png

 

I00Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...