Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

la redoute


Recommended Posts

Το πρόβλημα το έχει η Γενική ταχυδρομική και όχι η εταιρεία La redoute.

 

Εξάλλου η κοπέλα ρώτησε εάν είναι καλά ποιοτικώς και αν είναι όπως φαίνονται και σε αυτό της απαντήσαμε.

 

Η αλήθεια λοιπόν είναι ότι τα βρεφικά παιδικά είναι πολύ καλά ποιοτικώς, πολύ ωραία σχέδια, τα νούμερα είναι λίγο μικρά οπότε καλύτερα να παραγγείλεις λίγο μεγαλύτερο, τα δώρα που στέλνουν είναι μέχρι εξάντλησης του αποθέματος (αναγράφεται και στο έντυπο) και το μάρκετινγκ και η μεταφορά τους έχει κάποιο πρόβλημα.

 

Εάν έχεις ιντερνέτ είναι εύκολο να παρακολουθείς τη παραγγελία σου και να ενημέρωνεσαι, εάν δεν έχεις παίζεις λίγο με την τύχη σου...

 

Εγώ σου συστήνω να τα δοκιμάσεις και επειδή κάτι άκουσα για Τζάμπω δεν έχει καμία σχέση με την ποιότητα του Τζάμπω!!! Να διευκρινιστεί αυτό για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οι επιταγές Ελένη μου σου έρχονται κανονικά όταν στέλνεις ένα ρούχο πίσω που δεν σε ικανοποιεί και δεν είναι για επόμενες αγορές, παίρνεις απλά τα λεφτά σου πίσω και πίστεψέ με, το έχω κάνει τουλάχιστον 3 φορές αυτό. Απλά όταν αυτό που έχεις αγοράσει έκανε 50 ευρώ , η επιταγή που θα σου στείλουν θα είναι 48 ευρώ (κρατάνε 2-3 ευρώ για έξοδα). Πάω λοιπόν στην τράπεζα με την επιταγή που μου έχουν στείλει, την δίνω και παίρνω τα χρήματά μου πίσω , δεν με αναγκάζουν να αγοράσω κάτι άλλο. Δεν ξέρω τί έχει τύχει σε σένα και δεν αμφιβάλλω αλλά καμιά φορά παίζουν ρόλο και τα κούριερ και πίστεψέ με, στη δική μου περίπτωση η Γενική Ταχυδρομική του Πειραιά δεν παίζεται απο θέμα αναξιοπιστίας.

Οσο για τα νούμερα, ξέρω ότι το δικό μου είναι το 36 και στα βρεφικά-παιδικά πάει σύμφωνα με το ύψος οπότε είναι πάρα πολύ εύκολο. Της Κλεοπάτρας τώρα της παραγγέλνω το 114 (μέχρι 1.14 ύψος) ή το 120 (1.20 ύψος) αν θέλω λίγο πιο μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

μαριτα συγνωμη αλλα το να της πω για την εταιρια γενικα δεν νομιζω οτι ειναι τοσο κακο.της ειπα τη γνωμη μου οτι καλο θα ηταν να μην εμπλακει με ανευθυνους.εσυ που το ξερεις οτι το εχει η γενικη ταχυδρομικη το προβλημα?μου στειλανε δυο φορες πραγματα τα οποια εφερε η γενικη ανευ δωρου.δηλαδη το κρατησε η γενικη το δωρο.αν ειναι μεχρι εξαντλησεως τα δωρα γιατι δεν μου το ειπανε οταν εκανα την παραγκελια?αν μου το λεγανε απο την αρχη ισως να μην την εκανα καθολου..γιατι με ρωτησανε τον κωδικο δωρου και δεν μου ειπανε οτι τελειωσε αν οντως τελειωσε?εγω δεν ανεφερα πουθενα τη λεξη τυχη.μιλησα με γεγονοτα...αυτα μετρανε ....με τοσα μαγαζια που υπαρχουνε και τοσες προσφορες και που μπορεις να τα προβαρεις εγω προσωπικα δεν εμπιστευομαι ξανα να παραγκειλω ουτε απο αυτος ουτε απο κανεναν...το να λες εχει καποιο προβλημα εμενα δεν με καλυπτει.δηλαδη πρεπει να αποδεχτω το προβλημα τους?δεν βγαζουμε μαζι τα χρηματα...αν δεν μπορουν να ειναι σωστοι και συνεπεις σε αυτα που λενε ας σταματησουν αυτη τη δουλεια και ας κανουν κατι αλλο.!και επισης δεν ειδα να πειτε τιποτα για τα ρουχα που εστειλα και δεν μου στειλενε ποτε πισω τα οποια ηδη ηταν πληρωμενα,.αυτο στη ελληνικη γλωσσα λεγεται κλεψια η κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και μπορείς να πεις τη γνώμη σου αλλά δεν είπες τίποτα για την ποιότητα των ρούχων που αυτό είναι και το θέμα του τόπικ και η έρωτηση της κοπέλας!!

 

Και εγώ δεν είμαι ευχαριστημένη από κάποια πράγματα αλλά για τα ρούχα τους δε μπορώ να πω κάτι αρνητικό!

 

Μιλάς μόνο για τα δώρα και τις αλλαγές που όντως γίνονται με τον τρόπο που λέει η lianakleopatra δηλαδή σου έρχεται η επιταγή και παίρνεις πίσω τα χρήματα σου. Για τα δώρα το γράφει κάτω κάτω κάθε φορά που έρχεται το διαφημιστικό με τους κωδικούς. Τώρα γιατί δε στο λέει η κοπέλα δε το ξέρω, μπορεί να μην μπορεί να το δει και αυτή τη στιμγή της παραγγελίας.

 

Αλλά η κοπέλα ρώτησε για την ποιότητα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένη. για μένα είχα παραγγείλει και τον άντρα μου.

Τα πράγματα ήρθαν σχεδόν 2 μήνες αφού τα παρήγγειλα και όχι όλα μαζί. Τα φτηνά ρούχα ήταν πολύ χαμηλής ποιότητας. Φτηνά και κακής ποιότητας βρίσκω παντού δεν είναι ανάγκη να παραγγείλω από κατάλογο.

Όλα τα νούμερα τα είχα παραγγείλει 2 μικρότερα από αυτό που προτεινόταν στους καταλόγους (μου το είχαν πει άλλοι που την είχαν πατήσει) και ευτυχώς.

Μια ξαδέρφη μου που είχε παραγγείλει καλοκαιρινά τον Ιούνιο της τα στείλανε αρχές Σεπτέμβρη και εννοείται δεν τα φόρεσε ποτέ.

Τα επώνυμα φαντάζομαι ότι είναι καλά αλλά προσωπικά δεν βλέπω το λόγο γιατί να τα παραγγείλω από κατάλογο.

Ίσως είναι και θέμα συνήθειας.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΙΟΤΙ ΟΠΩ ΑΝΕΦΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΔΕΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ δεν μου τα επιστρεψανε...οποτε δεν θυμαμαι.αλλα καλη ποιοτητα βρισκεις αν θες..δεν ειναι απαραιτητο να αγορασεις απο εκει για να εχεις καλη ποιοτητα..του τζαμπο δεν τα ξερω καλα.2-3 συνολακια εχουμε απο δωρα .δεν εχουμε εδω.καλα μου φανηκανε..τα ζιπουνακια κανουν 2 ευρω μεν αλλα ξεχειλωνουνε ευκολα.οσο για τον τροπο επιστροφηε ισως το αλλαξανε τωρα..πριν απο χρονια εμενα με υποχρεωνανε να κανω αλλη παραγκελια για να μου αφερεσουν το ποσο..τελοσπαντων ο καθενας διαχειριζεται τα χρηματα του οπως θελει.σωστα?και ο καθενας εχει τη γνωμη του...νατασα εγω ειμαι της γνωμης να μην παραγκελεις εσυ αποφασιζεις οκ?

Link to comment
Share on other sites

εγώ πήρα πρώτη φορά τώρα βρεφικά για το Μάνο μου, μαλακά παντελονάκια και φανελάκια και υπνόσακο και είμαι πολύ ευχαριστημένη, είναι πραγματικά όμορφα και έχουν πολύ καλή η ποιότητα για μένα και βρίσκεις και προσφορές.

με το τζάμπο δεν έχει σχέση.

εγώ απ το ιντερνετ παρήγγειλα και τα παρέλαβα σωστά αν και αρκετά καθυστερημένα.

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

ελενη μου στη μυτιληνη οντως κατι με τη γενικη ταχυδρομικη γινεται οσον αφορα τα δωρα,τα βιβλια που εγω δε λαμβανα ποτε παρολλο που μου τα στελνανε! απο γνωστο μου υπαλληλο εμαθα καποια πραματακια.αλλαξα και τη διευθυνση μου και οτι θελω μου τα στελνουν στη μαμα μου στη λαρισα ασε που στελνουν συνεχεια ενημερωτικα ενω εδω δεν ειχα παρει ποτε!sorry για την ασχετη παρεμβαση αλλα δε μπορεσα να αντισταθω. παντως και γω που εχω παραγγειλει οχι για το μωρο για μενα ολα οκ μονο που θελει πολυ μα πολυ προσοχη στα νουμερα.

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποντικακι σευχαριστω για τις πληροφοριες αλλα απο τοτε που ανοιξε εδω το λιντλ πραγματικα σωθηκα.ασε που βλεπεις το πραγμα απο κοντα.και μου κανουν και τα νουμερα...την αλλη εβδομαδα παλι παιδικα εχει...συνεχιστε παιδια..ξανα συγνωμη

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια κι εγω ψωνιζω συνεχεια απο laredoute χρονια τωρα...

 

Στην αρχη εκανα κανα δυο λαθη με τα νουμερα, αλλα τωρα που τα βρηκα ειμαι μια χαρα!!!!!! Βεβαια ψωνιζω μονο οταν εχει εκπτωσεις ή καλες προσφορες γιατι δε μου φαινονται και τοσο φθηνα τα ρουχα του αλλα απο ποιοτητα ειναι μια χαρα!!!!!! Εχω παρει φουστες, μπλουζες, πουλοβερ, τσαντες, πιτζαμες εγκυμοσυνης, μαξιλαρι θηλασμου, σετ παπλωματωθηκες, αντρικα σχεδον τα παντα με λιγα λογια!!!!!!!! (και οχι μια φορα αλλα πολλες)

 

Το μονο που ποτε δε με ευχαριστησε ειναι τα παππουτσια τους, πηρα 3-4 φορες και παντα τα γυριζα πισω και μου επεστρεφαν τα χρηματα... Ποτε μα ποτε δε μου εκαναν.... Δε ξερω τι παιζει με τα παππουτσια τους....

 

Μωρουδιστικα παρηγγειλα τωρα στις εκπτωσεις αλλα ειχαν εξαντληθει, ετσι και γιαυτα δεν εχω γνωμη.... Αλλα σε μωρουδιστικα δεν αλλαζω τη ποιοτητα και τις τιμες του www.mothercare.com με τιποτα!!!!!!!

 

Επισης το βασικο της ελαττωμα ειναι η συνεργασια τους με τη Γενικη Ταχυδρομικη, αλλα τωρα πια τους εχω μαθει τι ζωα ειναι και παω μονη μου απο το καταστημα που ειναι στο δρομο μου οταν σχολαω κι ετσι βρηκα την υγεια μου....

 

Πραγματικα αξιζει το κοπο να ψωνιζεις απο laredoute, επαναλαμβανω ομως με προσφορες, δωρα και κωδικους αλλιως μου φαινονται ψιλοακριβα....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια κι εγω ψωνιζω συνεχεια απο laredoute χρονια τωρα...

 

Στην αρχη εκανα κανα δυο λαθη με τα νουμερα, αλλα τωρα που τα βρηκα ειμαι μια χαρα!!!!!! Βεβαια ψωνιζω μονο οταν εχει εκπτωσεις ή καλες προσφορες γιατι δε μου φαινονται και τοσο φθηνα τα ρουχα του αλλα απο ποιοτητα ειναι μια χαρα!!!!!! Εχω παρει φουστες, μπλουζες, πουλοβερ, τσαντες, πιτζαμες εγκυμοσυνης, μαξιλαρι θηλασμου, σετ παπλωματωθηκες, αντρικα σχεδον τα παντα με λιγα λογια!!!!!!!! (και οχι μια φορα αλλα πολλες)

 

Το μονο που ποτε δε με ευχαριστησε ειναι τα παππουτσια τους, πηρα 3-4 φορες και παντα τα γυριζα πισω και μου επεστρεφαν τα χρηματα... Ποτε μα ποτε δε μου εκαναν.... Δε ξερω τι παιζει με τα παππουτσια τους....

 

Μωρουδιστικα παρηγγειλα τωρα στις εκπτωσεις αλλα ειχαν εξαντληθει, ετσι και γιαυτα δεν εχω γνωμη.... Αλλα σε μωρουδιστικα δεν αλλαζω τη ποιοτητα και τις τιμες του www.mothercare.com με τιποτα!!!!!!!

 

Επισης το βασικο της ελαττωμα ειναι η συνεργασια τους με τη Γενικη Ταχυδρομικη, αλλα τωρα πια τους εχω μαθει τι ζωα ειναι και παω μονη μου απο το καταστημα που ειναι στο δρομο μου οταν σχολαω κι ετσι βρηκα την υγεια μου....

 

Πραγματικα αξιζει το κοπο να ψωνιζεις απο laredoute, επαναλαμβανω ομως με προσφορες, δωρα και κωδικους αλλιως μου φαινονται ψιλοακριβα....

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Το ίδιο έκανα και εγώ με τη Γενική Ταχυδρομική, πήγαινα απο εκεί στο τέλος. Μήπως πρέπει να ανοίξουμε ένα τόπικ "Γενική Ταχυδρομική"? Και εγώ έχω πάρει τα πάντα απο λα ρεντούτ αλλά το μόνο που δεν πήρα ποτέ είναι παπούτσια γιατί ακριβώς αυτό που λες έχω ακούσει απο γνωστή μου, κάτι γίνεται με τα νούμερα. Σαν πρώτο κατάστημα και εγώ πάντως, ακόμα και τώρα έχω τα mothercare, όπως και εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια........και΄γω έχω ψωνίσει από ''la redoute'' για μένα αλλά και για τα παιδιά πολλές φορές.Από την πρώτη παραγγελία έμεινα ευχαριστημενη γιατί εκτός από τις ''προσφορές-ευκαιρίες'' έχει και άλλου είδους κομμάτια επίσης σε πολύ καλή ποιότητα.Έχω πάρει καλοκαιρινά-χειμερινά εξίσου καλά σε ποιότητα τα έχω ακόμα μεχρι και τ΄σαντα πολύ παλιά.Θέλει λίγο ψάξιμο και να βλέπουμε καλά τα υφάσματα.

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν προσεξατε που ειπα οτι δυο κοπελες που δουλευαμε παλια μαζι παθανε φουσκαλες απο παπουτσια λαρεντουτ.μηπως φταιει το υλικο?συγκεκριμενα σαγιοναρες..δηλαδη για να καταλαβω.το πιστολακι και το παπλωμα μου τα κρατησε η γενικη ταχυδρομικη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

elachl για τα δωρα πολυ πιθανο να ανοιξαν το δεμα σου και να τα... σουφρωσαν! εγω εχω δει καποιες φορες σκισμενο το δεμα και καλιστα θα μπορουσαν να ειχαν παρει κατι απο μεσα ή ακομα και να δοκιμαζουν τα ρουχα μου!!!! ειναι εντελως ζω@@@@ στη Γενικη.... ευτυχως δε μου εχει λειψει τιποτα ως τωρα!!!! εγω παντα μπαινω και στο ιντερνετ με το κωδικο πελατη μου και βλεπω τι ακριβως μου εχουν στειλει απο λαρεντουτ ή παιρνω τηλ και μου λενε τι ακριβως εχει μεσα το δεμα μου!!!!! ε δε θα χανω τις προσφορες και αυτα που θελω να αγορασω για χαρη της γενικης!!!!!!!!! τωρα μου ηρθαν 2 δεματα 120 ευρω απο πραγματα 220 ευρω γιατι ειχα 2 δωροεπιταγες -50ευρω... ε πως να αντισταθω και να μη ψωνισω????? :D:D:D

 

οσο για τα παππουτσια που λες, απλα μη παιρνεις παππουτσια!!!!!!!! οταν ενα προιον ειναι κακο δε σημαινει οτι οοολα τα προιοντα της λαρεντουτ ειναι χαλια.... το αντιθετο μαλιστα......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω την αλήθεια, εγώ μια φορά έχω παραγγείλει παπούτσια και μου βγήκαν καλά και στο νούμερο.

Όσον αφορά τα δώρα, επίσης ήρθαν σωστά και στην ώρα τους (σχετικά....)Μόνο μια φορά που είχα παραγγείλει, και ενώ είχα τσεκάρει την διαθεσιμότητα και φαινόταν ότι είχε, είχαν περάσει περίπου 2 μήνες και τίποτα. Όταν τους πήρα τηλέφωνο και τους είπα ότι δεν τα θέλω πια, γιατί είχε περάσει το καλοκαίρι, μου είπαν ότι δυστυχώς δεν μπορούν να το ακυρώσουν, αλλά μπορώ να αρνηθώ παράδοση, οπότε γυρνάει πίσω η παραγγελία. Τελικά δεν ήρθαν ποτέ τα πράγματα, άρα την ακύρωσαν. Από τότε και στο εξής όμως όλα καλά. Μάλιστα πριν λίγες μέρες παρήγγειλα για την μικρή μου ρούχα και ήρθαν με το δώρο τους. Το μόνο θέμα τα νούμερα. Η δική μου είναι περίπου στο 1,05 ύψος και το 1,14 που της πήρα είναι ακριβώς το μέγεθός της. Δηλαδή πρέπει 1 με 2 νούμερα πιιο πάνω.

Ελένη, η συσκευασία σου ήρθε άθιχτη? Γιατί όσο μεγάλο και εάν είναι το πακέτο, πάντα τα δώρα είναι πακεταρισμένα μαζί με τα πράγματα. Μου κάνει εντύπωση να μην παρέλαβες (προς θεού όχι ότι δεν σε πιστεύω!)

Link to comment
Share on other sites

τοτε που την πατησα εγω δεν υπηρχε ιστιοσελιδα.μιλαω για χρονια πριν..αστο ρε συ δεν θελω...βασικα τωρα πλεον θελω να το βλεπω αυτο που αγοραζω...αν ψαξω στην αγορα βρισκω προσφορες...ευχαριστω παντως..ναι καρδια δεν ηταν καν μεσα...και μεβγαζανε τρελη οτι δεν εδωσα τους κωδικους μαλλον...τελικα θελει καμια αυτο το διαφημιστικο η να το πεταξω?

Link to comment
Share on other sites

δινουν 4 πραγματα 29 ευρω..1)βρεφικη τσαντα 2)σετ μωρου πιτζαμα -φορμακι-σκουφο-σαλιαρα 3)2σετ καλτσακια 4)τον καταλογο το νο2 σε 3 χρωματα ροζ μπλε πρασινο.το θελει καμια κοπελα το χαρτι?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένη. για μένα είχα παραγγείλει και τον άντρα μου.

Τα πράγματα ήρθαν σχεδόν 2 μήνες αφού τα παρήγγειλα και όχι όλα μαζί. Τα φτηνά ρούχα ήταν πολύ χαμηλής ποιότητας. Φτηνά και κακής ποιότητας βρίσκω παντού δεν είναι ανάγκη να παραγγείλω από κατάλογο.

Όλα τα νούμερα τα είχα παραγγείλει 2 μικρότερα από αυτό που προτεινόταν στους καταλόγους (μου το είχαν πει άλλοι που την είχαν πατήσει) και ευτυχώς.

Μια ξαδέρφη μου που είχε παραγγείλει καλοκαιρινά τον Ιούνιο της τα στείλανε αρχές Σεπτέμβρη και εννοείται δεν τα φόρεσε ποτέ.

Τα επώνυμα φαντάζομαι ότι είναι καλά αλλά προσωπικά δεν βλέπω το λόγο γιατί να τα παραγγείλω από κατάλογο.

Ίσως είναι και θέμα συνήθειας.

 

 

Συμφωνω.......

 

Εχω ψωνισει πολλες φορες και σπανια ειμαι ευχαριστημενη.......

 

Οντως μπορει να αργησουν παρα πολυ........

 

Τα φθηνα ειναι 9 στις 10 κακης ποιοτητας και φοβασαι να παραγγειλεις ακριβα, γιατι μπορει να μη σου αρεσουν και λες "δεν παιρνω απο μαγαζι που θα το δω και θα το δοκιμασω κιολας?

 

Τα δωρα παλι στην πλειοψηφια τους ειναι απογοητευτικα και κακης ποιοτητας......κατι μαχαιροπηρουνα ηταν για πεταμα......κατι μπουφαν και σακακια επισης......μονο ενα παπλωμα τρωγοταν........και οι τσαντες (σακ βουαγιαζ) καλα φαινονται αλλα χαλανε πολυ γρηγορα.....

 

Τα πρωτα που ειχα παρει ηταν βρεφικα και δεν μου αρεσαν.......τα ζιπουνακια χαλασαν οι κοπιτσες απο το πρωτο πλυσιμο και σιδερο......δεν προλαβε καν να τα φορεσει το παιδι......

 

Μετα δεν ξαναπηρα παιδικα, αφου απογοητευτηκα με καποια κομματια που ηρθαν.....και οι τιμες δεν ειναι φθηνες, προτιμω χιλιες φορες να αγοραζω ζαρα που και φθηνοτερα ειναι και καλυτερα και τα βλεπεις μπροστα σου......

 

Τα σουτιεν θηλασμου και κατι εσωρουχα επισης χαλια.......

 

Αυτα που μου αρεσαν και αξιζαν ηταν τα ρουχα εγκυμοσυνης......παντελονια (αν καταφερεις να βρεις το νουμερο γιατι στα εγκυμοσυνης ειναι πολυ δυσκολο, θες συνηθως 2 νουμερα κατω απο αυτο που νομιζεις οτι φορας) πολυ καλες τιμες αν συγκρινεις με τα καταστηματα με ρουχα εγκυμοσυνης........

 

Πολυ λιγες φορες ευχαριστηθηκα πραγματα απο κει.....ετυχαν κανα δυο ρουχα που βγηκαν καλα.....εχω ψωνισει πολλες φορες ομως, γιατι την πατουσα με δωροεπιταγες....φαινεται οτι σου βγαινει πολυ φθηνο, αλλα αν βαλεις την ταλαιπωρια (στειλτο πισω, εξαργυρωσε επιταγη, μου ειχαν αργησει και καποιες) δεν αξιζει τον κοπο......

 

Αμα ειναι να παρεις τα πιο ακριβα τα αγοραζεις απο καταστημα που βλεπεις και την ποιοτητα....εγω δεν ρισκαρω.........θυμαμαι ενα παλτο που πηρα (κοστιζε 80 ευρω, το πηρα 50 με δωροεπιταγη) ηταν απογοητευτικο........χαλια ραφες και φορμα.......στο περιοδικο φαινοταν διαφορετικο......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Με το κουριερ δεν ειχα κανενα προβλημα.........

 

Επισης τα δωρα ερχονταν ολα...μια φορα μου ηρθε αλλο απο αυτο που περιμενα και τσαντιστικα γιατι ειχα κανει την παραγγελια για το δωρο.......

 

 

 

Για την προσφορα βρεφικων που λετε, προσεξτε το γιατι μπορει να χει τελειωσει και να κανετε παραγγελια τζαμπα.....επισης δεν ειναι απο τα καλα ποιοτικως ρουχα στην προσφορα.........εγω θα προτιμουσα να ξοδεψω τα 29 ευρω αλλιως........συνηθως την πατανε οι νεες μανουλες που δεν ξερουν....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...