Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Eκκλήσεις Για Αίμα


Recommended Posts

Μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω αλλά είμαστε υποτασικοί και εγώ και ο άντρας μου. Ελπίζω να ανταποκριθεί κάποιος γρήγορα. Καλή τύχη.[/quote

Καλη μου ευχαριστω για την απαντηση,να'σαι παντα καλα.....μηπως καποιος αλλος μπορει?υπαρχει αναγκη.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

http://www.eimaimama.gr/2012/05/apo-to-pouthena-sto-ogkologiko.html

 

οποια κοπελα μπορει ας παει να δωσει

 

κ αν ξερει καποια κοπελα ας μου απαντησει

εγω που γεννησα πριν 50 μερες περιπου μπορω ν δωσω αιμα? η πρεπει ν περιμενω καποιο διαστημα?

Link to comment
Share on other sites

Apιστευτο κι ομως αληθινα γεγονοτ μας ταρακουναν.Να ρωτησω ομως πουμπρεπεινα δωσουμε?Στο συγκεκριμενο ογκολογικο ή σε οποιοδηποτε νοσοκ καινα πουμεοτι ειναι για εκει?

A14gp2.png

XEMvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Apιστευτο κι ομως αληθινα γεγονοτ μας ταρακουναν.Να ρωτησω ομως πουμπρεπεινα δωσουμε?Στο συγκεκριμενο ογκολογικο ή σε οποιοδηποτε νοσοκ καινα πουμεοτι ειναι για εκει?

 

οσες φορες εχω δωσει εχω παει σ διαφορα νοσοκομεια κ απλα δινω τ ονομα κ τ νοσοκομειο που βρισκεται ο ασθενης

 

δυστηχως δεν μπορεις να δωσειςπρεπει να περασει 1 χρονος απο την ημερα της γεννας

 

τοσο πολυ????

κριμα, θ στειλω τον αντρα μου παντως ν δωσει

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως δεν μπορεις να δωσεις:(πρεπει να περασει 1 χρονος απο την ημερα της γεννας[/quote

 

Σιγουρο αυτο βρε παιδια ; και εγω θελω να δωσω αλλα η μικρη μου ειναι 9 μηνων και θηλάζει ακόμη, μπορώ?

Το τζιτζικάκι μου είναι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω άλλη απορία βρε παιδιά.. Πώς είναι δυνατόν να συμβαίνουν τέτοια πράγματα σε αγγελούδια που μόλις ήρθαν στην ζωή? Κληρονομικός παράγοντας, άσχημη εγκυμοσύνη, τυχαίο? Τι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...
  • 7 months later...
ο αντρας μου την τριτη θα χειρουργηθει στην καρδια του.χρειαζομαστε 6 φυαλες αιμα.οποιος μπορει ας επικοινωνησει

 

Καλησπερα....σε ποιο νοσοκομειο θα χειρουργηθητε??????

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Χρειαζόμαστε πολλές μονάδες αίματος για τον σύζυγο μου που νοσηλεύεται στην εντατική.

Παρακαλώ όποιος μπορεί να δώσει στην αιμοδοσία δημόσιου νοσοκομείου άμεσα, δίνοντας και το όνομα του συζύγου μου

Παγώνης Παναγιώτης, του Ιωάννη και της Μαρίας, νοσοκομείο Μετροπόλιταν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...