Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος στο Έλενα


Recommended Posts

Να σου ζησει το μωρακι σου!

ενδιαφερομαι κι εγω για γυναικα γυναικολογο στο Ελενα!θα μπορουσες σε παρακαλω να μου πεις το ονομα της γυναικολογου σου γιατι οντως ειναι πολυ νορμαλ το ποσο που δωσατε!γιατι διαβαζω απο το πρωι κατι 1500αρια κι εχω τρελαθει!δεν ειναι καιροι τωρα για τετοια!εδω με το ζορι βαζουμε μπρος για ενα παιδακι λογω οικονομικων δυσκολιων να δωσουμε τοσα μονο για τη γεννα ειναι δυσκολο!και σε γενικες γραμμες σαν ανθρωπος αυτη ειναι καλη;σε προσεξε, σε εκανε να νιωθεις ανετα;

σε ευχαριστω πολυ εκ των προτερων για τη βοηθεια!

 

 

Θα σου στειλω προσωπικο μηνυμα!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

koritsia, kalhmera se oles.

edw k 6 xronia exw metakomisei kupro, lefkwsia, padrefthka edw klp.

molis ematha oti eimai eguos 6 evdomadwn, alla 3upnhsa mia mera k suneidotopoihsa oti 8elw na th dw solwmos k na epistrepsw na gennhsw ellada. Outws h allws, gennaw ioulio, k dedomenou oti h mana mou de borei na fugei apo th douleia ths, protimw na er8w na gennhsw athina giati edw katw den 8a thn palepsw monh mou k me th zesth.

Sorry gia thn terastia eisagwgh, too much info?

Ystera apo psa3imo giati exw xasei epafh me athina, katelh3a oti 8elw na paw sto ELENA. E, k dedomenou oti o Papadhs einai o an8rwpos pou ola ta forum pinoune nero sto onoma tou, lew ta xmas pou 8a er8w na paw na me dei, 8a eimai 12 evdomadwn tote, de nomizw na mou pei oti de 8a me analavei, e...

Exw kapoies oikonomikes (k alles) apories.

NA SHMEIWSW OTI EGW DEN EXW ASFALEIA STHN ELLADA. OTI PLHRWSW 8A EINAI APO THN TSEPH MOU. ara mh mou peite ti plhrwsate me asfaleia, ika k tetoia....den isxuei gia mena.

 

1. Akouw gia episkepseis 45 euro k meta 8 euro. Ti einai afth h terastia diafora?

2. poso kostizei telika to monoklino sto elena...to aplo alla kai to lux? phre h mana mou thlefwno k alla grafete sto forum alla ths eipane.

3. xrewnontai xwrista oi uperhxoi?

4. an nai, poso kostizoun?

5. poia einai pragmatika h diafora anamesa sto lux k to aplo monoklino? akouw polla k diafora k de vgazw akrh. 8elw kapoia kopela pou na gennhse prosfata ekei na mou pei.

6. 8a h8ela kapoia kopela na me enhmerwsei an 3erei gia th stash tou Papadh apenanti sthn kaisarikh. 8elw na thn apofugw ektos k an einai anagh, eimai enandion.

Xilia efxaristw gia thn upomonh sas, exw toses apories pou borw na grafw k vivlio....eimai polu agxwmenh ka niw8w polu perierga...prwth fora gar....leipei k o adras mou e3wteriko k exw paranohsei ta psaxnw ola monh mou...:(

Link to comment
Share on other sites

koritsia, kalhmera se oles.

edw k 6 xronia exw metakomisei kupro, lefkwsia, padrefthka edw klp.

molis ematha oti eimai eguos 6 evdomadwn, alla 3upnhsa mia mera k suneidotopoihsa oti 8elw na th dw solwmos k na epistrepsw na gennhsw ellada.

 

Ystera apo psa3imo giati exw xasei epafh me athina, katelh3a oti 8elw na paw sto ELENA. E, k dedomenou oti o Papadhs einai o an8rwpos pou ola ta forum pinoune nero sto onoma tou, lew ta xmas pou 8a er8w na paw na me dei, 8a eimai 12 evdomadwn tote, de nomizw na mou pei oti de 8a me analavei, e...

Exw kapoies oikonomikes (k alles) apories.

NA SHMEIWSW OTI EGW DEN EXW ASFALEIA STHN ELLADA. OTI PLHRWSW 8A EINAI APO THN TSEPH MOU. ara mh mou peite ti plhrwsate me asfaleia, ika k tetoia....den isxuei gia mena.

 

1. Akouw gia episkepseis 45 euro k meta 8 euro. Ti einai afth h terastia diafora?

2. poso kostizei telika to monoklino sto elena...to aplo alla kai to lux? phre h mana mou thlefwno k alla grafete sto forum alla ths eipane.

3. xrewnontai xwrista oi uperhxoi?

4. an nai, poso kostizoun?

5. poia einai pragmatika h diafora anamesa sto lux k to aplo monoklino? akouw polla k diafora k de vgazw akrh. 8elw kapoia kopela pou na gennhse prosfata ekei na mou pei.

6. 8a h8ela kapoia kopela na me enhmerwsei an 3erei gia th stash tou Papadh apenanti sthn kaisarikh. 8elw na thn apofugw ektos k an einai anagh, eimai enandion.

Xilia efxaristw gia thn upomonh sas, exw toses apories pou borw na grafw k vivlio....eimai polu agxwmenh ka niw8w polu perierga...prwth fora gar....leipei k o adras mou e3wteriko k exw paranohsei ta psaxnw ola monh mou...:(

Link to comment
Share on other sites

Σημερινά νέα από το Έλενα: με βιβλιάριο δημοσίου

- 2κλινο + 20?/ημέρα (πάνες, ρούχα κ.λπ. τα φέρνεις εσύ)

- 1κλινο + 40?/ημέρα (επίσης όλα τα φέρνεις εσύ)

- λουξ + 110?/ημέρα (δεν φέρνεις τίποτα, ίσως καμία αλλαξιά αν τύχει και χρειαστεί)

Τα δίκλινα (4ος όροφος) είναι σχετικά άνετα, επιτρέπουν να μείνει το βράδυ μια γυναίκα μαζί σου.

Τα μονόκλινα (6ος όροφος) είναι ανακαινισμένα, έχουν τηλεόραση και πολυθρόνα με ανάκληση όπου μπορεί να μείνει μαζί σου όποιος θέλει (γυναίκα ή άνδρας)

Τα λουξ (5ος όροφος) είναι σαν τα μονόκλινα απλά λίγο μεγαλύτερα και με μεγαλύτερη τηλεόραση. Η ίδια πολυθρόνα με ανάκληση για τη νύχτα.

Ο 5ος όροφος ήταν σχεδόν άδειος αφού - όπως μας ενημέρωσε η προϊσταμένη - με την οικονομική κρίση ο κόσμος ζητάει το απλό μονόκλινο πλέον.

Χωρίς βιβλιάριο θα πρέπει να πάρεις να ρωτήσεις.

Επίσης, οι υπέρηχοι είναι 8,25 το πρωί. Σε απογευματινό ραντεβού, τυπικά πληρώνεις επίσκεψη στο γιατρό (50?-75? ανάλογα με τη θέση του) αλλά εξαρτάται από τον ίδιο αν θα πληρώσεις αυτό το ποσό ή την ίδια τιμή με το πρωί. Ξέρω γιατρούς που το κάνουν.

Τον Παπαδή δεν τον ξέρω, εμείς πάμε σε άλλον εκεί.

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις και με υπομονή και ψυχραιμία όλα θα πάνε κατ'ευχήν

Σωκράτης

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς βιβλιάριο θα πρέπει να πάρεις να ρωτήσεις.

Επίσης, οι υπέρηχοι είναι 8,25 το πρωί. Σε απογευματινό ραντεβού, τυπικά πληρώνεις επίσκεψη στο γιατρό (50?-75? ανάλογα με τη θέση του) αλλά εξαρτάται από τον ίδιο αν θα πληρώσεις αυτό το ποσό ή την ίδια τιμή με το πρωί. Ξέρω γιατρούς που το κάνουν.

Τον Παπαδή δεν τον ξέρω, εμείς πάμε σε άλλον εκεί.

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις και με υπομονή και ψυχραιμία όλα θα πάνε κατ'ευχήν

swkrath, arxika sorry pou anagasthkes na apadhseis sto "geia sas koritsia"!!

 

efxaristw gia thn apadhsh...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χωρίς βιβλιάριο θα πρέπει να πάρεις να ρωτήσεις.

Επίσης, οι υπέρηχοι είναι 8,25 το πρωί. Σε απογευματινό ραντεβού, τυπικά πληρώνεις επίσκεψη στο γιατρό (50?-75? ανάλογα με τη θέση του) αλλά εξαρτάται από τον ίδιο αν θα πληρώσεις αυτό το ποσό ή την ίδια τιμή με το πρωί. Ξέρω γιατρούς που το κάνουν.

Τον Παπαδή δεν τον ξέρω, εμείς πάμε σε άλλον εκεί.

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις και με υπομονή και ψυχραιμία όλα θα πάνε κατ'ευχήν

Swkrath, sugnwmh gia to prh3imo.

Eseis se poion pate?

Pes kamia edupwsh k kanena paraleipomeno sxolio.

EImai teleiws asxeth, opws katalavaineis k prepei na apofasisw gia giatro amesa...

mia mera exw sthn athina k exw na dhlwsw gamo k na paw k giatro....dhladh oneiro...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια οποία ενδιαφέρεται για άνθρωπο-γιατρό χωρίς απαιτήσεις χρηματικές ούτε καν επίσκεψης μπορώ να της συστήσω τον γυναικολογο μουπου είναι και τοπ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ. Αυτά! Γιατί έχω βαρεθεί να ακούω για ηλίθιους που απαιτούν τρέλα χρηματικά ποσά τέτοιους καιρούς!!!! Άκου 1300 ευρώ!!!

Αμα ειναι ευκολο ενημερωσε με και εμενα γιατι δυστυχως δεν μπορουμε να ανταπεξελθουμε οικονομικα στα υπερογκα ποσα που ζητανε...:( Ευχαριστω εκ των προτερων!!

Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι ευκολο ενημερωσε με και εμενα γιατι δυστυχως δεν μπορουμε να ανταπεξελθουμε οικονομικα στα υπερογκα ποσα που ζητανε...:( Ευχαριστω εκ των προτερων!!

Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ, ΑΛΛΑ ΕΛΕΟΣ. ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΟΥΝΕ. ΑΜΑ ΘΕΛΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα οτι θέλω να γεννήσω στο Έλενα.

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για πολλούς εκεί.

Θα ήθελα όμως να βρώ κάποιον.

1. Όχι παππού. Απο ότι διαβάζω, έχουνε βαρεθεί να εξηγούνε τα ίδια σε κάθε έγγυο κ δεν ειναι κ πολύ ενθουσιώδεις.

2. Να διαθέτει χρόνο, να μην "πνίγεται" στους ασθενείς.

3. Να κάνει τους υπέρηχους μόνος του, αν γίνεται.

4. Εννοείται άμα ζητήσει λεφτά, έχω κάνει καταγγελία αμέσως. Χωρίς ταρίφες.

5. Να είναι συνεργάσιμος και να εξηγεί. Έχω τσακωθεί με πολλούς γιατρούς γιατι ρωτάς κ σου συμπεριφέρονται λές κ είσαι ηλίθια κ δεν θα καταλάβεις θέματα που αφορούν την υγεία σου.

6. Να απαντάει στα τηλέφωνα....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα οτι θέλω να γεννήσω στο Έλενα.

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για πολλούς εκεί.

Θα ήθελα όμως να βρώ κάποιον.

1. Όχι παππού. Απο ότι διαβάζω, έχουνε βαρεθεί να εξηγούνε τα ίδια σε κάθε έγγυο κ δεν ειναι κ πολύ ενθουσιώδεις.

2. Να διαθέτει χρόνο, να μην "πνίγεται" στους ασθενείς.

3. Να κάνει τους υπέρηχους μόνος του, αν γίνεται.

4. Εννοείται άμα ζητήσει λεφτά, έχω κάνει καταγγελία αμέσως. Χωρίς ταρίφες.

5. Να είναι συνεργάσιμος και να εξηγεί. Έχω τσακωθεί με πολλούς γιατρούς γιατι ρωτάς κ σου συμπεριφέρονται λές κ είσαι ηλίθια κ δεν θα καταλάβεις θέματα που αφορούν την υγεία σου.

6. Να απαντάει στα τηλέφωνα....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

nikaki, ο Παπαδής πληρεί όλες τις διαγραφές που αναφέρεις. Τον έχω γιατρό τώρα (είμαι έγκυος στην 21η εβδομάδα).

Είναι νέος (37 χρονών), και συνήθως μου κλείνει ραντεβού για 3-4 ήμερες από την ημέρα που τον παίρνω τηλέφωνο (στο προσωπικό του κινητό, το οποίο μου έχει σηκώσει πάντα), δεν συνηθίζει να αργεί στα ραντεβού, σε παίρνει στην ώρα σου δηλαδή (μιλάω πάντα για απογευματινά ραντεβού) και όταν είσαι μέσα δεν βιάζεται να σε διώξει. 45 ? είναι το παράβολο για απογευματινό. Κάνει τους υπερήχους μόνος του.

Σχετικά με την καισαρική νομίζω ότι δεν επιμένει, είναι υπέρ του φυσιολογικού, αλλά αυτό βέβαια είναι εντύπωση μου. Δεν έχουμε φτάσει σε σημείο να μιλήσουμε για γέννα ακόμα (είναι νωρίς) αλλά από την αρχή του ξεκαθάρισα ότι δεν θέλω πίεση για καισαρική χωρίς σοβαρό λόγο ούτε για πρόκληση τοκετού και φάνηκε να συμφωνεί με την άποψη μου... Πάντως και απ'ότι έχω διαβάσει στο φόρουμ οι περισσότερες που τον είχαν γιατρό γέννησαν φυσιολογικά.

Επεξεργάστηκαν by Sylvie
συμπλήρωση πληροφοριών

age.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κι από μένα.

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για στοιχεία επικοινωνίας των γιατρών Φαρμακίδη και Παπαδή από όποια/όποιον τα έχει.

Αν δεν διαθέτετε τέτοια, μήπως γνωρίζετε σε ποια από τις κλινικές είναι?

(Το Έλενας έχει 6 μαιευτικές κλινικές).

Ευχαριστώ πολύ.

s-age.png

pAfOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα.

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για στοιχεία επικοινωνίας των γιατρών Φαρμακίδη και Παπαδή από όποια/όποιον τα έχει.

Αν δεν διαθέτετε τέτοια, μήπως γνωρίζετε σε ποια από τις κλινικές είναι?

(Το Έλενας έχει 6 μαιευτικές κλινικές).

Ευχαριστώ πολύ.

 

Καλησπέρα είμαι καινούργια στο forum.

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για τα τηλέφωνα των Παπαδή και Φαρμακίδη.

Επίσης ξέρετε αν κάποιος από τους δύο ασχολείται με περιπτώσεις υπογονιμότητας;

Ευχαριστώ πολύ

:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σας. Είμαι καινούρια στο φόρουμ και θέλω την βοήθειά σας. Ψάχνω μέρες τώρα τα τηλέφωνα των γιατρών Φαρμακίδη και Βαρβαρήγου. Δεν βρίσκω τίποτα πουθενά και ούτε στο Έλενα μου τα δίνουν. Μήπως μπορέι κανείς να με βοηθήσει??? Έχω αγχωθεί πάρα πολύ με το τι θα κάνω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα! Ξερει καποιος αν ο κ.Παπαδης δεχεται προχωρημενη εγκυμοσυνη (6ος μηνας); Γιατι μενω εξωτερικο κ θα ερθω εκει σε λιγο καιρο για να γεννησω στη πατριδα!!! Μπορειτε να μου στειλετε και ενα τηλεφωνο του σας παρακαλω γιατι ειναι δυσκολο το ψαξιμο απο το εξωτερικο, ειμαι πολυυυυ μακρια.....ευχαριστω πολυ!

"Εννέα μήνες στην κοιλιά σου και μια ζωή στην αγκαλιά σου...

Σ΄ ευχαριστώ! Kαι σ'αγαπώ!!! Mα ένα μονάχα σου ζητώ,

μάθε μου τρόπο να αγαπώ, όπως εσύ έμενα...

και όταν θα δίνω αγκαλιά να δίνω σαν και σένα...

και να αγαπώ τον κόσμο μου όπως εσύ εμένα..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα! Ξερει καποιος αν ο κ.Παπαδης δεχεται προχωρημενη εγκυμοσυνη (6ος μηνας); Γιατι μενω εξωτερικο κ θα ερθω εκει σε λιγο καιρο για να γεννησω στη πατριδα!!! Μπορειτε να μου στειλετε και ενα τηλεφωνο του σας παρακαλω γιατι ειναι δυσκολο το ψαξιμο απο το εξωτερικο, ειμαι πολυυυυ μακρια.....ευχαριστω πολυ!

 

 

Τον ειχα παρει τηλεφωνο ακριβως στον μηνα που εισαι εσυ και δεν ειχε θεμα να με αναλαβει αλλα τελικα εμεινα στην παλια μου γιατρο....

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Τον ειχα παρει τηλεφωνο ακριβως στον μηνα που εισαι εσυ και δεν ειχε θεμα να με αναλαβει αλλα τελικα εμεινα στην παλια μου γιατρο....

 

Καλημερα ευχαριστω!

"Εννέα μήνες στην κοιλιά σου και μια ζωή στην αγκαλιά σου...

Σ΄ ευχαριστώ! Kαι σ'αγαπώ!!! Mα ένα μονάχα σου ζητώ,

μάθε μου τρόπο να αγαπώ, όπως εσύ έμενα...

και όταν θα δίνω αγκαλιά να δίνω σαν και σένα...

και να αγαπώ τον κόσμο μου όπως εσύ εμένα..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια.Μου σύστησαν πρόσφατα τον γιατρό Γεωργιάδη στο Έλενα κι επειδή είμαστε στη διαδικασία για παιδάκι θα ήθελα να μου πειτε άν έχετε κάποια εμπειρία απο τον συγκεκριμένο γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω κάποια μανούλα αν έχει κάνει καισαρική με τον Παπαδή και πως ήταν η εμπειρία της και η ανάρρωσή της και αν έμεινε ευχαριστημένη μαζί του!

Ucejp2.png

 

TsLBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα καισαρική με τον Παπαδή (λόγω 2ης καισαρικης) πριν 1 μήνα. Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη σε όλα (παρακολούθηση ,καισαρικη, ανάρρωση). Η καισαρική έγινε με ραχιαία αναισθησία, που στην δικιά μου περίπτωση ήταν καλύτερη απο επισκληρίδιο ( είχα κάνει στην πρώτη καισαρική με άλλο γιατρό)

mwSKp2.png7XZrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα καισαρική με τον Παπαδή (λόγω 2ης καισαρικης) πριν 1 μήνα. Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη σε όλα (παρακολούθηση ,καισαρικη, ανάρρωση). Η καισαρική έγινε με ραχιαία αναισθησία, που στην δικιά μου περίπτωση ήταν καλύτερη απο επισκληρίδιο ( είχα κάνει στην πρώτη καισαρική με άλλο γιατρό)

Σε ευχαριστώ πολύ Αρετή μου για την απάντηση!!!Απλά επειδή υπέφερα πολύ στην πρώτη μου γέννα λόγω καισαρικής και γιατρού δεν θέλω να ξαναπεράσω τα ίδια!!!Εγώ πονούσα πάρα πολύ στην καισαρική με ολική αναισθησία και σηκώθηκα με πολύ δυσκολία μετά από 2 μέρες. Βέβαια είχα τέτοιους πόνους που δεν μπορούσα να κάνω τίποτα απολύτως! Εσύ πόναγες και πότε σηκώθηκες; Η τομή που σου έκανε ήταν εντάξει; Να χαίρεσαι και το μωράκι σου!!!!

Ucejp2.png

 

TsLBp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ...ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΠΑΔΗ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ.....ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΑ ΠΕΡΝΕΙ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ ??? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ?? ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ??? ΠΗΓΕΝΩ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΟ ΤΟΥ Η ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΖΗΤΑΩ??? ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 22η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ...ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΠΑΔΗ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ.....ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΑ ΠΕΡΝΕΙ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ ??? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ?? ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ??? ΠΗΓΕΝΩ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΟ ΤΟΥ Η ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΖΗΤΑΩ??? ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Εγώ πηγαίνω στον Παπαδή. Είναι πάρα πολύ καλός και υπέρ του φυσιολογικού. Θα πάρεις τηλ στην γραμματεία και θα ζητήσεις ραντεβού μαζί του.

Ucejp2.png

 

TsLBp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Να σου ζησει !!!!!! :)

Και η κουμπαρα μου περιπου τοσα εδωσε στο νοσοκομειο αλλα μαζι με την αμοιβη του

γιατρου της κοστισε η γεννα 3.000.Γι'αυτο και αναφερθηκε αυτο το ποσο;)

 

 

Εγω γεννησα πριν 50 μερες στο Ελενα και εδωσα 220 ευρω για 4 μερες σε μονοκλινο και 400 στην γιατρο μου,συνολο 620 ευρω.Νορμαλ θα ελεγα....

 

Κατι ποσα που ακουω εδω για φακελακι 1500 ευρω σε δημοσιο νοσοκομειο πολυ απλα δεν θα εδινα.Προτιμουσα να γεννησω με τον γιατρο της βαρδιας!

 

Γεια σου Σοφακι να σου ζήσει το νινι ! Θα ήθελα να μου γράψεις πμ με ποιον γιατρό γεννησες

:wdZ6p3.png

 

arhIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...