Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΟΗΘΕΙΑ! ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΕ ΨΕΙΡΕΣ


Recommended Posts

και το ξύδι είναι αποτελεσματικό στις ψειρες, βάζεις στο κεφαλι σου ξύδι, βαζεις μια ασπρη πετσετα και τα τυλιγεις αυτες ζαλιζονται και πεφτουν στην πετσετα.

Γιώργος 26.10.2002 Άγγελος 12.07.2007 Εμμανουέλα 02.03.2012 Παναγιώτης 02.02.2015

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υπάρχει μία σειρά βιολογική μόνο στα φαρμακεία που λέγεται mosquito όπου μπορούν να χρησιμοποιηθούν για εγκύους και θηλάζουσες μητέρες...

Έχει 3-4 προιόντα...΄( κουνούπια, πρόληψη ψείρας και shampoo αντιμετώπισης )

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
ΑΡΓΗΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΑΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΑ!!!! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ 25η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΦΟΤΟΥ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΑ ΤΙΣ ΑΝΗΨΙΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ -ΟΠΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ- ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΗ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΕ ΨΕΙΡΕΣ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ!!!!! ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ Η ΦΑΓΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΝΟΙΩΘΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΙΔΡΩΤΑ ΣΤΟ ΤΡΙΧΩΤΟ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΖΩΥΦΙΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΧΝΑΝ ΑΠΟΙΚΙΕΣ!!!!!!! ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ -ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ- ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΚΕΥΑΣΜΑ ΠΟΥ ΕΝΔΕΙΚΝΥΤΑΙ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!! ΛΕΓΕΤΑΙ HEDRIN KAI ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑRIANA PHARMACEUTICALS ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΣΤΑ 100ml ΗΤΑΝ 14,5 ΕΥΡΩ. ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΗΜΙΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΠΟΡΟΦΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΡΜΑ Η ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟ!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ!!!!!!!!

 

Είμαι κι εγώ λίγο εκτός χρόνου (2 χρόνια αργότερα) αλλά επειδή είμαι κι εγώ έγκυος και με κόλλησε ψείρες η 8 ετών κορούλα μου δεν ξέρω τι να κάνω. Το φάρμακο HEDRIN που αναφέρεις έκανε δουλειά ????

Οι δύο κόρες μου είναι δώρο Θεού !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...