Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

επισης πρωτη φορα πηρα φακες καρφουρ κ μου εκανε εντυπωση ποσο βραστερες ειναι,σε ενα τεταρτακι ετοιμο το φαϊ,/QUOTE]

 

Εμενα μου φαινονται πολυ νοστιμες!! Σου αρεσανε εσενα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω παντως οι φακες που εχω παρει απο τα καρφουρ μου αρεσουν παρα πολυ και οντως βραζουν γργορα..αρακα δεν εχω παρει να πω την αληθεια μου..επισης και το ρυζι τους ειναι πολυ καλο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια σημερα αγορασα αρτοπαρασκευαστη αντε να δουμε τι ψωμι θα κανουμε χαχαχα ,ασχετο στη Θεσσαλονικη στο καταστημα του Κωτσοβολου στο λιμανι ειχε θερμαντηρα μπιμπερο της τεφαλ και αποτι ειδα κανει κ αποστειρωση 10 Ευρω επειδη ηταν εκθεσιακο κομματι και ειχε σκισμενο κουτι,το θεωρω καλή ευκαιρία ,δεν το πηρα γτ εχω ηδη της κικο,ενα κομματι ειναι αποτι ειδα κ το εχει κοντα στα ταμεια με αλλα ηδη που ειναι τελευταια κομματια

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σημερα αγορασα αρτοπαρασκευαστη αντε να δουμε τι ψωμι θα κανουμε χαχαχα ,ασχετο στη Θεσσαλονικη στο καταστημα του Κωτσοβολου στο λιμανι ειχε θερμαντηρα μπιμπερο της τεφαλ και αποτι ειδα κανει κ αποστειρωση 10 Ευρω επειδη ηταν εκθεσιακο κομματι και ειχε σκισμενο κουτι,το θεωρω καλή ευκαιρία ,δεν το πηρα γτ εχω ηδη της κικο,ενα κομματι ειναι αποτι ειδα κ το εχει κοντα στα ταμεια με αλλα ηδη που ειναι τελευταια κομματια

 

αντε καλα ψωμια!!!!!!!!!!!! και εγω το σκεφτομαι να παρω του lidl που θα εχει προσφορα.

τον ειχε παρει η ξαδερφη πριν χρονια και ειναι τελειος!

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αντε καλα ψωμια!!!!!!!!!!!! και εγω το σκεφτομαι να παρω του lidl που θα εχει προσφορα.

τον ειχε παρει η ξαδερφη πριν χρονια και ειναι τελειος!

Με τον αρτοπαρασκευαστή αυτό φτιάχνουμε και κεϊκ...?

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

οσες ειναι κοντα σε ΚΑρφουρ Αλιμου

Για τα 18 χρονια τους και μεχρι 14/10 εχουν προσφορες οι οποιες δεν ακουγονται, τυχαια ελαβα φυλλαδιο

σημερα εκανα επιδρομη σε Λιμπερο!!!! Μεγαλη συσκευσια το 6 (52 τμχ) 8,67!!!!!!!

ΕΕΕΕε??????? δε κρατηθηκα, πηρα 5! Κανουν 30% εκπτωση και ειχανε και στικερακι 4 ευρω. Επσιης πηρα το σμουθινκ το αφρολουτρο, εχουν 1+1 δωρο

Για αυτα πηγα συγκεκριμενα.

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

γατουλα,εχουν κ στα παμπερς προσφορα???γιατι αν ναι,αξιζει το ταξειδι...

αφρολουτρο ενοεις το μωβ της τζονσονς???

ευχαριστω...

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites

οσες ειναι κοντα σε ΚΑρφουρ Αλιμου

Για τα 18 χρονια τους και μεχρι 14/10 εχουν προσφορες

 

Μηπως εκανες λαθος στην ημερομηνια η εγω δεν διαβαζω καλα???

Νοεμβριο εχουμε τωρα!

Link to comment
Share on other sites

χμμμμμ κανουμε και αστεισμους εεεε?

εμμμ και το σκεφτηκα χαχαχα, κατι δε μου πηγαινε καλα με το μηνα!

14/11!!!!!

 

νομιζω εχουν και ενα 10% στα παμπες, κατι λεει και καλα, νονοι, αυτο που λενε οτι για ενα παμπερ = 1 εμβολιο

 

 

ααα και μου ηρθανε 3 κουπονια παμπερ απο το καρφουρ! μαλλον επειδη εχω καρτα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθαν κι εμενα τα κουπονια,στο ονομα του αντρα μου που εχει την καρτα.αν εχουν 10% συν το κουπονι,συμφερει να παμε ως τον αλιμο.ευχαριστω πολυ.....

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζει καμμιά σας που θα μπορουσα να αγορασω ρουχα χειμωνιατικα φθηνά ομως σε μεγαλο μεγεθος;;;

Διευθυνση θελω να βρω για να παω και δεν με πειραζει οπου και να ειναι εντος φυσικά Αττικής. Γνωριζετε;;; 581048romvu3krup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...