Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Δεν αντεχω να μην το πω! κωνσταντουλα ακουω!!να πως πως ξερω κοπελα που μου ειπε πως την εκοψε κομματι απο την μητρα ζωντανη!!χωρισ αναισθησια χωρις τιποτα,απο τον πονο επαθε σοκ,ετρεμε κσι τσιριξε και ακουστηκε σε ολο το ιατρειο!!και πηγε η γραμματεας και της επιασε το χερι !!!αυτος ανετος ειπε ελα ενταξει μην κανεις ετσι!!:twisted::twisted::twisted:

Μετα απο αυτο η κοπελα δεν μπορεσε να κανει παιδια!!Θα ηταν αμαρτια να μην το πω μιας και ειδα το ονομα αυτουνου!

 

 

 

ΑΚΟΥ. Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΑΝ ΤΟ ΨΑΞΕΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΥ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΖΥΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΠΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΣΚΙΝΙΔΟΥ.

Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ. ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!!!!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΔΥΝΗΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.

ΑΝ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ?

ΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ? ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΛΙΚ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ

ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΝΑ σας πω την αληθεια εγω λογο απειρων προβληματων γυναικολογικης φυσης εχω παει στην μιση θεσσαλονικη απο γιατρους...

διαβαζω καποια ονοματα και με πιανει αναφυλαξια αλλα σε καποιες κοπελες αυτοι οι ανθρωποι εκαναν καλο..

οποτε επειδη το θεμα ειναι υποκειμενικο...

Link to comment
Share on other sites

αμα εισαι η κουμπαρα της κουμπαρας μου φανερωσου γτ η μονη που τελιωσε εγκυμοσυνη σε αυτον ηταν εκεινη και ειχαμε παει ενα τσουρμο γυναικες μαζι και η κουμπαρα ε!!συγνωμη αλλα ουτε για αστειο δεν μπορω να δεχτω το υποκειμενικο ....μηπως λες για τον μικρο του αδερφο ειναι καλος ανθρωπος του λογου του.

 

xaxaxaχαχα οχι δε νομιω να ειμαι η κομπαρα της κουμπαρας!!!! για το νικο λεω...κοιτα εγω πιστευω οτι σαν επιστημονας ειναι γατα...τωρα για το στυλ του ναι ειναι διαφορετικος απο τους αλλους...ειναι χυμα θα στα πει χυμα και τσουβαλατα και οχι με τη διαλεκτο που περιμενεις απο ενα γιατρο....κι εμενα η ξαδερφη μου εφυγε απο το νικο γιατι τον πηρε σε μια μερα 12 φορες τηλεφωνο επειδη ειχε αερια...ε στο τελος της ειπε κλ@σε να σου φυγουν και αυτη θυμωσε.....ετσι ειναι , ετσι μιλαει...σε καποιους αρεσει σε καποιους οχι , ειναι απλο το θεμα...δεν ειμαστε ολοι ιδιοι βρε κοριτσια!!

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaχαχα οχι δε νομιω να ειμαι η κομπαρα της κουμπαρας!!!! για το νικο λεω...κοιτα εγω πιστευω οτι σαν επιστημονας ειναι γατα...τωρα για το στυλ του ναι ειναι διαφορετικος απο τους αλλους...ειναι χυμα θα στα πει χυμα και τσουβαλατα και οχι με τη διαλεκτο που περιμενεις απο ενα γιατρο....κι εμενα η ξαδερφη μου εφυγε απο το νικο γιατι τον πηρε σε μια μερα 12 φορες τηλεφωνο επειδη ειχε αερια...ε στο τελος της ειπε κλ@σε να σου φυγουν και αυτη θυμωσε.....ετσι ειναι , ετσι μιλαει...σε καποιους αρεσει σε καποιους οχι , ειναι απλο το θεμα...δεν ειμαστε ολοι ιδιοι βρε κοριτσια!!

αμ δεν ειναι το θεμα στο να μου λεγε να κλ@σω,το θεμα ηταν οτι με αφησε χωρις αντιβιωση 3 βδομαδες με υψηλη ρυξη αμνιου και εφοσον τον ελεγα οτι κατι δεν παει κλ.στην κουμπαρα που προαναφερα το μωρακι της ηταν υδροκεφαλο και οταν τελικα διαπιστωθηκε και τους το ειπε το ζορι του ηταν που μιλουσε στο κινητο με τον μαστορα και μια διαφωνια που ειχε για το πλακοστρωτο της αυλης του και οταν του ειπε ο κουμπαρος γιατρε?!!!αυτος τους ειπε ε καλα δεν βλεπετε οτι δεν γινετε τπτ αντε αυριο στο νοσοκ. και θελω και τα 1500 γτ θα κανουμε γεννα και βγηκε απο το δωματιο γεια σου δηλαδη θελεις και αλλες περιπτωσεις μεχρι και η κομμωτρια μου την πατησε και να σου πω εγω τι συμπερασμα εβγαλα δεν ειναι το οτι δεν ειναι καλος επιστημονας οχι,εχει χαζεψει απο τα πολλα λεφτα που βγαζει και δεν ειναι πλεον ανθρωπος γτ κακα τα ψεματα απο το εξωτερικο ερχονται για εξωσωματικες τι να το κανω ομως που εγω κοντεψα να πεθανω και κοντεψα να χασω και το μωρο μου και εφαγα και μια καισαρικη λογο αμελιας.για αυτο λεω μακριαααα

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Ας ΤΟ ΘΕΣΟΥΜΕ ΑΛΛΙΩς ΤΟ ΘΕΜΑ....Λοιπον ΕΜΕΝΑ μου αρεσει ο γιατρος να ειναι συντομος και περιεκτικος ...

ΕΣΕΝΑ:σου αρεσει να στα εξηγει αναλυτικα και πολλες φορες..

ΕΜΕΝΑ:μου αρεσει να μου μιλαει τυπικα και δεν θελω ουτε φιλιες ουτε οικιοτητες..

ΕΣΕΝΑ:σου αρεσει να ειναι φιλικος ..

ΕΜΕΝΑ μου αρεσει αν μπορει να μου γλιτωνει και καμια εξεταση για να μην πληρωνω ενα σωρο λεφτα...(ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ η με την ασφαλεια μου

ΕΣΕΝΑ Δεν σε ενδιαφερει γιατιο ειναι το 1 σου παιδι και τα θελεις αψογα

κλπκλπκλπ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μετά από δύο χρόνια άκαρπων προσπαθειών και πολλών εξετασεων (αψογων) μετα την παλλινδρομη απ΄το Σεπτεμβριο του 2008,εχοντας παει στον Καρυδα Χ. και στον Πραπα Νικο,οι οποιοι δεν μου βρισκουν τιποτα,σκεφτομαι από Σεπτεμβρη να παω στον Αργυριου στον Αγιο Λουκά,που εχει πολύ καλό όνομα, είναι γυναικολόγος πολλών γνωστων μου,καθώς διάβασα και απο δω μεσα οτι εχει βοηθησει γυναικες που προσπαθουσαν καιρό.Τι να πω?Ξερω οτι μαλλον ειναι ψυχολογικό,αλλα εχω ανάγκη να εμπιστευτώ κάποιον.

 

Αν δεν υπήρχες στην ζωή μου,εσένα ακριβώς θα ειχα επινοήσει...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια επειδή έχω λίγο παιδευτεί με γιατρούς αν έχει καμια από εσας κανέναν καλό γυναικολόγο που να είναι και άνθρωπος να μου συστήσει

θα με βοηθούσε πολύ. Α! Ξέχασα για Θεσσαλονίκη ενδιαφέρομαι σας ευχαριστώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν ενδιαφερεσαι για δυτ.θεσσαλονικη πηγαινε στον edit admin .Πολυ εξυπηρετικος ,μου ελυσε ολες μου τις αποριες,χωρισ χρονο αναμονης.ΤΕΛΕΙΟΣ....

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφερεσαι για δυτ.θεσσαλονικη πηγαινε στον edit admin .Πολυ εξυπηρετικος ,μου ελυσε ολες μου τις αποριες,χωρισ χρονο αναμονης.ΤΕΛΕΙΟΣ....
edit admin
Link to comment
Share on other sites

αν παλι ενδιαφερεσαι για κεντρο η δικια μου λεγεται Αναστασια Στριλιγκα Συγγρου 48 4ος οροφος τηλ:6944861204 συνεργαζεται και με ομοιοπαθητικο η αδερφη μου που ειχε πολλα προβληματα με ενδομητριωση και ινωμυομματα εμεινε εγκυος αλλα μετα απο ενα δυνατο σοκ που περασε δεν μπορεσε να το κρατησει και να σκεφτεις οτι προσπαθουσε πολυ καιρο πριν και οταν την επεισα να παει στη δικια μου μετα απο 3 μηνες μαθαμε τα ευχαριστα.Δοκιμασε την επειδη εχεις και βεβαρημενο ιστορικο θα σε βοηθησει σιγουρα.Και με αποδειξη χωρις παρακαλια .καλη τυχη.

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ???????????????

1ος Αγγελος :31/10/08 ;)

2ος Αγγελος :01/04/10.:P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγω ειχα γυναικολογο τον Ν. Πραπα ο οποιος μου εκανε με μεγαλη ευκολια καισαρικη και αποφασισα να αλλαξω γυναικολογο. Εκανα τεστ παπ στον Θεοδωριδη αλλα κατεληξα στον Ζεπειριδη. Ελπιζω να εκανα σωστη επιλογη μιας και ειμαι σε προσπαθειες για 2ο παιδι.

iz6mqfx4psjhl3bk.png

cf7d8aac48.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα εγω ειχα γυναικολογο τον Ν. Πραπα ο οποιος μου εκανε με μεγαλη ευκολια καισαρικη και αποφασισα να αλλαξω γυναικολογο. Εκανα τεστ παπ στον Θεοδωριδη αλλα κατεληξα στον Ζεπειριδη. Ελπιζω να εκανα σωστη επιλογη μιας και ειμαι σε προσπαθειες για 2ο παιδι.

Αθηνα μου θα σου προτεινα να πας στον Μπυρο.Πολυ εξυπηρετικος και καισαρικη μονο αν ειναι αναγκη

Link to comment
Share on other sites

Αθηνα μου θα σου προτεινα να πας στον Μπυρο.Πολυ εξυπηρετικος και καισαρικη μονο αν ειναι αναγκη

 

Eχω κανει ηδη μια καισαρικη οποτε με καισαρικη θα γεννησω και το 2ο παιδι. Επισης ηθελα γιατρο που να ειναι στο Παπαγεωργιου. Σε ευχαριστω παντως.

iz6mqfx4psjhl3bk.png

cf7d8aac48.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω κοριτσια στον Μπυρο πηγαινω και ειμαι πολυ ευχαριστημενη εχω ενα αγγελουδι 18 μηνων και οταν με το καλο ερθει και ενα επομενο παλι εκει θα παω.

SHjup3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια,θα ηθελα να μου προτεινετε καλους γυναικολογους στην Θεσσαλονικη,σας ευχαριστω!!!!:confused:

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηλιας Κατσικης

Στρ.Καλλαρη 4α

2310 279443

www.drkatsikis.gr

Απο ότι έχω ακούσει ξεγενναει στο ιπποκράτειο και το σκέφτομαι το δημόσιο για όταν με το καλο μεινω εγγυος. Στο δημοσιο γεννησες μαζι του? αν ναι πως ηταν?

ΘΕΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλος ειναι και ο Χαίνογλου στη Βασ. Ολγας.

2310835832. Ξεγεναει στο Γενεσις, περιμενεις αρκετη ωρα στο ιατρειο του γιατι γινεται χαμος αλλα τις εγκυους τις περναει γρηγορα για να φευγουνε......Πολυ καλος στην γεννα.....

Link to comment
Share on other sites

Βραζιώτη Βιολέτα. Είναι στην Πολίχνη, ξεγεννάει σε διαβαλκανικό, γενική και βιοκλινική και είναι πολύ φιλική. Πολύ καλή επιστήμονας και άνθρωπος! Είναι στο Τ.Ε.Β.Ε. και η λίστα των γιατρών του δημοσίου στο ίντερνετ την έχει μέσα...

I believe in miracles, they happen every day:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλος ειναι και ο Χαίνογλου στη Βασ. Ολγας.

2310835832. Ξεγεναει στο Γενεσις, περιμενεις αρκετη ωρα στο ιατρειο του γιατι γινεται χαμος αλλα τις εγκυους τις περναει γρηγορα για να φευγουνε......Πολυ καλος στην γεννα.....

 

 

Συμφωνώ απόλυτα με την επιλογή του Χαΐνογλου και τον προτείνω και εγώ ανεπιφύλακτα. Είναι από τους καλύτερους γιατρούς της Θεσσαλονίκης αλλά το βασικότερο είναι άνθρωπος. Όντως περιμένεις για το ραντεβού σου, πράγμα που γίνεται και σε άλλους γιατρούς φυσικά. Είναι συμβεβλημένος και με τα ταμεία αν σε προβληματίζει το κόστος της επίσκεψης.

kabafis.gif
Link to comment
Share on other sites

Αργυρίου Θόδωρος.

2310 286130

ειδικευμένος και στον μαστό. φοβερός γιατρός και άνθρωπος πάνω απ'όλα!

το ιατρείο είναι στην Μητροπόλεως με Αριστοτέλους. δεν θυμάμαι αριθμό, δίπλα απο τα Buttler.

kc3rp3.pngD0HJp3.png

"Μέχρι τώρα είχαμε ο ένας τον άλλον.. τώρα έχουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ..!"

31.07.2010

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...