Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια. Ηρθαν σημερα τα καθιερωμένα κουπονια λιμπερο. Και προς εκπληξη μου ηταν 3 των 2,5 ευρω για οποιαδηποτε συσκευασια! Καταργησαν των 5 ευρώ????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια. Ηρθαν σημερα τα καθιερωμένα κουπονια λιμπερο. Και προς εκπληξη μου ηταν 3 των 2,5 ευρω για οποιαδηποτε συσκευασια! Καταργησαν των 5 ευρώ????????

 

 

απο μια ηλικια του παιδιου και μετα δεν στελνουν των 5 ευρω αλλα τα ποσα που σας εστειλαν.:roll::roll::roll:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

STELITSA1978 και εμενα τα ιδια μου στιλανε , 3 τον 2,5 ε σιμερα . κριμα και περιμενα κανενα τον 5 ε

 

Συγνώμη για το εκτος θεματος, Να σου ζησει Ανιτα μου.... Χρονισατε χτες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πήγα εχθές ΑΒ Ρεντη [δεν είχε] ΑΒ κορυδαλλού[δεν είχε] ΑΒ.νικαιας[το άφησα τελευταίο γατί νόμιζα ότι δε θα είχε]

Μπαίνω μέσα και ανεβαίνω στον όροφο από το τελευταίο διάδρομο δεξιά, όπως το περίμενα δεν υπήρχε τίποτα ! πάω να φύγω από το διάδρομο αριστερά αυτή τη φορά ,και έκπληκτη βλέπω μια παλέτα με κουτες babylino και όλα τα νουμερα!!

εδώ είμαστε λεω, ρωταω πρώτα αν μπορώ να πάρω από κει [ ευγενική πάντα εγώ ] και μου λέει η κοπέλα ναι!

Μες τη καλή χαρά πήρα τις πάνες μου και έφυγα

Να σημειωσω ότι δεν τις έχω ξαναδοκιμάσει!!

Δε πιστεύω να είναι μάπα γιατί σας έφαγα!!

 

μια χαρά είναι,και είναι και ελληνικές...

εγώ είμαι φαν libero βέβαια,αλλά παίρνω ότι προσφορά υπάρχει σε libero,pampers και babylino...στοκάρω...

κι έτσι ποτέ δεν παίρνω αρχική τιμή καμμιά πάνα!!!!;);)

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

απο μια ηλικια του παιδιου και μετα δεν στελνουν των 5 ευρω αλλα τα ποσα που σας εστειλαν.:roll::roll::roll:

Μήπως θυμάσαι από πια ηλικία και μετά;

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλά επειδή είμαι μάλλον άσχετη...τι να τα κάνουμε τα barcodes και των κωδικό που λές?Παίζει κάτι απο την Libero και δεν το ξέρω?

συγνωμη ειχα ξεχασει να παραθεσω τον παρακατω συνδεσμο:rolleyes:

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=71389

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νομιζω οτι απο τον σκλαβενιτη ερχονται πιο οικονομικες οι λιμπερο αφου το πακετο εκει εχει 60 πανες ενω στον βασιλοπουλο εχει 56

 

 

σε λιγο ολα τα πακετα θα ειναι με 56 πανες:?.απλα ο σκλαβενιτης εχει ακομα στοκ απο τις 60αρες!:mrgreen:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

STELITSA1978 και εμενα τα ιδια μου στιλανε , 3 τον 2,5 ε σιμερα . κριμα και περιμενα κανενα τον 5 ε

 

εμενα μου ηρθαν σημερα κουπωνια και ειχα 4 ευρω και δυο των 2.5 ευρω...

Link to comment
Share on other sites

essex κουτι 65 μεζουρες..5,45 ευρω

το εχω δοκιμασει και ειναι τελειο.

και το υγρο 2 και κατι..50% δηλαδη..τρεξτε..ειναι φανταστικο με υπεροχο αρωμα..θα με θυμηθειτε

βεροπουλο

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλά επειδή είμαι μάλλον άσχετη...τι να τα κάνουμε τα barcodes και των κωδικό που λές?Παίζει κάτι απο την Libero και δεν το ξέρω?

ναι! αν εχεις γραφτει μελος σου στελνουν κατι δωρακια παιχνιδακια αν μαζεψεις ορισμενα barcode κ τα στειλεις.:)

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

12€ για ένα μήνα δημιουργικής απασχόλησης, με επιλογή ενός εργαστηρίου από εικαστικά, σκάκι, δημιουργική γραφή και θεατρικό παιχνίδι, στον Πολυχώρο Μελέτης & Δημιουργικής Απασχόλησης smartkidz, αξίας 50€ - έκπτωση 76%

http://www.goldendeals.gr/deals/athens/current/main?utm_source=goldendeals.gr.athens&utm_campaign=17a6d2accd-smartkidz10_8_2010&utm_medium=email

 

Kοριτσια δειτε κι αυτο, καλο μου φαινεται

rPs2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...