Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε κοριτσια θα τρελαθω... τη προηγουμενη βδομαδα ημουν εκει που λετε, στα παιδικα μπενετον και δεν το ειδα.............

μισο για να συνεννοηθουμε εχει παιδικα????

τι να πω, μπηκα και στο σαιτ τους και οντως εχει καταστημα κερκυρα (αληθεια λετε χαχαχαχα) απο τιμες τι λεει???????

 

κ για να μην ειμαι οφ τοπικ, απο shoes spanish εχουν παραγγειλει μπολικα κοριτσια αλλα ανεβασε τις τιμες τους μετα απο αυτες τις παραγγελιες και χαλαστηκαμε γενικως....

μηπως μπορουμε να βρουμε και σαιτ με αγκαθα που να μη στελνουν ελλαδα αλλα να μπορουμε μεσω Myukmail??? γιατι το βλεπω κομματακι δυσκολο να βρουμε εσοπ που να στελνει ελλαδα με καλες τιμες............

 

Επιμένω, στο στοκ του ΛΟΛΟΣΣΙΔΗ (Καλλιθέα, Νέα Σμύρνη, Κορωπί) σε τιμές γύρω στα 40 ευρώ. Πήρε η μητέρα μου τα Χριστούγεννα, νο 28 της Δανάης κόκκινο, με μπαρέτα με στρασάκια και καστοράκι στην φτέρνα και νο 22 του Ερμή, μποτάκι καστόρι κόκκινο και μπλέ, ROBERTO CAVALLI και τα 2, 80 γιούρα.

 

Έχω πάρει ΑΓΚΑΘΑ με 35 ευρώ, ροζ κλειστό με μπαρέτα και σχεδιάκια στο κουντεπιέ.

 

Δυστυχώς, δεν είναι e-shop, πρέπει να πας εκεί αλλά αξίζει. Έχω πάρει και δικά μου.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Επιμένω, στο στοκ του ΛΟΛΟΣΣΙΔΗ (Καλλιθέα, Νέα Σμύρνη, Κορωπί) σε τιμές γύρω στα 40 ευρώ. Πήρε η μητέρα μου τα Χριστούγεννα, νο 28 της Δανάης κόκκινο, με μπαρέτα με στρασάκια και καστοράκι στην φτέρνα και νο 22 του Ερμή, μποτάκι καστόρι κόκκινο και μπλέ, ROBERTO CAVALLI και τα 2, 80 γιούρα.

 

Έχω πάρει ΑΓΚΑΘΑ με 35 ευρώ, ροζ κλειστό με μπαρέτα και σχεδιάκια στο κουντεπιέ.

 

Δυστυχώς, δεν είναι e-shop, πρέπει να πας εκεί αλλά αξίζει. Έχω πάρει και δικά μου.

 

 

βρε συ, αμα μεναμε αθηνα θα ψαχναμε εσοπ???? ειμαστε κερκυρα και ψαχνουμε τα πραντα με το μικροσκοπιο.........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

κατσε....... εχουμε ορκεστρα??????????? :roll::roll::roll:

καμπερ νομιζω εχει στη πλατεια κοντα πισω απο τα γκουντις????

 

nai, μεσα εκει στο καντουνι που εχει απεναντι ενα παιχνιδαδικο στη γωνια, αλλλα και την παιδικη μπενεττον....για τα καμπερ δεν ξερω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για λέγε, για λέγε ...

 

http://www.supplyshoes.com/

 

Αυτό μου έκανε εντύπωση! Για αυθεντικά είναι φτηνά και για μαϊμού είναι ακριβά!!! Μια γνωστή μου αγόρασε από εκεί μπότες ugg και λέει ότι είναι αυθεντικές, έχουν και χαρτί! Φαντάζομαι όμως πως το χαρτί δε λέει τίποτα, μόνο ίσως ότι είναι καλή απομίμηση... Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας βοηθήσει!

 

Λοιπόν, το ότι έχει χαρτί μέσα δεν λέει τίποτα απολύτως. Εγώ που ψώνισα από το παραπάνω σαιτ κάτι γόβες είχε όλα τα χαρτιά, το ίδιο ακριβώς κουτί ως κ την ίδια θήκη για να τις βάζεις.. έτσι είναι όλες οι μαιμουδες

Link to comment
Share on other sites

agatha ruiz de la prada sto http://www.lillifoot.co.uk με 5 ευρο μεταφορα!!! Δεν ξερω εαν ειναι safe site!!!

 

καλο σαιτ... πολλα κομματια... αλλα στο νουμερο μας κανει 60 ευρω το αγκαθα......... ε δεν τα δινω................

 

αλλο αλλο.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

http://www.supplyshoes.com/

 

 

 

Λοιπόν, το ότι έχει χαρτί μέσα δεν λέει τίποτα απολύτως. Εγώ που ψώνισα από το παραπάνω σαιτ κάτι γόβες είχε όλα τα χαρτιά, το ίδιο ακριβώς κουτί ως κ την ίδια θήκη για να τις βάζεις.. έτσι είναι όλες οι μαιμουδες

 

Άρα, αν είναι όλα ίδια, μόνο από την τιμή καταλαβαίνουμε ότι είναι μαϊμού? Από ποιότητα τι λένε όμως?

Link to comment
Share on other sites

nai, μεσα εκει στο καντουνι που εχει απεναντι ενα παιχνιδαδικο στη γωνια, αλλλα και την παιδικη μπενεττον....για τα καμπερ δεν ξερω...

 

παραδινομαι... ημουν ακριβως εκει στο παιχνιδαδικο και χαζευαμε ενα ποδηλατακι................... ε θα ξαναπαω!!!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άρα, αν είναι όλα ίδια, μόνο από την τιμή καταλαβαίνουμε ότι είναι μαϊμού? Από ποιότητα τι λένε όμως?

 

Επειδή έχω και ένα original από την εν λόγω μάρκα, έκατσα κάτω και τα σύγκρινα.. Ε την διαφορά (αν υπάρχει), δεν την εντόπισα.. Ποιοτικώς είναι πάρα πολύ καλά, τόσο που μπήκα σε σκέψεις, αν και αυτά που αγοράζω ως original είναι στην πραγματικότητα μαιμού..

σε ότι έχω πάρει που πλέον είναι αρκετά και εγώ και φίλοι μου, ισχύουν όλα τα παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω και ένα original από την εν λόγω μάρκα, έκατσα κάτω και τα σύγκρινα.. Ε την διαφορά (αν υπάρχει), δεν την εντόπισα.. Ποιοτικώς είναι πάρα πολύ καλά, τόσο που μπήκα σε σκέψεις, αν και αυτά που αγοράζω ως original είναι στην πραγματικότητα μαιμού..

σε ότι έχω πάρει που πλέον είναι αρκετά και εγώ και φίλοι μου, ισχύουν όλα τα παραπάνω

 

πόσο κορόιδα μας πιάνουν!!!!....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου έκανε εντύπωση! Για αυθεντικά είναι φτηνά και για μαϊμού είναι ακριβά!!!

Μια γνωστή μου αγόρασε από εκεί μπότες ugg και λέει ότι είναι αυθεντικές, έχουν και χαρτί! Φαντάζομαι όμως πως το χαρτί δε λέει τίποτα, μόνο ίσως ότι είναι καλή απομίμηση... Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας βοηθήσει!

 

τοτε θα μπορουσες να μας βοηθησεις..απο που ερχονται? περνουν τελωνειο? ποσα ειναι τα μεταφορικα? δεν ρωτας τη γνωστη σου? plzzzzz

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μπορειτε να με βοηθησετε? εσεις που ειστε εξπερ στις αγορες!!!

εκανα την πρωτη μου αγορα απο αμαζον, και σε ολα τα προιοντα οι τιμες ηταν υψηλοτερες οταν εφτασε η ωρα της πληρωμης, απο οτι ηταν οσο ηταν στο καλαθι.υπαρχει εξηγηση γι αυτο? ετσι συμβαινει παντα? δεν με χρεωσαν μεταφορικα (συνολο 100 ευρω)

οχι μεγαλες διαφορες, αλλα σε ολα ηταν διαφορετικες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τοτε θα μπορουσες να μας βοηθησεις..απο που ερχονται? περνουν τελωνειο? ποσα ειναι τα μεταφορικα? δεν ρωτας τη γνωστη σου? plzzzzz

 

θα τη δω από κοντά την άλλη εβδομάδα. αυτά που ξέρω από την τηλεφωνική μας επικοινωνία είναι ότι πλήρωσε 0 ? μεταφορικά και 0 ? τελωνείο!! εκείνη έβγαλε το συμπέρασμα ότι έρχονται από αγγλία αλλά μάλλον ήταν αυθαίρετο συμπέρασμα... Δεν φαίνεται-νομίζω-κάτι τέτοιο από κάπου! εννοείται ότι αν μάθω κάτι περισσότερο θα σας ενημερώσω, απλώς ήλπιζα ότι κάποια θα το ξέρει αυτό το site...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μπορειτε να με βοηθησετε? εσεις που ειστε εξπερ στις αγορες!!!

εκανα την πρωτη μου αγορα απο αμαζον, και σε ολα τα προιοντα οι τιμες ηταν υψηλοτερες οταν εφτασε η ωρα της πληρωμης, απο οτι ηταν οσο ηταν στο καλαθι.υπαρχει εξηγηση γι αυτο? ετσι συμβαινει παντα? δεν με χρεωσαν μεταφορικα (συνολο 100 ευρω)

οχι μεγαλες διαφορες, αλλα σε ολα ηταν διαφορετικες

 

προσθετουν το ελληνικο φπα...γι αυτο ειναι ενα τι ανεβασμενες!!

Link to comment
Share on other sites

θα τη δω από κοντά την άλλη εβδομάδα. αυτά που ξέρω από την τηλεφωνική μας επικοινωνία είναι ότι πλήρωσε 0 ? μεταφορικά και 0 ? τελωνείο!! εκείνη έβγαλε το συμπέρασμα ότι έρχονται από αγγλία αλλά μάλλον ήταν αυθαίρετο συμπέρασμα... Δεν φαίνεται-νομίζω-κάτι τέτοιο από κάπου! εννοείται ότι αν μάθω κάτι περισσότερο θα σας ενημερώσω, απλώς ήλπιζα ότι κάποια θα το ξέρει αυτό το site...

 

 

λοιπον, τωρα που το ξαναψαχνω το σαιτ... ειχει e-mail ....@gmail...

αυτο το μειλ το εχει φιλος μου στην αγγλια...ισως οντως ερχονται απο εκει..αρα δεν εχει τελωνειο (αν ειναι ετσι)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, τωρα που το ξαναψαχνω το σαιτ... ειχει e-mail ....@gmail...

αυτο το μειλ το εχει φιλος μου στην αγγλια...ισως οντως ερχονται απο εκει..αρα δεν εχει τελωνειο (αν ειναι ετσι)

 

μόλις έκανα εγγραφή (για να με πάρουν στα σοβαρά!) και τους έστειλα mail ρωτώντας τους από πού έρχονται τα προϊόντα και τι γίνεται με το τελωνείο. Ελπίζω να μου απαντήσουν!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια agatharuizdelaprada_logo.jpg έχει και εδώ:

http://www.designershoesforkids.co.uk/

 

Είναι στην λίστα μας, εγώ έχω ψωνίσει 2 φορές! Χθες τα είδα και κάπου αλλού, θα ψάξω λίγο και θα σας δώσω το λινκ.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

μόλις έκανα εγγραφή (για να με πάρουν στα σοβαρά!) και τους έστειλα mail ρωτώντας τους από πού έρχονται τα προϊόντα και τι γίνεται με το τελωνείο. Ελπίζω να μου απαντήσουν!

 

σωστηηή:-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, τωρα που το ξαναψαχνω το σαιτ... ειχει e-mail ....@gmail...

αυτο το μειλ το εχει φιλος μου στην αγγλια...ισως οντως ερχονται απο εκει..αρα δεν εχει τελωνειο (αν ειναι ετσι)

 

About the domain Fashion-onsale.com. We estimate that approximately Fashion-onsale.com $ 7,11 per day in revenue and generates a value of approximately $ 2.654,10. We know that the site is hosted in Greece, has a Google Pagerank of 0 and running on the IP 212.7.204.138

είναι δυνατόν?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, τωρα που το ξαναψαχνω το σαιτ... ειχει e-mail ....@gmail...

αυτο το μειλ το εχει φιλος μου στην αγγλια...ισως οντως ερχονται απο εκει..αρα δεν εχει τελωνειο (αν ειναι ετσι)

το gmail καλή μου είναι το μαιλ του google (όπως έχει το hotmail ή Microsoft) μπορείς να ανοίξεις ένα τέτοιο λογαριασμό παντού στον κόσμο .........

Link to comment
Share on other sites

About the domain Fashion-onsale.com. We estimate that approximately Fashion-onsale.com $ 7,11 per day in revenue and generates a value of approximately $ 2.654,10. We know that the site is hosted in Greece, has a Google Pagerank of 0 and running on the IP 212.7.204.138

είναι δυνατόν?

 

πού το βρήκες αυτό??? μας κοροϊδεύουν?!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...