Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορίες με αίσιο τέλος για εμάς που δεν είμαστε έγκυες


Recommended Posts

εμένα ο κόκκινος στρατός μου τελείωσε το Σάββατο.τον επόμενο μήνα ξεκινάω ενέσεις pregnul και παμε για την 3 σπερματένχυσνη.Άντε και ο Θεός βοηθός.

 

καλη επιτυχια ..ευχομαι να ειναι η τριτη και "καλη"!!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρε μην παιρνεις συνεχεια ντεπον..τα ιδια δε λεγαμε και στη gianna_p?

 

ρε συ ..θα εσπαγε το κεφαλι μου ...λεσ και ειχα κανει κατακορυφο και μου ειχε ανεβει το αιμα ολο!

δεν με πιανει ποτε το κεφαλι ...μονο αν ..μεθυσω ....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!! δε σε βλεπω πολυ ευδιαθετη σημερα, πως παει το στηθος ποναει ακομα?? εγω σημερα σηκωθηκα το πρωι και ηθελα να βγαλω το φρικασε που εφαγα εχτες:shock::?

 

οχι δεν ποναει στηθος ...σημερα με πιανει η μεση σιγα σιγα!!!

αλλ εχθεσ ..ειχα εκνευριστει τοσο πολυ με τισ θηλεσ !! μου ρθε να τισ ..δειρω ..πολυ εκνευριστικο αυτο που ενιωθα...

μπορει στην διαρκεια τησ ημερασ να με ξαναπιασει ..who knows??

ετσι ..με πιανει με αφηνει ...

τι να πω ρε κοριτσια...

παντω ..αν δεν ειμια ....θα το ψαξω γιατι αυτο με το στηθος ,,πρωτη φορα το ενιωσα και ...δεν μου αρεσει αν δεν εινια εγκυμοσυνη τελικα...

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ποναει στηθος ...σημερα με πιανει η μεση σιγα σιγα!!!

αλλ εχθεσ ..ειχα εκνευριστει τοσο πολυ με τισ θηλεσ !! μου ρθε να τισ ..δειρω ..πολυ εκνευριστικο αυτο που ενιωθα...

μπορει στην διαρκεια τησ ημερασ να με ξαναπιασει ..who knows??

ετσι ..με πιανει με αφηνει ...

τι να πω ρε κοριτσια...

παντω ..αν δεν ειμια ....θα το ψαξω γιατι αυτο με το στηθος ,,πρωτη φορα το ενιωσα και ...δεν μου αρεσει αν δεν εινια εγκυμοσυνη τελικα...

 

τωρα υπερβαλλεις...ακομα και αν δεν (που δεν θελω ουτε να το γραψω) δεν σημαινει κατι ο πονος..ΗΡΕΜΗΣΕ!!!

IcnWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι δεν ποναει στηθος ...σημερα με πιανει η μεση σιγα σιγα!!!

αλλ εχθεσ ..ειχα εκνευριστει τοσο πολυ με τισ θηλεσ !! μου ρθε να τισ ..δειρω ..πολυ εκνευριστικο αυτο που ενιωθα...

μπορει στην διαρκεια τησ ημερασ να με ξαναπιασει ..who knows??

ετσι ..με πιανει με αφηνει ...

τι να πω ρε κοριτσια...

παντω ..αν δεν ειμια ....θα το ψαξω γιατι αυτο με το στηθος ,,πρωτη φορα το ενιωσα και ...δεν μου αρεσει αν δεν εινια εγκυμοσυνη τελικα...

 

 

κοιτα αν σου ερθει η περιοδος που ευχομαι να μην ερθει και να πονανε επειδη εισαι εγκυουλα να πας μετα να το κοιταξεις εμενα η μαμα μου πριν ενα χρονο περιπου τις ειχε πρηστει το στηθος και ηταν σαν τουβλι τοσο πολυ που ανησυχασα τοσο πολυ μην ειναι κατι κακο και τελικα ηταν απο αγχος και στεναχωρια

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

τωρα υπερβαλλεις...ακομα και αν δεν (που δεν θελω ουτε να το γραψω) δεν σημαινει κατι ο πονος..ΗΡΕΜΗΣΕ!!!

 

μα δεν μου εχει ξανατυχει ...δεν μιλαω πονο αριστερα δεξια ...στο στηθοσ ...εννοω στις θηλεσ...

εγω ξερω οτι αν ..δεν ...τοτε εχουν αλλαξει κατα πολυ τα συμπτωματα τησ περιοδου μου...

δλδ νιωθω λεσ και θα ερθει απο μια εβδομαδα πριν ..

δλδ..απελπιστικη κατασταση...

Link to comment
Share on other sites

μα δεν μου εχει ξανατυχει ...δεν μιλαω πονο αριστερα δεξια ...στο στηθοσ ...εννοω στις θηλεσ...

εγω ξερω οτι αν ..δεν ...τοτε εχουν αλλαξει κατα πολυ τα συμπτωματα τησ περιοδου μου...

δλδ νιωθω λεσ και θα ερθει απο μια εβδομαδα πριν ..

δλδ..απελπιστικη κατασταση...

 

αχ και εμενα ετσι με ποναγανε τον οκτωμβρη που ημουνα αλλα τελικα ηταν βιοχημικη τωρα με πονανε αρκετα αλλα οχι οπως τοτε εντωμεταξυ σημερα εχω ολο ταχυκαρδιες τι εχω παθει δε ξερω :(:(:(

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

κοιτα αν σου ερθει η περιοδος που ευχομαι να μην ερθει και να πονανε επειδη εισαι εγκυουλα να πας μετα να το κοιταξεις εμενα η μαμα μου πριν ενα χρονο περιπου τις ειχε πρηστει το στηθος και ηταν σαν τουβλι τοσο πολυ που ανησυχασα τοσο πολυ μην ειναι κατι κακο και τελικα ηταν απο αγχος και στεναχωρια

 

ουυυυυυυυ καλα ...απο αγχος ..αλλο τιποτα...

κ δεν μιλαω για εγκυμοσυνη μονο ...μιλαω για τη δουλεια μου ..γι ατη σχεση ..για τα οικονομικα ..γενικα ..ολα αυτα τα ...ωραια ...!

Link to comment
Share on other sites

ουυυυυυυυ καλα ...απο αγχος ..αλλο τιποτα...

κ δεν μιλαω για εγκυμοσυνη μονο ...μιλαω για τη δουλεια μου ..γι ατη σχεση ..για τα οικονομικα ..γενικα ..ολα αυτα τα ...ωραια ...!

 

 

χαχχαχα ολα αυτα τα ωραια που περναμε στην ελλαδιτσα μας

αληθεια το ονομα σου πως ειναι??

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοιτα αν σου ερθει η περιοδος που ευχομαι να μην ερθει και να πονανε επειδη εισαι εγκυουλα να πας μετα να το κοιταξεις εμενα η μαμα μου πριν ενα χρονο περιπου τις ειχε πρηστει το στηθος και ηταν σαν τουβλι τοσο πολυ που ανησυχασα τοσο πολυ μην ειναι κατι κακο και τελικα ηταν απο αγχος και στεναχωρια

βρε τι παθαινουμε απο το αγχος...πρεπει να το αποβαλλουμε αλλα πωσ???εγω ειμαι ο ορισμοσ του αγχουσ:(

Link to comment
Share on other sites

βρε τι παθαινουμε απο το αγχος...πρεπει να το αποβαλλουμε αλλα πωσ???εγω ειμαι ο ορισμοσ του αγχουσ:(

 

ενω εγω παω πισω νομιζεις χαχαχαχ μεσα στο αγχος ασε που εκει που μπορει να ειμαι μια χαρα ξαφνικα να μου ερθει κατι στο μυαλο και τσουπ το αγχος αυτο το αγχος δε με αφησει πολλες φορες να χαρω τις στιγμες τις ζωης ασε φταιει και λιγο το ζωδιο αστα να πανε;)

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ενω εγω παω πισω νομιζεις χαχαχαχ μεσα στο αγχος ασε που εκει που μπορει να ειμαι μια χαρα ξαφνικα να μου ερθει κατι στο μυαλο και τσουπ το αγχος αυτο το αγχος δε με αφησει πολλες φορες να χαρω τις στιγμες τις ζωης ασε φταιει και λιγο το ζωδιο αστα να πανε;)

α καλα εισαι!!εγω κανω κ ολοκληρα σεναρια στο μυαλο μου..εκει που μαι μια χαρα ξαφνικα σκεφτομαι ...κ ανυ συμβει αυτο κ αν το αλλο...κ τελικα αγχωνομαι προκαταβολικα για κατι που δεν εχει ΚΑΝ ΣΥΜΒΕΙ....Κ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ Κ ΠΟΤΕ!!!!:evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

ενω εγω παω πισω νομιζεις χαχαχαχ μεσα στο αγχος ασε που εκει που μπορει να ειμαι μια χαρα ξαφνικα να μου ερθει κατι στο μυαλο και τσουπ το αγχος αυτο το αγχος δε με αφησει πολλες φορες να χαρω τις στιγμες τις ζωης ασε φταιει και λιγο το ζωδιο αστα να πανε;)

τι ζωδιο εισαι??εγω τοξοτησ..

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο χαρα25

ενω εγω παω πισω νομιζεις χαχαχαχ μεσα στο αγχος ασε που εκει που μπορει να ειμαι μια χαρα ξαφνικα να μου ερθει κατι στο μυαλο και τσουπ το αγχος αυτο το αγχος δε με αφησει πολλες φορες να χαρω τις στιγμες τις ζωης ασε φταιει και λιγο το ζωδιο αστα να πανε

 

 

α καλα εισαι!!εγω κανω κ ολοκληρα σεναρια στο μυαλο μου..εκει που μαι μια χαρα ξαφνικα σκεφτομαι ...κ ανυ συμβει αυτο κ αν το αλλο...κ τελικα αγχωνομαι προκαταβολικα για κατι που δεν εχει ΚΑΝ ΣΥΜΒΕΙ....Κ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ Κ ΠΟΤΕ!!!!

 

ζωδιο??? εγω σκορπιοσ!! τι αλλο θα ημουν με τετοιο πεισμα!!!

Link to comment
Share on other sites

μη παιρνεισ κ ορκο!!;)διπλα στη λεξη αγχοσ υπαρχει η φωτογραφια μου!!εγω κ το αγχοσ μου παμε πακετο!!!

 

βλεπω αθηνα.!! που μενεισ ? εγω γαλατσι ...ισωσ πρεπιε να τα πουμε απο κοντα μικρη !

Link to comment
Share on other sites

α καλα εισαι!!εγω κανω κ ολοκληρα σεναρια στο μυαλο μου..εκει που μαι μια χαρα ξαφνικα σκεφτομαι ...κ ανυ συμβει αυτο κ αν το αλλο...κ τελικα αγχωνομαι προκαταβολικα για κατι που δεν εχει ΚΑΝ ΣΥΜΒΕΙ....Κ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ Κ ΠΟΤΕ!!!!:evil::evil::evil:

 

μαλλον ειμαστε διδυμες το πιο μεγαλο μου αγχος εκτος απο τα υπολοιπα που σκεφτομαι καθημερινα ειναι να μην παθει κανεις κατι απο τοτε που εχασα ξαφνικα τη γιαγια μου εχω παθει σοκ αμα παρω δλδ τη μαμα μου και δε το σηκωσει γιατι μπορει να μη το ακουσε ή γιατι δε ξερω και εγω κανω σεναρια οτι κατι επαθε ο ετσι οτι αλλιως ασε

τι ζωδιο εισαι?

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

παντωσ κοριτσια περα απο την πλακα το αγχοσ ειναι κατι που με βασανιζει αυτο το στρεσσ το νιωθω κ στα πιο απλα πραγματα!φαντασου κ στα δυσκολα πωσ κανω...πελαγωνω!!θελω να το ελενξω αλλα πωσ???

Link to comment
Share on other sites

παντωσ κοριτσια περα απο την πλακα το αγχοσ ειναι κατι που με βασανιζει αυτο το στρεσσ το νιωθω κ στα πιο απλα πραγματα!φαντασου κ στα δυσκολα πωσ κανω...πελαγωνω!!θελω να το ελενξω αλλα πωσ???

 

 

θα παμε ολες μαζι για ψυχοθεραπεια να μας κανουν και εκπτωση στις 3 η μια δωρο σα τις πιτσες χαχχαχα:D:D:D

  ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 17/12/2009

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...