Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ταβερνα στην Πετρουπολη-Κηπουπολη


Recommended Posts

Εχει καποια/ος να προτεινει οικονομικη ταβερνουλα για Βαφτιση στην Πετρουπολή-Κηπούπολη - Παλατιανη και περιχωρα?

Θελω κατι ομορφο και οικονομικό:D

Ζηταω πολλα?

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολύ καλή ταβέρνα στην Πετρούπολη "Ο Παράδεισος" πολύ καλό φαϊ, φιλική και άμεση εξυπηρέτηση (μειονέκτημα έχει πάντα πολύ κόσμο και φασαρία) αλλά δεν χάνεις τίποτα να πας μια φορά να τη δοκιμάσεις.

 

iTLNp3.pnguQzNp3.png

 

If my heart can become pure and simple, like that of a child, I think there probably can be no greater happiness than this. -- Kitaro Nishida

Link to comment
Share on other sites

Ο Άνεμος στην Κηπούπολη. Έχω να πάω κανα δυο χρόνια αλλά είναι σε πολύ ωραία τοποθεσία, με θέα όλη την Αθήνα

 

επικυνδινος λιγο ο χωρος για παιδια (κανω τα ρομαντικα μου εκει :lol:) και φοβαμαι και τσιμπημενες τιμες

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ταβέρνα στην Πετρούπολη "Ο Παράδεισος" πολύ καλό φαϊ, φιλική και άμεση εξυπηρέτηση (μειονέκτημα έχει πάντα πολύ κόσμο και φασαρία) αλλά δεν χάνεις τίποτα να πας μια φορά να τη δοκιμάσεις.

 

Ξαναφτιαχτηκε? Εγω ειχα μεινει στο οτι καηκε . Χμμμ καλη ιδεα και ειχε και μικρο χωρο για τετοια αν θυμαμαι καλα ξεχωριστο.

Τιμουλες ξερει κανεις πανω κατω?

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω πάει καλεσμένη στο "Ονειρο" κοντά στον ΑΤΤΑΛΟ είναι. Πολύ καλό φαγητό, σαν τον Παράδεισο και τιμές από ότι ρώτησα περίπου 17 ευρώ το άτομο, κάνει ωραίο πρόγραμμα για χορό κλπ, λίγο ο χώρος υστερεί αλλα αν βάλεις τα λουλούδια από τη βάφτιση και τα υπόλοιπα όπως είχε κάνει η φίλη μου ομορφαίνει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

elenik ποτε καηκε ο Παραδεισος; Εγώ πήγα τελευταία φορά τον Φλεβάρη μήπως λέμε για διαφορετικά μαγαζιά γιατί αυτό που λέω εγώ δεν έχει ξεχωριστό χώρο .

 

iTLNp3.pnguQzNp3.png

 

If my heart can become pure and simple, like that of a child, I think there probably can be no greater happiness than this. -- Kitaro Nishida

Link to comment
Share on other sites

Στην Παλατιανή έχει το γεύση και μελωδία και στην Πετρούπολη έχει τη Γάστρα. Πολύ καλό φαγητό στο δεύτερο αν και λίγο στενάχωρο. Στις 14 κάνει εκεί ο ξάδερφός μου τη βάφτιση του γιου του οπότε μπορώ να σου δώσω περισσότερες πληροφορίες.

 

Κάποιο άλλο δεν μου έρχεται προς το παρόν

Μια στιγμή, μια ζωή

Η στιγμή που σε είδα...

 

catcatsrd20090114_1_To+mpoumpouki+mou+is.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια έμενα δίπλα στον παράδεισο, πολύ καλό φαγητό και σέρβις.

κάηκε και ξαναφτιάχνεται. δεν ξέρω πότε ανοίγει.

το ΑΤΤΑΛΟΣ είναι πολύ ωραίο και με θέα, έχω πάει σε γάμο.

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

miamama ο Παραδεισος ειχε απ΄ εξω τη φωτογραφια από μια αίθουσα ειδικη για δεξιωσεις, ξερεις καμια πληροφορια γι αυτη (τηλεφωνο, διευθυνση) ειχε τυχει ποτε να πας ;

 

iTLNp3.pnguQzNp3.png

 

If my heart can become pure and simple, like that of a child, I think there probably can be no greater happiness than this. -- Kitaro Nishida

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν ξέρω αλλά θυμάμαι πριν καεί ότι ταβέρνα απλή ήταν.

δεν είχε ξεχωριστό χώρο.

μήπως τώρα που το φτιάχνουν θα κάνουν χώρο δεξιώσεων?

πήγαινα πολύ συχνά για φαγητό, πληρώναμε 2 άτομα 20Ε και τρώγαμε του σκασμού.

α και πολύ γρήγορο σέρβις.

για κοίτα στο χρυσό οδηγό, δεν νομίζω να άλλαξαν το όνομα.

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

το ξερω δεν εννοω μεσα στη ταβερνα οτι υπηρχε αιθουσα δεξιωσεων, ηταν καπου αλλου διαφορετικο μαγαζι δυστυχως δεν προλαβα να μαθω πληροφοριες και από καιρο την ειχα σκεφτει για τη δικη μας βαφτιση.

 

iTLNp3.pnguQzNp3.png

 

If my heart can become pure and simple, like that of a child, I think there probably can be no greater happiness than this. -- Kitaro Nishida

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
επικυνδινος λιγο ο χωρος για παιδια (κανω τα ρομαντικα μου εκει :lol:) και φοβαμαι και τσιμπημενες τιμες

 

 

εμας στον ανεμο μας ειπανε 17 ευρω χωρις τα ποτα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

στο κανταρι ειχε κανει τη βαφτιση της κορης του ο ξαδερφος μου πολυ ωραια στολισμενη απο το ιδιο το μαγαζι προγραμμα αρκετα καλο φαγητο πολυ και ειχαν πληρωσει 18/ατομο συν το στολισμο γιατι ηθελαν ντυμμενες καρεκλες γαζες στα τραπεζια παντως ηταν εντυπωσιακο...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Στην περιοχή αυτή ψάχνω κι εγώ χώρο για βαφτιση. Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το Άπολις αλλα μου έχουν πει πως ξεκινά από 30 Ευρώ. Το Καντάρι που αναφέρατε το ξέρω. Έχουμε πάει για φαγητό αλλά δεν μπορώ να φανταστώ αν είναι ο κατάλληλος χώρος για γάμο-βάφτιση. Κάποια άλλη πρόταση;...γιατί αλλιώς μας βλέπω να τρέχουμε πάρνηθα και δεν θέλω...και μακρυά είναι και δεν έχω πάει και πουθενά που να αξίζει τον κόπο...είναι πιο απρόσωπα εκει...

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Το Καντάρι το ξέρω και εγώ, έχει ωραίο χώρο για τέτοιες εκδηλώσεις και επάνω. Ζήτα να το δείς αν είναι. Αν θες, με πμ.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

το έχω ξαναγράψει και πιο πάνω,το άτταλος είναι ωραίο,ρίξε μια ματιά!

έχει και παιδική χαρά,καφετέρια,εστιατόριο,θέα όλη την αθήνα.

 

Δεν το είχα σκεφτεί. Είναι και πολύ κοντά μας...:P

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Στην περιοχή αυτή ψάχνω κι εγώ χώρο για βαφτιση. Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το Άπολις αλλα μου έχουν πει πως ξεκινά από 30 Ευρώ. Το Καντάρι που αναφέρατε το ξέρω. Έχουμε πάει για φαγητό αλλά δεν μπορώ να φανταστώ αν είναι ο κατάλληλος χώρος για γάμο-βάφτιση. Κάποια άλλη πρόταση;...γιατί αλλιώς μας βλέπω να τρέχουμε πάρνηθα και δεν θέλω...και μακρυά είναι και δεν έχω πάει και πουθενά που να αξίζει τον κόπο...είναι πιο απρόσωπα εκει...

 

Δεν ξερω αν σε ανδιαφερει για Περιστερι που ειναι και κοντα! Εχει μια αιθουσα εκδηλωσεων το ΟΝΕΙΡΙΟΝ και ειναι παρα πολυ ωραια! Ειχε κανει το γαμο της εκει μια φιλη μου και της ειχε κοστισει περιπου 19 ευρω το ατομο αλλα ηταν Κυριακη και πρωι αν αυτο παιζει ρολο!

(μεσα στην τιμη ηταν και ο στολισμος της αιθουσας)

as1cJTh0g410000MTA3MzUzZHwwMDczMDVkfHRvIG5lcmFpZGFraSBtb3UgZWluYWk.gif
Link to comment
Share on other sites

στο κανταρι ειχε κανει τη βαφτιση της κορης του ο ξαδερφος μου πολυ ωραια στολισμενη απο το ιδιο το μαγαζι προγραμμα αρκετα καλο φαγητο πολυ και ειχαν πληρωσει 18/ατομο συν το στολισμο γιατι ηθελαν ντυμμενες καρεκλες γαζες στα τραπεζια παντως ηταν εντυπωσιακο...

 

Το κανταρι εχει βάλει και μια προσφορά http://kantari.com.gr/ekdiloseis-gamoi-baftiseis.html

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

αλλα ηταν Κυριακη και πρωι αν αυτο παιζει ρολο!

 

Κυριακη μεσημερι παντως εμενα δεν μου την εδινε κανενας . Οποτε σίγουρα παιζει ρόλο

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει πάει καμια στισ '4 εποχές' στο Μπουρνάζι??????Η μηπως έχετε ακούσει κάτι για το μαγαζί????

[URL="http://tickers.cafemom.com/"][IMG]http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0MbC0MFayBlwwFY0C1g,,16.png[/IMG][/URL][[URL="http://tickers.cafemom.com/"][IMG]http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0MbC0MFCyBlwwFYQC0w,,34.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...