Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΗ ΜΙΝΝΙΕ ΜΟUSE


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑς!!! ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΩΣ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΤΗ ΜΙΝΝΙΕ ΚΑΘΩΣ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ!!! ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΕΙ (JUMBO, PRAKTIKER,ΜΕΓΑΛΑ SUPERMARKET) DEN EXV BREI PIATAKIA POTHRAKIA,ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ Κ. Α. ΜΕ ΤΗ ΜΙΝΝΙΕ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙCKEY!!ΠΟΥ ΑΛΛΟ ΝΑ ΨΑΞΩ? ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 200
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑς!!! ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΩΣ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΤΗ ΜΙΝΝΙΕ ΚΑΘΩΣ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ!!! ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΕΙ (JUMBO, PRAKTIKER,ΜΕΓΑΛΑ SUPERMARKET) DEN EXV BREI PIATAKIA POTHRAKIA,ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ Κ. Α. ΜΕ ΤΗ ΜΙΝΝΙΕ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙCKEY!!ΠΟΥ ΑΛΛΟ ΝΑ ΨΑΞΩ? ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...

 

πολυ ωραια ιδεα!!!!!!!εχω δυο διδυμα κοριτσακια που σε λιγες μερες γινονται 1 ετους. ψαχνω και εγω θεμα για το παρτυ που θα κανουμε. μου αρεσε αυτο το θεμα και θελω να σε ρωτησω εαν τελικα εσυ βρηκες πιατακια, ποτηρακια κλπ με την μινι.επειδη και εγω στο JUMBO πχ δεν εχω δει να υπαρχουν.ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια.

XBQNp3.png
Link to comment
Share on other sites

ειναι πραγματικα τελεια!!!!!!!!!!!!ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!!!!!!επειδη ειχα απογοητευτει που δεν ειχα βρει κατι σε μινι ειχα σκεφτει και σαν εναλλακτικη λυση θεμα νεραιδες.τωρα που ειδα αυτα ομως μου αρεσουν πολυ!!!!!!θα δω ποσες μερες χρειαζονται για την παραδοση αν προλαβαινω θα αλλαξω θεμα και θα το κανω μινι επειδη τους αρεσει παρα πολυ!!!!!!ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

XBQNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πάντως επειδή το συγκεκριμένο site είναι στην Αμερική και τα μεταφορικά είναι αρκετά προτείνω να βρεις από κάποιο ευρωπαϊκό! Αν ωστόσο παραγγείλεις από Αμερική δες και αυτό: http://www.1stbirthdayparty.com/minnies-first-birthday.html ! Το βρίσκω τέλειο! Αν το έβρισκα σε κάποιο ευρωπαϊκό αυτό θα έπαιρνα αλλά δυστυχώς δεν το βρίσκω :(..Αν κάποια κοπέλα το βρει ας μας ενημερώσει και εμάς!!! Και με το καλό τα γενέθλιά μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

:) Λέω να παραγγείλω μέχρι τέλη Ιουλίου που έχει μια προσφορά στα μεταφορικά και να πάρω και της δεύτερης κόρης μου της Χιονάτης (αν και έχει τα γενέθλια χειμώνα - off topic είμαστε ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

γραφω και εδω για το παρτυ μινι μαους βρηκα τα παντα εκτος καπελακια στο βασιλοπουλο, μαλλον καπελακια γενικα δεν υπαρχουν εψαξα και σε αλλα σαιτ ελλαδα κ εξωτερικο βρηκα λοιπον ευκολα πως να φτιαξουμε μονες μας καπελακια μινι

 

ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ

il_570xN.236965444.jpg

γινονται τυπωνοντας Backgrounds οπως ΑΥΤΟ

 

εχω ποσταρει και σε αλλα μινι μαους θεματα ωστε ψαχνοντας να το βρει καποια που το θελει σαν θεμα.... αν παλι βρειτε η βρηκατε καπελακια πειτε μου!!!!

 

Βρηκα και αυτα το λινκ ειναι ΕΔΩ ΓΙΑ πραγματακια με τη μίνι να τυπωσετε οτι θελετε και αριστερα στους φακελους εχει και αλλα θεματα για αγορακια και κοριτσακια!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Πολύ ωραίο το θέμα μάρεσε σκέφτομαι και εγώ τώρα που κοντεύουν τα γενέθλεια της κόρης μου να κάνουμε το θέμα με τη Minnie έχετε και άλλα sites να μου προτείνετε ??

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν, έψαχνα σε διάφορα sites για το νεμο που θέλω για το γιο μου (αλλά δεν βρήκα τίποτα) και είχε και σκέτη Minnie, που ζητάτε, δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το βάλω, στειλτε μου pm γιατι δεν ξέρω μηπως θεωρηθει διαφήμιση

 

Παρεπιπτόντως,

 

Nemo σε ελληνικα sites είδατε πουθενά?Μονο χαρτοπετσετες εχω βρει σε supermarket.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πάρτυ μίνι και μικι εκανα αλλα δεν ειχα δει αυτα τα τέλεια καπελακια ούτε τα σάιτ πιο πάνω πάλι καλα έσωσαν τν κατάσταση κάτι κοπέλες που ήρθαν σαν μίνι και μικι αλλιώς κανείς δεν θα είχε καταλάβει το θέμα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...εγω ειμαι στο πυρετο της προετοιμασιας!!!! σημερα εκοβα χρτονια για προσκλησεις τυπου

oταν τελειωσω θα σας βαλω φωτο!

 

 

καλημέρα πολύ ωραίες οι προσκλήσεις ? Και εγώ σιγά σιγά πρέπει να αρχίσω τις προετοιμασίες εσύ τι σκοπεύεις να βάλεις για διακόσμηση ?? Επίσης τι σκοπεύεις να φτιάξεις για μενού ? Για πες μου λίγες ιδέες ! Και εγώ σκέφτομαι θέλω πιο πολύ να κάνω σε αλμυρά γιατί θα έχω και αρκετούς μεγάλους !

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

δε θα τα κανω σπιτι, θα τα κανω σε ταβερνα με παιδοτοπο κ θα φερω εκει ανιματερ να τα κρατησει απασχολημενα μη τα κυνηγαμε αναμεσα στα τραπεζια κ τους σερβιτορους.

εφτιαξα σουβλακια με μαρσμελοους προς το παρον...οταν μπορεσω θα ανεβασω τις προσκλησεις μου!μου βγαινει πολυ φθηνα ( το τσεκαρα περσι) και δε μαγειρευουμε 2 ανθρωποι, ουτε θα πρπει να παρω αδεια για να με φαει η κουζινα.

τα γενεθλια τα κανουμε παντα τη μερα που πεφτουν και φετος ειναι τεταρτη!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

δε θα τα κανω σπιτι, θα τα κανω σε ταβερνα με παιδοτοπο κ θα φερω εκει ανιματερ να τα κρατησει απασχολημενα μη τα κυνηγαμε αναμεσα στα τραπεζια κ τους σερβιτορους.

εφτιαξα σουβλακια με μαρσμελοους προς το παρον...οταν μπορεσω θα ανεβασω τις προσκλησεις μου!μου βγαινει πολυ φθηνα ( το τσεκαρα περσι) και δε μαγειρευουμε 2 ανθρωποι, ουτε θα πρπει να παρω αδεια για να με φαει η κουζινα.

τα γενεθλια τα κανουμε παντα τη μερα που πεφτουν και φετος ειναι τεταρτη!

 

 

Εμάς είναι τα πρώτα μας γενέθλεια. Μωρά δεν θα έχουμε και πολλά. Απλά πιο πολλοί θα έιναι μεγάλοι !

Εμένα μαρέσει πολί να πάρω άδεια και να ασχοληθώ με την κουζίνα το λατρεύω για αυτό και θα τα κάνω σπίτι άλλωστε !

1.Σουβλάκια θα φτιάξει ο σύζυγος μου

2.Τζατζίκι

3.Σαλάτα χωριάτικη,

4.Σαλάτα με καβούρια

5.Σουφλέ αλλά δεν ξέρω αν πηγαίνει.

6.Ενα γλυκό πού είναι με κρέμα άσπρη και μαύρη δεν περιέχει φρέσκες κρέμες γιατί τα αποφεύγω λίγο αυτά.

7.Τούρτα

8.Διάφορα έτοιμα αλμυρά τα οποία θα ψήσω.

9.Σαντουιτσάκια με χαμ και τυρί.

10.Πιττούλες με χαλλούμι

11.Πιττούλες μόνες τους για το σουβλάκι

12.Τυρόπιττα ή κοτόπιτα

13.Λάβα κέικ ή maffins ή brownies

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο μενου εχεις κ πρωτοτυπο!

κι εγω τα πρωτα στο σπιτι τα κανα...και τα αλλα 2 πρωτα γενεθλια της αλλης κορης....αλλα διαλυθηκα. και εκτος αυτου πεταχτηκε πολυ φαι.( η το τρωγαμε για μια εβδομαδα...)λυπηθηκα τα χρηματα που δωσαμε για να τα ψωνισουμε και τον κοπο να τα φτιαξουμε γιατι εκανα και εγω και η πεθερα μου. απο τοτε που ανακαλυψαμε αυτο το ταβερνοπαιδοτοπο ειμαι ησυχη κ πιο ξεκουραστη.

και απο οτι φανηκε περσι στα γενεθλια της αλλης κορης μου πληρωσαμε λιγοτερα σχεδον απο το σουπερ μαρκετ που ειχαμε κανει για να φτιαξουμε μονοι μας, και δεν ειχα και το συμμαζεμα!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

πολυυυυ νοτια! πιο νοτια δεν εχει!

( quiz: Ποιο ειναι το μεγαλυτερο νησι της ελλαδας?) παντως ξερω πως εχει και τετοιο παιδοτοπο στη παρνηθα...http://parnitha.gr/pparty.htm

(δεν εχω παει)

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

E ναι σίγουρα στο τέλος κουράζεσαι και μένει και συμμάζεμα αλλά μαρέσει να τα φτιάχνω εγώ και η όλη προετοιμασία!

Οταν μεγαλώσουν και οι δικοί μου και θα έχουμε πιο πολλά παιδιά τότε θα δούμε :lol:

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...