Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΓΟΡΑ CHICCO ΑΠΟ ΤΑ JUMBO


Recommended Posts

Εδώ και ενα μήνα χρησιμοποιούμε τις θηλες chicco αυτές με τους αριθμούς 1,2,3.Σήμερα που πήγα να αγοράσω από μαγαζί με βρεφικά μου είπαν ότι η εταιρεία τις απέσυρε.Στα τζαμπο όμως έχει πάρα πολλές.Υπάρχει περίπτωση βρε κορίτσια να είναι μαιμου του τζάμπο;Έτσι άφησαν να εννοηθεί στο κατάστημα που πήγα σήμερα και αγχώθηκα γιατί έχω πάρει απο τα τζάμπο.Μην μου πάθει τίποτα το μωρό.Αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μου απαντήσει γιατι αρχίζω να αγχώνομαι υπερβολικά!

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μα...ες σου λενε....απομίμιση δεν ειναι ουτε μαιμου...αν παρεις την κικο θα σου πει οτι στελνει εμπορευμα κ στο τζαμπο...

 

βλακειες ειναι αυτες του καταστηματος που πηγες καθως ειναι ανταγωνιστής τους.

 

Τωρα το αν τις απεσυρε ή οχι θα το ανακαλύψεις μιλώντας με την ιδια την Κικο , κ το αν της απεσυρε λογο προβλήματος οκ ναι πετα τες κ κανε μια ωραια καταγγελια για το τζαμπο που ακομα τις πουλαει....αλλα αν τις απεσυρε σαν σχεδιο/ φορμα ...ε απλα το τζαμπο εχει αγορασει μιλουνια κ πρεπει να τα πουλησει....

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.artsana.it/CONTATTI/tabid/72/language/en-US/Default.aspx

 

To πανω ειναι ο ομιλος που ανηκει η κικο, ρωτα τους αν θες,

 

http://www.chicco.gr/epikoinoniste/index.html

 

κ οριστε κ της κικο να ρωτήσεις επισης.

 

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό είναι να σου είπαν ψέματα. Ο άντρας μου είχε παει σε κατάστημα να πάρει μικρά γυάλινα μπιμπερο κικο και του είπαν ψέματα ότι δεν βγαίνουν πλέον και του φόρτωσαν 5-6 μεγάλα .

Link to comment
Share on other sites

κι εγω δεν πιστευω οτι ενα τοσο μεγαλο μαγαζι θα πουλουσε μαϊμου

 

το πιθανοτερο ειναι να ειχε αποθεμα και γι αυτο να εχει πολλες, σε αντιθεση με το μαγαζι που πηγες που μπορει να μην μπορεσε να στοκαρει

 

δεν εχω ακουσει τιποτα για αποσυρση θηλης απο την κικο

ξερω για καποια παρτιδα πιπιλας, για τα μπιμπερο που αλλαξαν αλλά οχι για θηλη

Ερασιτέχνες έχτισαν την Κιβωτό. Επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια χίλια ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας και ειδικά εσένα καλαμαράκι που μπήκες στον κόπο και μου έβαλες και τα λινκ!!Όντως δεν είναι μαϊμού.Είναι αυθεντικότατες και όντως το τζάμπο έχει στοκάρει.Μάλλον της περιοχής θα ξεστοκάρει από εμένα!!Πάντως θα επικοινωνήσω και με την κικο και θα δω για ποιο λόγο έπαψαν να τα φέρνουν και αν αυτο γίνεται μόνο στην Ελλάδα ή έπαψε το εργαστάσιο να τις παράγει!!ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα έλαβα με μειλ απάντηση απο την κικο.Μου είπαν πως τις συγκεκριμένες θηλές της κλασικής σειράς των μπιμπερό μποσρώ να τις προμηθεύομαι από τα ΤΖΑΜΠΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock:

Οπότε κατάλαβα πόσο μπορώ να εμπιστεύομαι τα τοπικά μαγαζιά οπου υποτίθεται υπάρχει και προσωπική σχέση!!

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα έλαβα με μειλ απάντηση απο την κικο.Μου είπαν πως τις συγκεκριμένες θηλές της κλασικής σειράς των μπιμπερό μποσρώ να τις προμηθεύομαι από τα ΤΖΑΜΠΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock:

Οπότε κατάλαβα πόσο μπορώ να εμπιστεύομαι τα τοπικά μαγαζιά οπου υποτίθεται υπάρχει και προσωπική σχέση!!

 

Ειδες που στα έλεγα!

 

Μια χαρά πανε τώρα τζάμπο κ στόκαρε χε χε

 

;)

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...