Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΚΚΑΙ ΔΕΞΙΩΣΗ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΤΗΜΑΤΑ Ή ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΩΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΩΝ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ!

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ριάκι μου θα σε απογοητεύσω....

αν ψάξεις και διαβάσεις εδώ μέσα αλλά και αλλού, η μητρόπολη αποφάσισε να απαγορεύσει τις τελετές σε τέτοια εκκλησάκια.... (προφανώς έχανε πολύ χρήμα :evil: )

το μόνο που μπορείς να βρεις είναι μια κανονική εκκλησία κοντά σε κάποιο κτήμα ή εκκλησία που να σου διαθέτει μετά χώρο για κάποιο catering :?

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα το θέμα βαφτιση στη θεσσαλονίκη .

Μια φίλη Θεσσαλονικια θα βαφτίσει το asteraki της στο κτημα Λύκνο.

Μπορεί να υπάρχουν και άλλα κτήματα με εκκλησία.

Μάλλον πρέπει να πάρεις άδεια από τη Μητρόπολη που θα ανήκει το κτήμα οπότε είναι και λίγο θέμα Μητροπολίτη.

Link to comment
Share on other sites

ριάκι μου θα σε απογοητεύσω....

αν ψάξεις και διαβάσεις εδώ μέσα αλλά και αλλού, η μητρόπολη αποφάσισε να απαγορεύσει τις τελετές σε τέτοια εκκλησάκια.... (προφανώς έχανε πολύ χρήμα :evil: )

το μόνο που μπορείς να βρεις είναι μια κανονική εκκλησία κοντά σε κάποιο κτήμα ή εκκλησία που να σου διαθέτει μετά χώρο για κάποιο catering :?

 

δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα...

δεν μπορείς να πάρεις άδεια από κανένα Μητροπολίτη...ακόμα κι αν είσαι κόρη του!!! :D

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησε και στο Skaras village στο Μελισσοχώρι. Εγώ που είχα ρωτήσει μου απάντησαν πως μπορώ να κάνω στο εκκλησάκι τους και τη βάφτιση και μετά τη δεξίωση στον υπαίθριο χώρο που διαθέτουν ή σε κάποια αίθουσα.

an1cqgJ0g411210MjgxbHp8Mzg3NjZkYXxvdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gif.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΔΕΑ (ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΧΩΡΟΣ ΚΟΝΤΑ ) ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ.ΜΕΝΩ ΜΟΝΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ,ΟΠΟΤΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ!ΤΟ SKARAS VILLAGE EXEI SITE STO INTERNET?

.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...
ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΤΗΜΑΤΑ Ή ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΩΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΩΝ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ!

ΤΟ ΚΤΗΜΑ edit admin ΕΧΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑ,Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΟΛΑ.ΣΟΥ ΣΤΙΛΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΤΗΜΑ ΜΕ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑΝΑΙ ΕΞΩ ΟΛΟΙ. ΤΟ ΚΤΗΜΑ ΛΙΚΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΕ ΠΕΤΡΙΝΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ.ΧΩΡΑΕΙ 30 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ 23 ΕΥΡΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΕΧΟΥΝ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΓΑΜΟΥΣ.ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ.edit admin

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Χ
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...