Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

επιτελους εβαλαν μια προσφορά μετα απο παραα πολυ καιρο.

 

στο σκλαβενιτη η συσκευασια των 56 τεμαχίων έχει 12,50 ευρώ,

αν έχετε και κουπονια αξιζει να παρετε

 

(μονο για των 56 τεμαχιων εχει προσφορά. Εγω που πηγα στης Χαλκιδονας-Αθήνα είχαν πολλά νουμερο 4 διαθεσιμα- 7έως 14kg)

:lol:Κωνσταντίνος 2/2/2010 & Αλκυόνη 3/11/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σημερα και αύριο στο καρφουρ -40% στα ρουχα γυναικεια,ανδρικα και παιδικα!

 

Στα ρούχα είναι μόνο για γυναικεία, παιδικά και μπεμπε (τουλάχιστον έτσι γράφει στο σαιτ τους). Και στα παιχνίδια -30%.

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15/1 μου ειπαν, ελπιζω να ειναι αληθεια. Αν και σε πολλα καταστηματα ειχαν και μεσα στις γιορτες προσφορες :shock:

 

ευχαριστω πολυ,,,ναι το ειχα δει και εγω αλλα οταν ειναι ανεπισμα δεν κανουν τοσο καλες εκπτωσεις μετα τισ 15 μαλλον μετα τις 20/1 μεχρι να ξεκινησουν θα εχουν πολυ καλυτερες 50% + γιαυτο και δεν ψωνιζω ακομα περιμενω γιανα παρω παλτο που θελω και καποια αλλα πραγματα για μενα....

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ περιμένω τις κανονικές εκπτώσεις, πιστεύω μούφα μειωμένες τιμές έχουν μέσα στις γιορτές, ότι βγάλουν ήταν!

 

Άντε να δούμε, θα ρίξουν επιτέλους τις τιμές;

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και Καλή Χρονιά!

Καμιά προσφορά σε libero ή pampers? Στον Σκλαβενίτη μέχρι πότε είναι?

 

Χθες το βράδυ πήγα στο Σκλαβενίτη στην Αχαρνών και υπήρχε η προσφορά -6,20 ευρώ στα libero. Bέβαια αυτή η προσφορά έγινε στο ταμείο. Πάνω στα κουτιά έγραφε μόνο -4ευρώ όπως και η τιμή στο ράφι αφαιρούσε μόνο τα 4 ευρώ από 18.45. Επίσης γεμίζανε τα ράφια εκείνη την ώρα. Αν θυμάμαι καλά και σε μεγαλύτερα νούμερα υπήρχε αυτοκόλλητο -6ευρώ.

Δεν έγραφε πουθενά μέχρι πότε ίσχυε η προσφορά και ούτε η κοπέλα που γέμιζε τα ράφια ήξερε. Πιστεύω πως θα ισχύει και σήμερα. Ίσως αν επικοινωνήσεις τηλεφωνικά στο κατάστημα που σε ενδιαφέρει να σου πουν.

Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ πήγα στο Σκλαβενίτη στην Αχαρνών και υπήρχε η προσφορά -6,20 ευρώ στα libero. Bέβαια αυτή η προσφορά έγινε στο ταμείο. Πάνω στα κουτιά έγραφε μόνο -4ευρώ όπως και η τιμή στο ράφι αφαιρούσε μόνο τα 4 ευρώ από 18.45. Επίσης γεμίζανε τα ράφια εκείνη την ώρα. Αν θυμάμαι καλά και σε μεγαλύτερα νούμερα υπήρχε αυτοκόλλητο -6ευρώ.

Δεν έγραφε πουθενά μέχρι πότε ίσχυε η προσφορά και ούτε η κοπέλα που γέμιζε τα ράφια ήξερε. Πιστεύω πως θα ισχύει και σήμερα. Ίσως αν επικοινωνήσεις τηλεφωνικά στο κατάστημα που σε ενδιαφέρει να σου πουν.

 

ευχαριστω πολύ. Θα πάρω τηλ να μαθω.

line_m123_beg_17_time_1219723200_text_f4ef20f0f1fef4ef20e1edf4f1dceae920eceff520e5dfede1e92e2e2e.gif

line_m121_beg_40_time_1271908800_text_f4ef20e4e5fdf4e5f1ef20e1edf4f1dceae920eceff520e5dfede1e92e2e2e.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στα carrefour στο φυλλαδιο εχει libero up&go xl πανες βρακακια και pampers maxi baby dry 56τμχ -30%.Επισης κ τα μωρομαντηλα οικ.συσκευασια pampers.Aπο 7-14/1/11

 

σημερα πηρα απο Μαρινοπουλο pampers baby dry 4+ με -30 % (13,55 ? τελικη τιμη) αν εχετε και κουπονακια τα δεχονται,

εχουν την ιδια εκπτωση ολα τα baby dry & active fit στις οικονομικες συσκευασιες μονο.

με τι amazon εγινε κατι???????

Link to comment
Share on other sites

σημερα πηρα απο Μαρινοπουλο pampers baby dry 4+ με -30 % (13,55 ? τελικη τιμη) αν εχετε και κουπονακια τα δεχονται,

εχουν την ιδια εκπτωση ολα τα baby dry & active fit στις οικονομικες συσκευασιες μονο.

με τι amazon εγινε κατι???????

 

Με το αμαζον τιποτα ακομα..Εχω δοκιμασει καθε ειδος και καθε μεγεθος απο 4 και πανω παμπερς. Δεν τα στελνουν. Στελνουν μονο τα μωρομαντηλα (γυρω στα 7 λιρες τα 9 πακετα των 63. Αλλα θελει πανω απο 25 λιρες για δωρεαν μεταφορικα).

Link to comment
Share on other sites

Με το αμαζον τιποτα ακομα..Εχω δοκιμασει καθε ειδος και καθε μεγεθος απο 4 και πανω παμπερς. Δεν τα στελνουν. Στελνουν μονο τα μωρομαντηλα (γυρω στα 7 λιρες τα 9 πακετα των 63. Αλλα θελει πανω απο 25 λιρες για δωρεαν μεταφορικα).

 

AMA KANEIΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΤΟ ΑΜΑΖΟΝ ΑΝΩ ΤΟ 25 ΛΙΡΕΣ (ΠΕΡΙΠΟΥ 28 ΕΥΡΩ)ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΔΕΝ!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να μοιραστω μαζί σας μια πληροφορια για τις πανες του Μασουτη, αγορασε προχθες ο πατερας μου ενα κουτι μάρκας Μασουτη για το σπιτι τους, και προς μεγάλη μου εκπληξη ειναι πολυ απαλες και ευκαμπτες, δεν μυριζουν πλαστικίλα και τις βαζω τωρα 4 μερες στη μικρη δεν ειχαμε ουτε ερεθισμους οπως με τις pampers, ουτε διαρροες γιατι της εβαλα και το βραδυ για 12ωρες υπνου και τιποτα! Στεγνη ξυπνησε.

Δεν ξερω ποσο κάνουν αλλα σιγουρα θα αγοράσω και εγω!

 

Link to comment
Share on other sites

Βγαζει ο Μασουτης δικες του πανες? ξερεις ποσο εχουν αγαπητο καλαμαριδιον?

 

Ράννια δεν ξερω ακριβως γιατι τις πηρε ο πατερας μου αλλα υποθετω αφου ειναι ιδιωτική ετικέτα και ειχε 20-25 πανες μεσα ε γυρω στα 6 ευρω θα ειναι λογικα.

 

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να μοιραστω μαζί σας μια πληροφορια για τις πανες του Μασουτη....

 

μιας και αναφερατε το Μασουτη ειχε προσφορα στα παμπερς που μαλλον ελληξε αλλα μπορειτε να βλεπετε απ τη σελιδα του εδω που μαλλον θα το ξερετε αλλα ας το αναφερω για οσους δεν ετυχε

http://www.masoutis.gr/swift.jsp?CMCCode=0302&extLang=

http://www.masoutis.gr/flipping/index.html

i love my children

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...