Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συμφωνω κι επαυξανω για τα carrefour. Μια φορά που ειχα ψωνίσει από εκεί μου χρέωσαν 15 ευρώ παραπάνω. Είχαν διαφορετική τιμή στο ράφι και άλλη στο ταμείο. Ευτυχώς που κοιτάζω πάντα την απόδειξη. Πόσοι θα την έχουν πατήσει ετσι...

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Babylino no2 σε ποια ΣΜ βρίσκεται? γιατί εχω πάει σε carrefour και Σκλαβενίτη και δεν βρίσκω νο 2. Όλοι έχουν απο 3 και πάνω, μόνο η pampers έχει. Τι γίνεται? Ούτε καν σε libero βρίσκω

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΘΕΜΑ ΕΝΩ ΕΧΩ ΓΡΑΦΤΕΙ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ LIBERO ΔΕ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ?

Καλημέρα και χρόνια πολλά κι από εμένα.

Κοριτσάκι, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο. Όταν έχουν την επόμενη αποστολή, θα σου στείλουν κι εσένα. Να ξέρεις πως δεν στέλνουν στον καθένα μας όποτε να΄ναι. Έχουν συγκεκριμένες αποστολές. Να πω την αλήθεια έχουν ήδη αργήσει. Θα τους πάρω ένα τηλ.

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κόρες και Χρόνια Πολλά!

Ξέρετε αν ο Βασιλόπουλος έχει ακόμα -40% στα babylino.

Επίσης... έχω κουπόνια για babylino και θέλω να πάρω babygo... λέτε να έχω πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα οποιος ενδιαφερεται ας στειλει π.μ να τα στειλω . χαριζω δυο κουπονια αξιας 30 λεπτων για γαλα δελτα advance με λιγοτερη λακτοζη και δυο κουπονια για γαλα νεσλακ αξιας 60 λεπτων το ενα και 1 ευρω το αλλο

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia , opia manula meni konta nea jionia exi ena magazi me paputsia pedika kai malon klinei kai exune walei ola ta paputsia 15 e kai botes pedikies 20 e , exune poli orea sxiedia alla ta numera ine liga

 

θελεις να μας πεις που περιπου βρισκεται το μαγαζι αυτο?

εχει παπουτσακια επωνυμα ή ειναι τιποτα κινεζικα?

ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στο σκλαβενίτη νέας χαλκηδόνας πήρα σήμερα pampers 2 οικονομικές συσκευασίες με έκπτωση 15 ευρώ... το είχε ξαναβάλει νομίζω.

Επίσης, στη μία συσκευασία είχε κουπόνι για έκπτωση 5 ευρώ (αρχική τιμή babydry 18 ευρώ)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!μηπως ξερετε αν καποιο σουπερ μαρκετ εχει καμια προσφορα για τις πανες babylino???

ο βασιλοπουλος εχει μεχρι τις 31/12 -40% σε μικρες και οικονομικες συσκευασιες

a820490e7f.png

a7e4c26136.png

Link to comment
Share on other sites

Στο extra η προσφορά στα libero -30% αν θυμάμαι καλά γιατί είχα πάρει το φυλλάδιο ισχύει εώς 10/01/11. Πήγα σήμερα και πήρα και φυσικά παίρνουν και τα κουπόνια. Πάντως στο κατάστημα Ν. Χαλκηδόνας που είναι δίπλα μου δεν έχει μεγάλο stock, ειδικά στις οικονομικές συσκευασίες, γιατί δεν είναι και κανένα τεράστιο κατάστημα.Εγώ πήρα μετά από πολύ καιρό μικρές συσκευασίες. Εχει περίπου 10,70 τις μικρές και 19,45 τις μεγάλες.

[URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxadb20061027_-8_O+Stephanos+mou+einai.png[/IMG][/URL]
[URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatadr20100312_-8_To+koritsaki+mou+einaii.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά κι από εμένα.

Κοριτσάκι, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο. Όταν έχουν την επόμενη αποστολή, θα σου στείλουν κι εσένα. Να ξέρεις πως δεν στέλνουν στον καθένα μας όποτε να΄ναι. Έχουν συγκεκριμένες αποστολές. Να πω την αλήθεια έχουν ήδη αργήσει. Θα τους πάρω ένα τηλ.

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥΣ?

Link to comment
Share on other sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΕΦΩΝΟ ΤΟΥΣ?

πολύ ευχαρίστως κοριτσάκι.... 80011542376.

Τους παίρνεις και τους ρωτάς. Αν χρειάζεσαι και τηλ από άλλες εταιρείες, εδώ είμαι εγώ!!!

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...