Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μίνι βιογραφικό - ίσως κάποιες να γνωριζόμαστε απο παλιά!


Marilena

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 405
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Belfaccino

Πήγαμε στο ίδιο κολλέγιο!!!St.George Commercial College !!!! :wink:

Αλήθεια!?.. ήμουν εκεί 1985-1986... εσύ? Τι σπούδασες εκεί?

 

το 1987-1988, για χειριστής και προγραμματιστής Η/Υ και γραμματέας!!!

Αλλά όσο αφορά το θέμα με τους Η/Υ ήταν με το αρχαίο ΜS-DOS κλπ, οπότε κάνω ανα πέντε με έξι χρόνια συνεχή σεμινάρια γιατί αλλιώς δεν την προλαβαίνεις την τεχνολογία!!! :?:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τωρα την βαψατε! :twisted:

 

Λοιπον,γεννηθηκα στον πλανητη R (διπλα απο τον Q,εναν γαλαξια λιγα εκατομμυρια ετη φωτος μακρια απο τον δικο σας) απο πατερα C και μητερα εξωπλανητικη (δικη σας). Ο πατερας μου μας αφησε πολυ γρηγορα,διοτι επρεπε να επιστρεψει σπιτι (ΕΤ phone home) γιατι μαλωνε ο παππους G.

Tελικα,η συμβατικη μαμα (Ευτερπη την λενε) με βοηθησε να ορθοποδησω και να γινω σωστο γαιδου....εεεε...ανθρωπος.

 

Μεγαλωσα στην Καβαλα της Ελλαδας (μη γελατε...εχει Καβαλα και στην Ουγκαντα. Ξερω καλη γεωγραφια),τα Μητσουγεννα του 3450 (συγκεκριμενα 43 Ιουζιου 3450) που συμφωνα με το δικο σας ημερολογιο πεφτει 12 Ιουλιου του 1978 (μα καλα,τοσο πισω εισαστε?).

Απο μικρος εδειχνα ποσο εξυπνος,πονηρος,αισθησιακος και αντρακλας ειμαι. Ο πατερας C δεν με εχει παει ποτε στην πατριδα,αλλα απο καρτες που μου στελνει,μου ειπε πως μια μερα θα κατακτησω τον κοσμο σας....μπουρδες που λεει καθε πατερας στο παιδι του για να του ανεβασει την ψυχολογια. Οπως και να εχει,εχω μεινει στασιμος σε ολες τις ταξεις του Γυμνασιου,του Λυκειου και του χρονου τελειωνω τις στρατιωτικες μου υποχρεωσεις.

Εχω γνωσεις (εμφυτες) ηλεκτρονικης,ηλεκτρολογιας και τηλεπικοινωνιων. Πτυχια στον πλανητη του μπαμπα δεν υπαρχουν οποτε ειναι αχρηστο να μιλαμε για χαρτια,απο την στιγμη που γνωριζεις μια τεχνη!!!

 

Σημερα παντως στα σχεδον 490 χρονια μου δηλωνω δημοσια ευτυχισμενος που μια γυναικα με εκανε να χτυπαει το νεφρο μου με ταχυτητες πιο μεγαλες και απο γραμμη adsl 2+ και που αυτος ο ερωτας μας εχει χαρισει ενα υπεροχο κοριτσακι!!!

 

Αυτα τα ολιγα...Αληθεια,υπαρχει κανενας πατριωτης εδω μεσα???? :roll:

Eπειτα απο πιεσεις που δεχτηκα απο την δχση,αφησα ελευθερη την αγελαδιτσα μουυυ να βοσκει στα λιβαδια.Οποιος χασαπης ενδιαφερθει ας επικοινωνησει πριβε μαζι μου για να κανονισουμε τα δεοντα!

Link to comment
Share on other sites

Belfaccino

Πήγαμε στο ίδιο κολλέγιο!!!St.George Commercial College !!!! :wink:

Αλήθεια!?.. ήμουν εκεί 1985-1986... εσύ? Τι σπούδασες εκεί?

 

το 1987-1988, για χειριστής και προγραμματιστής Η/Υ και γραμματέας!!!

Αλλά όσο αφορά το θέμα με τους Η/Υ ήταν με το αρχαίο ΜS-DOS κλπ, οπότε κάνω ανα πέντε με έξι χρόνια συνεχή σεμινάρια γιατί αλλιώς δεν την προλαβαίνεις την τεχνολογία!!! :?:lol:

 

ωχ... να φανταστείς όταν πήγαινα σε αυτό το κολλέγιο δεν δίδασκαν καθόλου Η/Υ!!! και υπήρχαν τα τελεξ... μπλιαχ! ευτυχώς που εξελίσσεται η τεχνολογία... καμία φορά νομίζω πιο γρήγορα απ' ό,τι μας συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παντως στα σχεδον 490 χρονια μου δηλωνω δημοσια ευτυχισμενος που μια γυναικα με εκανε να χτυπαει το νεφρο μου με ταχυτητες πιο μεγαλες και απο γραμμη adsl 2+ και που αυτος ο ερωτας μας εχει χαρισει ενα υπεροχο κοριτσακι!!! quote]

 

Εύχομαι η διαπλανητική σου καταγωγή να εμπλουτίσει τη ζωή σου και να κτυπά πάντα το νεφράκι σου με την ίδια ταχύτητα για τρισεκατομμύρια έτη φωτός και ακόμη παραπέρα.... Αλήθεια...η κορούλα σου μαθαίνει από τώρα τη κοσμική σου γλώσσα ? :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεννήθηκα και τελείωσα το σχολείο στη Σκύδρα Ν.Πέλλας

Τελείωσα τη Γεωπονική ΑΠΘ με ειδικότητα στην επιστήμη και τεχν. Τροφίμων

Εργαστηκα στον ιδιωτικό τομέα (γαλακτοβιομηχανία) για 7 χρόνια, 2 χρόνια στην Εθνική Τράπεζα και το τελευταίο εξάμηνο είμαι τακτικός δημόσιος υπάλληλος. Εζησα 3 χρόνια στα Γιαννενα και τα τελευταία 7 μένω στη Φιλιππιάδα, παντρεμένη και μαμά του Βασιλούκου του πιο χαρουμενου τραγουδιστή μπόμπιρα

W7hT.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!

Και εμενα το ονομα μου ειναι Δημητρα και γεννηθηκα 02.01.1976. Εμενα 18 χρονια στην Αργυρουπολη, όπου πηγα Δημοτικο,Γυμνασιο,Λυκειο.

Μετα μετακομισαμε Αγια Μαρινα Κορωπιου και πηγα και εγω επισης σε αυτο το "ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ SAINT GEORGE" οπου εμαθα (τιποτα) και ΕΔΩΣΑ πολλα. Και πηγα αν θυμαμαι καλα το 1995-1997, καπου εκει!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Και εμενα το ονομα μου ειναι Δημητρα και γεννηθηκα 02.01.1976. Εμενα 18 χρονια στην Αργυρουπολη, όπου πηγα Δημοτικο,Γυμνασιο,Λυκειο.

Μετα μετακομισαμε Αγια Μαρινα Κορωπιου και πηγα και εγω επισης σε αυτο το "ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ SAINT GEORGE" οπου εμαθα (τιποτα) και ΕΔΩΣΑ πολλα. Και πηγα αν θυμαμαι καλα το 1995-1997, καπου εκει!

Εκτός του ότι μεγαλώσαμε σε διπλανούς δήμους εσύ Αργυρούπολη εγώ Γλυφάδα, εκτός του ότι πήγαμε στο ίδιο κολλέγιο βέβαια με 8 χρόνια διαφορά, μένουμε και κανα δυο χιλίομετρα μακρια!!! Στο Κίτσι μένω γειτόνισσα δίπλα στην Μπετομάρ!!! :shock::D:D

Link to comment
Share on other sites

Οριστε τι μαθαινει κανεις!!!

Πλακα-πλακα στο Κιτσι μενει και η κουμπαρα μου. Να φανταστεις οτι μενω εδω 13 χρονια και δεν ξερω κανεναν εκτος την κουμπαρα. Δεν εχω κανει γνωριμιες γιατι στην περιοχη δεν εχει και καμμια πλατεια να πεις οτι θα δεις και λιγους ανθρωπους. Αχ πολυ χαιρομαι!!!

Μενω επανω στην Αγιου Δημητριου αν της ξερεις!

Link to comment
Share on other sites

Οριστε τι μαθαινει κανεις!!!

Πλακα-πλακα στο Κιτσι μενει και η κουμπαρα μου. Να φανταστεις οτι μενω εδω 13 χρονια και δεν ξερω κανεναν εκτος την κουμπαρα. Δεν εχω κανει γνωριμιες γιατι στην περιοχη δεν εχει και καμμια πλατεια να πεις οτι θα δεις και λιγους ανθρωπους. Αχ πολυ χαιρομαι!!!

Μενω επανω στην Αγιου Δημητριου αν της ξερεις!

φυσικά!!! εκεί στην παιδική χαρά στο Αγιο Δημήτριο είμαστε σχεδόν κάθε μέρα τα καλοκαίρια μιας και έχει τα δέντρα και δροσιά!!! :wink:

Εκεί που σκαει η οδός σου πάνω στην λεωφόρο Αγίας Μαρίνας απέναντι είναι ο δρόμος που βγαίνει από το νταμάρι και την Μπετομάρ λέγεται Παπαγιαννοπούλου εσύ την ξέρεις;;; έκέι κάθετη είναι η δικιά μου οδός!!! :wink:

Αντε τον βλέπω τον καφέ να έρχεται αχνιστός!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε τον βλέπω τον καφέ να έρχεται αχνιστός!!! :lol::lol::lol:

 

Ουτε 1χλμ μακρια δεν πρεπει να ειμαστε, γιατι μενω περιπου 700 μετρα απο την Αγιας Μαρινας. Πρεπει να τον πιουμε αυτον το καφε καποια στιγμη!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεννήθηκα και τελείωσα το σχολείο στη Σκύδρα Ν.Πέλλας

Τελείωσα τη Γεωπονική ΑΠΘ με ειδικότητα στην επιστήμη και τεχν. Τροφίμων

Εργαστηκα στον ιδιωτικό τομέα (γαλακτοβιομηχανία) για 7 χρόνια, 2 χρόνια στην Εθνική Τράπεζα και το τελευταίο εξάμηνο είμαι τακτικός δημόσιος υπάλληλος. Εζησα 3 χρόνια στα Γιαννενα και τα τελευταία 7 μένω στη Φιλιππιάδα, παντρεμένη και μαμά του Βασιλούκου του πιο χαρουμενου τραγουδιστή μπόμπιρα

Ακυρο...τωρα το ειδα αυτο!

Αχ χερετισματα στα μερη μου!

.png.png
Link to comment
Share on other sites

VICKY

έχω κατά κάποιον τρόπο αρκετές πατρίδες γι΄αυτό θα βρώ και άλλες συντοπίτισσες είμαι σίγουρη. Από πού είσαι?

Απο Αρτα ειμαι και εκει ειναι και οικογενεια μου.Επισης εχω συγγενεις σε χωρια προς Φιλιπιαδα και σα παιδι ερχομουνα πολυ συχνα!

Αληθεια ο Παραδεισος στη Φιλιπιαδα υπαρχει ακομη;σα παιδι το εχω σαν ενα ιδιλιακο μερος,στο μυαλο μου...αραγε ειναι ετσι ακομη;

.png.png
Link to comment
Share on other sites

angela εμενες γλυφαδα?εγω βουλα απο 76 μεχρι το 96 εμενα :D

 

Ανω Γλυφάδα από 1978 μέχρι και 2001!!! Το πατρικό μου βέβαια ακόμη εκεί είναι και του άντρα μου!!! :wink:

 

και εγω ανω γλυφαδα απο το 1976 που γεννηθηκα :lol: μεχρι το 2001 που παντρευτηκα!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...