Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κατσαρολες THOMAS-ROSENTHAL απο ΑΒ


Eve

Recommended Posts


Διαφημίσεις


απλα τελειο. το wok εχει γινει καθημερινη μου χρηση σχεδον για τα παντα. την γεμιση της γαλοπουλας τα Χριστουεννα εκει την εφτιαξα. τον κιμα στα μακαρονια.οποιαδηποτε γεμιση ακομα και μαγιρευτα σε μικροτερη ποσοτητα μιας και ειμαστε μονο 2 ατομα εκει τα φτιαχνω. Δεν κολαει τιποτα και καθαριζει στο πη και φη. Για την υπολοιπη σειρα δεν εχω αποψη αλλα σκεφτομαι να παρω το μεγαλο τιγανι για την μαμα μου.

Link to comment
Share on other sites

αν κανετε ενα google θα δειτε οτι αυτες οι κατσαρολες ετσι πωλουνται(η μαλλον και ετσι),με κουπονια σουπερ μαρκετ (στο εξωτερικο εννοω).οι κριτικες διεφεραν,αλλοι τις ειχαν για σουπερ αλλοι μετριες,αλλοι χαλια.....εν τω μεταξυ εχω βρει μια πολυ καλη προσφορα για τις green pan και ειμαι σε διλημμα :roll::roll::roll:

 

 

θα παρω μια μικρη για δοκιμη και αν ειναι οκ θα παρω και τα μεγαλυτερα μεγεθη.......

 

 

sofaki επειδη μ ενδιαφερουν κ εμενα τα green pan ,αν βρεις κατι ενημερωσε μπας και συμφερει κ εμενα οκ?

ευχαριστω:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Σχετικά με τις κατσαρόλες Thomas της ΑΒ έχω ήδη αγοράσει κάποια μεγέθη αλλά με την προϋπόθεση ότι ήταν 18/10 όπως έγραφαν στο φυλλάδιό τους. Επάνω όμως στις κατσαρόλες, πράγματι δεν γράφει τίποτα (ούτε στη συσκευασία τους). Ούτε καν γράφει την ποιότητα! Το σίγουρο είναι ότι θα τους πάρω τηλέφωνο για παράπονα και θέλω να δω τι θα απαντήσουν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σχετικά με τις κατσαρόλες Thomas της ΑΒ έχω ήδη αγοράσει κάποια μεγέθη αλλά με την προϋπόθεση ότι ήταν 18/10 όπως έγραφαν στο φυλλάδιό τους. Επάνω όμως στις κατσαρόλες, πράγματι δεν γράφει τίποτα (ούτε στη συσκευασία τους). Ούτε καν γράφει την ποιότητα! Το σίγουρο είναι ότι θα τους πάρω τηλέφωνο για παράπονα και θέλω να δω τι θα απαντήσουν!

αχ ναι αν παρεισ τηλεφωνο για παραπονα πες μου να ξερω τι απαντησαν γιατι με ενδιαφερει.....

Link to comment
Share on other sites

τι σημαινει 18/10?

 

Ελένη 18/10 σημαίνει ότι είναι ανοξείδωτο ατσάλι. Κι εγώ προβληματίστηκα με αυτό. Εχω την εντύπωση όμως πως το γράφει στο εντυπάκι που έχει μέσα η συσκευασία της κατσαρόλας. Επειδή δεν είμαι όμως σίγουρη ότι θυμάμαι καλά, αν κάποια κοπέλα το έχει το εντυπακι (εγώ η ξύπνια τα πέταξα :? ), ας κάνει τον κόπο να το κοιτάξει και να μας πεί... Με ενδιαφέρει και μένα πολύ...

Evolve or Dissolve

 

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, εχω το εντυπακι και αναφερει μαγειρικα σκευη thomas rosenthal απο ανοξειδωτο ατσαλι. αυτο μονο.

πηρα καμμια καποια κατσαρολα αυτης της σειρας να μας πει αν ειναι ευχαριστημενη?

 

εντιτ, τωρα που το ξαναβλεπω, ειναι ενα μονοσελιδο εντυπακι, ενω το πρωτο που ειχα παρει (και το εχω χασει) ηταν δισελιδο αν δεν κανω λαθος. μηπως εκει αναφεροταν η ποιοτητα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μelina έχω πάει εγώ τις κατσαρόλες και ομολογώ ότι είμαι πολύ ευχαριστημένη so far. Φαίνονται ποιοτικές. Τι να πω...

Evolve or Dissolve

 

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

ωραια, θα τις παρω κι εγω αυτην την εβδομαδα!

παντως, για οποια ενδιαφερεται, χτες στο σπιτι που κοιτουσα το εντυπο, το δισελιδο, κατι γραφει για 18/10, αλλα αναφερεται μονο στον πατο της κατσαρολας (γμτ δεν το πηρα μαζι να σας το γραψω ακριβως)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...