Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κουφά μαμάδων


rit@

Recommended Posts

:lol::lol::lol::lol::lol:

Γελαω τρελα(και σημερα το'χα πραγματικα αναγκη)

ΤΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

 

η μόνη???

η μόνη???

Η ΜΟΝΗ??????

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 655
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτο οχι :lol:

Μα γενικα ξεχναω τι θελω να πω....Γυριζω το σπιτι και ψαχνω διαφορα που ορκιζομαι πως τα'δα πριν ενα λεπτο...

Εχω φτιαξει κρεμα με γαλα-σκονη και εψαχνα να βρω γιατι ειναι νερουλη...

Εχω ξεχασει την τσαντα του μικρου....

Τα κλειδια του αυτοκινητου στο περιπτερο πανω στις τσιχλες....

Εχω βαλει το κινητο στο ντουλαπακι του μπανιου,χτυπαει και τρομαζω.

Εχω αλλαξει κατα λαθος τον ηχο στο κινητο μου,μολις εχω μπει στο σπιτι και ακουω καποιον ηχο στο σπιτι.Η πρωτη μου σκεψη ειναι οτι εχει μπει κλεφτης,εχει κρυφτει και χτυπαει το δικο του κινητο.... :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Εχω αλλαξει κατα λαθος τον ηχο στο κινητο μου,μολις εχω μπει στο σπιτι και ακουω καποιον ηχο στο σπιτι.Η πρωτη μου σκεψη ειναι οτι εχει μπει κλεφτης,εχει κρυφτει και χτυπαει το δικο του κινητο.... :oops::oops:

 

και εχει παραγγειλει και πιτσα και οπου να ναι θα σκασει μυτη και ο ντελιβερας με το φαγητο!!!! χιχιχιχιχιχιχιχι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχω αλλαξει κατα λαθος τον ηχο στο κινητο μου,μολις εχω μπει στο σπιτι και ακουω καποιον ηχο στο σπιτι.Η πρωτη μου σκεψη ειναι οτι εχει μπει κλεφτης,εχει κρυφτει και χτυπαει το δικο του κινητο.... :oops::oops:

 

και εχει παραγγειλει και πιτσα και οπου να ναι θα σκασει μυτη και ο ντελιβερας με το φαγητο!!!! χιχιχιχιχιχιχιχι :lol:

 

... ΣΕ ΚΑΛΟ ΣΑΣ !!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Καλά είμαι στην δουλειά και γελάω σαν την χαζή......προσπαθώ να μην με βλέπουν κιόλας γιατί θα με περάσουν για το τρελοκομείο......

 

Ευτυχώς πάντως που δεν είμαι μόνη μου......γιατί είχα αρχίσει να προβληματίζομαι.

Για να σας πω και την αλήθεια δεν θυμάμαι να σας πω κάτι αυτή την στιγμή....απο τα δικά μου κουφα :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πώ ένα από τα προσφατα κουφά που έκανα. Είμασταν έξω βράδυ και ο μικρός έτρωγε καλαμπόκι. Εκείνες τις μέρες κουνιόταν έν δοντάκι του. Ξαφνικά εκεί που τρώει μου δίνει στο χέρι κάτι μικρό που μου έμοιασε για σπυρί από καλαμπόκι. Τον ευχαριστώ για την ευγενική του κίνηση που θέλησε να μου δώσει να δοκιμάσω το καλαμπόκι και το βάζω το στόμα. Η γεύση του όμως δεν ήταν ίδια με του καλαμποκιού!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ευτυχώς δεν το καταπια, γιατί ξανθιά μάνα που καταπίνει το δόντι του παιδιού της βγαίνει απευθείας σε ανέκδοτο στο ίντερνετ!!!!!!!!!!!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά εεεε έχω σκάσει στα γέλια..... :lol::lol::lol::lol:

Απο τις πιο αστείες γκάφες που έχω ακούσει :lol::lol::lol::lol:

 

Εχώ όταν γέννησα και ήρθε στο νοσοκομείο ο παιδίατρος για να δεί τον μικρό μου ζήτησε να τον ξεντύσω.

 

Τον ξεντύνω και εγώ και τον αφήνω με την πάνα όπως ακριβώς μου είχει ζητηθεί.

 

Πλησιάζει ο παιδίατρος κοιτάει τον μικρό, χαμογελάει και με ρωτάει.

 

-Το πρώτο σας παιδάκι είναι; σωστά;

 

Εγώ ξαφνιασμένη με τις μαντικές ικανότητες του παιδιάτρου

 

-Σωστά!!!!!! Μα καλά πως το καταλάβατε;

 

- Βάλατε την πάνα ανάποδα.

 

Ντόιγκ :shock::oops::roll:

 

dev277pr___.png

Link to comment
Share on other sites

Όταν γεννήθηκε το μωρό, αποφασίσαμε πως ήταν επιτέλους καιρός να βγάλουμε τη μικρή από το μικρό κρεββατάκι και να της αγοράσουμε καινούργιο. Πήγαμε λοιπόν όλη η οικογένεια (4 άτομα!!) στο κατάστημα παιδικών επίπλων, αποθέσαμε σε μια άκρη το μωρό με το καθισματάκι αυτοκινήτου για να μην ενοχλεί, διαλέξαμε το καινούργιο κρεββάτι της μικρής και φύγαμε....3 άτομα!!!!!(δεν είχαμε συνηθίσει ακόμη την παρουσία του νέου μέλους :?:?:? ) Βάλαμε μπρος, έτοιμοι να ξεκινήσουμε όταν ήρθε πανικόβλητη η πωλήτρια και μας λέει: "μήπως ξεχάσατε μέσα ...ένα μωρό?" :shock::shock::shock: Κόκκαλο εμείς!!!

an1cqgJ0g411210MjgxbHp8Mzg3NjZkYXxvdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gif.png
Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχχααχαχχα :D:D:D

 

 

πολλά ήθελα να σας γράψω κι εγω αλλά.....

τα ξέχασα....χεχεχε :?:?:?

 

(έχουν καεί πολλά εγκεφαλικά κύτταρα από τότε που γένννησα)..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σαββατο πρωι παμε με τον αντρα μου και το παιδι στο σουπερμαρκετ, εχω το μωρο στο καροτσακι του σουπερμαρκετ και περιδιαβαινω τους διαδρομους προσπαθωντας να θυμηθω τι αλλο επρεπε να παρω. Η μικρη ηταν πολυ ησυχη και εγω απορροφηθηκα στο διλημμα μεταξυ μαγιονεζας λαιτ ή κανονικης. Ξαφνικα βλεπω τον αντρα μου να προπορευεται ανετος και ωραιος και αρχιζω να κοιταω γυρω, πισω μου, διπλα μου (αλλα οχι μπροστα μου :lol: ). Με λουζει κρυος ιδρωτας και πανικοβλητη του φωναζω: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ;;;;;;;;; Γυρναει, με κοιταει και μου λεει: Το ανταλλαξα με μια κουτα μπυρες! Τον κοιταω ετοιμη να μπηξω τις φωνες που με δουλευε οταν μου δειχνει το παιδι πανω στο καροτσι... :roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ γέλιο!!

Καλά επειδή είμαι μύωπας και φοράω γυαλιά όλα αυτά που περιγράψατε τα έχω κάνει άπειρες φορές!!

 

Το κλασσικό μου επίσης είναι να βάλω το μπρίκι στο μάτι να ζεστάνω γάλα για τα παιδιά και να το ξεχάσω.....μα μονίμως το ξεχνάω!!! :?

 

ή επίσης να βάλω το φαγητό στη χύτρα και μετά να ανρωτιέμαι τί ώρα σφύριξε η χύτρα για να υπολογίσω (ποτέ δεν θυμάμαι..ποτέ)!

 

Στο σπίτι αντί για κλειδιά να βγάζω κάρτα της δουλειάς ή το ανάποδο (ευτυχώς ποιό σπάνιο αυτό).

Φιλοθέη 9χρ,Κωνσταντίνα 7χρ., Άγγελος 3χρ.

Link to comment
Share on other sites

εβαλα στο μπρικι νερο να βρασω αυγο του γιου μου και το ξεχασα,και σε καποια στιγμη ακουω ενα μπαμ :?

παω στη κουζινα,και τι να δω :shock::shock::shock:

το αυγο ειχε πεταχτει στο ταβανι :mad::mad:

εσκασε και γεμισε οοοοολλη η κουζινα αυγα :twisted::twisted:

και να εχω και το γιο μου να κλαιει :cry: να ουρλιαζει και να φωναζει

(ε νεχω τωλα αβο)ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (δεν εχω τωρα αυγο)

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

Aυτό που έχω κάνει εγώ ξεπερνάει κάθε όριο βλακείας.Πρίν απο εναμιση χρόνο περίπου και στη διάρκεια που μετακόμιζα και είχα πολλά στο κεφάλι μου ξεκινάω ένα χαρούμενο ανοιξιάτικο πρωινό να πάρω μπουγάτσα στην κόρη μου και στο σπίτι μένει η μητέρα μου να την προσέχει.Παόρνω λοιπόν το ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ και πάω και αγοράζω την μπουγάτσα.Γυρνάω σπίτι και μετα απο μία ώρα με παίρνει ο πατέρας μου τηλέφωνο και μου λέει τρέχα γρήγορα σου κλέψανε το αυτοκίνητο και μάλιστα αυτος που το κλεψε με κλείνει γιατι διπλοπάρκαρε τρέχα γρήγορα μου λέει.Μα του λέω αποκλείεται εγώ τωρα μολις ήρθα με το αυτοκίνητο και ταυτόχρονα ενώ του μιλάω συνειδητοποιώ οτι είχα διπλοπαρκάρει και έκλεινα κάποιον δεν είδα ποιόν και όταν βγήκα απο το μαγαζί έφυγα με τα πόδια.Και τονίζω οτι δεν ειμαι ξανθιά :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω την μπέμπα 10 ημερών και τον μεγάλο 20 μηνών στο σπίτι μόνη μου. Ο άντρας μου δούλευε, το προηγούμενο βράδυ δεν κοιμηθήκαμε σχεδόν καθόλου, ημουν πτώμα με δυο μωρά και δεν πρόλαβα να μαγειρέψω.Γυρνάει ο άντρας μου απ΄τη δουλειά και του λέω

'Πάνε να κοιμηθεις καμια ωρίτσα και μετά παραγγέλνουμε κάτι να φάμε'. Κατα τις 6 τ'απόγευμα έρχεται ο γιος μου και μου ζητάει να φάει...Του λέω ¨'καλά μωρό μου τώρα ήπιες γάλα πάλι πεινάς και μου λεει ΄μαμά η μπέμπα έφαγε όχι εγώ' και συνειδητοποιώ οτι΄΄ηταν νηστικος όλη μέρα.... Του φτιάχνω ένα τοστ και του λέω ''οταν κρυώσει θα σε φωνάξω να το φας'. Αλλαζα τη μπέμπα και φωνάζω" Μωρό μου πάνε να φας το τοστ τώρα που κρύωσε" και ακούω μια βραχνή φωνή" Σέυχαριστώ μωρό μου. Καλό ήταν αλλά πεινάω ακόμα Τι να παραγγείλω να φάμε?'' Είχε φάει το τοστ ο μπαμπας του. Λυθήκαμε στο γέλιο κια προσπαθούσαμε να παρηγορήσουμε τον μεγαλο που έκλεγε γιατί πεινούσε :oops::oops::oops::oops::oops::oops::shock:

Η Κατερίνα και τα δυο ζουζουνάκια της

Link to comment
Share on other sites

Καλα τις παμπολες φορες που πηγα το παιδι στο σχολειο δεν το συζητω..

Ευτυχως που ειμαι προνοητικη με την αφηρημαδα μου και παντα ειχα ενα σετακι ρουχα στο αυτοκινητο για ωρα αναγκης..

Εχω αφησει το μωρο παρα πολλες φορες νηστικο, γιατι απλα εχω ξεχασει να το ταισω.. και αυτο το καημενο δεν διαμαρτυρεται ποτε ωστε να το παρω χαμπαρι..

Για το οτι τακτοποιω τα πραγματα για να μην χαθουν και μετα δεν ξερω που τα εβαλα δεν το συζητω.. αυτο το ειχα απο παντα..

Εχω κανει και αλλα τα οποια δενθυμαμαι γιατι θα θεωρω τοσο συνηθισμενα πλεον που δεν δινω σημασια..

 

Πιστευω ομως το βραβειο της πιο αφηρημενης (κι ας μην εχει παιδια ακομα) το παιρνει η αδελφη μου..

 

Ξεκιναει ενα πρωι να παει στη δουλεια με το αυτοκινητο..

Το μεσημερι λοιπον με παιρνει καλιγοντας να παω να την παρω γιατι της κλεψανε το αυτοκινητο..

Την παει ενας συναδελφος της στην αστυνομια, καταγγελει οτι της κλεψαν το αυτοκινητο (ενα σαραβαλο του 92 που ειναι να απορει κανεις γιατι το κλεψανε)

τη γυρναω σπιτι και αφου περνανε καποιες ωρες με ξαναπαιρνει τηλεφωνο..

Μου λεει.."ελα θα σου πω ενα ευχαριστο νεο.. αλλα δεν θα γελασεις ουτε θα με βρισεις.."

Ελα ρε της λεω βρεθηκε το αυτοκινητο? Τι εννοεις να μην σε βρισω?

Βρηκα το αυτοκινητο μου λεει..

το ειχα Λ. Καβαλας τοτε και συνηθιζε να παρκαρει εξω απο τη δουλεια της.. Επειδη εκεινη την μερα ηθελε να παει μετα Αθηνα κεντρο δεν το γυρισε για να μην κανει κυκλους και πολυ απλα ξεχασε οτι το ειχε παρκαρει απεναντι..

Στην αστυνομια ειπε οτι το ειχε παρει ενας ξαδελφος μου να του αλλαξει λαδια οπως ειχαν συνεννοηθει μερες πριν και οτι αυτον ξεχασε να την ειδοποιησει .. :lol:

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα το αυτοκινητο μου λεει..

το ειχα Λ. Καβαλας τοτε και συνηθιζε να παρκαρει εξω απο τη δουλεια της.. Επειδη εκεινη την μερα ηθελε να παει μετα Αθηνα κεντρο δεν το γυρισε για να μην κανει κυκλους και πολυ απλα ξεχασε οτι το ειχε παρκαρει απεναντι..

Στην αστυνομια ειπε οτι το ειχε παρει ενας ξαδελφος μου να του αλλαξει λαδια οπως ειχαν συνεννοηθει μερες πριν και οτι αυτον ξεχασε να την ειδοποιησει .. :lol:

 

:shock::lol::shock::lol::shock::lol:

Και ομως συμβαινουν!!!!!! Ευτυχως που βρεθηκε.... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Να ΄στε καλά κορίτσια.. Με κάνατε και γέλασα...

Αυθτό με το ξυδόνερο στον βραστήρα το έκανα και εγώ...

Επίσης :

Μια μέρα ξεμείναμε από τσιγάρα και λεμόνια.Στέλνω το σύζυγο να αγοράσει. Αγοράζει 2 πακέτα και λεμόνια και τα βάζει όλα μαζί στη σακούλα.Μου αφήνει τη σακούλα στην πόρτα καθώς έπρεπε να φύγει.

Παίρνω ένα λεμόνι από τη σακούλα για να φτιάξω το φαγητό και το ένα πακέτο και αφηρημένη τη βάζω όπως ήταν στο ψυγείο..

Αφού καπνίσαμε το πακέτο και τελείωσαν τα τσιγάρα του λέων την άλλη μέρα να ξαναφέρει..

Καλά κάπνισες 2 πακέτα σε μια μέρα? μου λέει..Έγώ χαμπάρι ότι το άλλο ήταν στο ψυγείο και δεν το άνοιξα καν... Γίνεται μια μικροπαρεξήγηση γιατί πάντα λέει ότι καπνίζω πολύ..

Μετά φύγαμε για διακοπές..Λείψαμε πολύ καιρό και όταν γυρίσαμε και χρειάστηκα λεμόνια, έκπληκτη βρήκα και 1 πακέτο τσιγάρα που είχα ξεχάσει πριν 1 1/2 μήνα.....

Link to comment
Share on other sites

Καλα τις παμπολες φορες που πηγα το παιδι στο σχολειο δεν το συζητω..

Ευτυχως που ειμαι προνοητικη με την αφηρημαδα μου και παντα ειχα ενα σετακι ρουχα στο αυτοκινητο για ωρα αναγκης..

Εχω αφησει το μωρο παρα πολλες φορες νηστικο, γιατι απλα εχω ξεχασει να το ταισω.. και αυτο το καημενο δεν διαμαρτυρεται ποτε ωστε να το παρω χαμπαρι..

Για το οτι τακτοποιω τα πραγματα για να μην χαθουν και μετα δεν ξερω που τα εβαλα δεν το συζητω.. αυτο το ειχα απο παντα..

Εχω κανει και αλλα τα οποια δενθυμαμαι γιατι θα θεωρω τοσο συνηθισμενα πλεον που δεν δινω σημασια..

 

Πιστευω ομως το βραβειο της πιο αφηρημενης (κι ας μην εχει παιδια ακομα) το παιρνει η αδελφη μου..

 

Ξεκιναει ενα πρωι να παει στη δουλεια με το αυτοκινητο..

Το μεσημερι λοιπον με παιρνει καλιγοντας να παω να την παρω γιατι της κλεψανε το αυτοκινητο..

Την παει ενας συναδελφος της στην αστυνομια, καταγγελει οτι της κλεψαν το αυτοκινητο (ενα σαραβαλο του 92 που ειναι να απορει κανεις γιατι το κλεψανε)

τη γυρναω σπιτι και αφου περνανε καποιες ωρες με ξαναπαιρνει τηλεφωνο..

Μου λεει.."ελα θα σου πω ενα ευχαριστο νεο.. αλλα δεν θα γελασεις ουτε θα με βρισεις.."

Ελα ρε της λεω βρεθηκε το αυτοκινητο? Τι εννοεις να μην σε βρισω?

Βρηκα το αυτοκινητο μου λεει..

το ειχα Λ. Καβαλας τοτε και συνηθιζε να παρκαρει εξω απο τη δουλεια της.. Επειδη εκεινη την μερα ηθελε να παει μετα Αθηνα κεντρο δεν το γυρισε για να μην κανει κυκλους και πολυ απλα ξεχασε οτι το ειχε παρκαρει απεναντι..

Στην αστυνομια ειπε οτι το ειχε παρει ενας ξαδελφος μου να του αλλαξει λαδια οπως ειχαν συνεννοηθει μερες πριν και οτι αυτον ξεχασε να την ειδοποιησει .. :lol:

 

Αυτό το έχω κάνει κι εγώ... :lol:

Έψαχνα να παρκάρω κοντά στο μετρό για να πάω στη δουλειά, δεν βρήκα και τελικά το άφησα σε άσχετο μέρος...

Μετά έψαχνα στα σημεία όπου το άφηνα συνήθως, δεν το βρήκα φυσικά, και μετά από μία ώρα ποδαρόδρομο στα στενάκια ψάχνοντας (έριχνε και ψιλόβροχο), πήρα τηλ. τον αδερφό μου κλαίγοντας ότι μου έκλεψαν το αυτοκίνητο... Ήρθε να με μαζέψει, και μόλις κάναμε 50 μέτρα γυρνάει και μου λέει "βρε ηλίθιο πλάσμα, ΑΥΤΟ εκεί δεν είναι το αυτοκίνητό σου";

Άλλαξα 100 χρώματα... ρεζίλι...

Link to comment
Share on other sites

πφφφφφφφφφ σιγα!! αυτα ειναι πταισματα!!

 

εχω ταξει 2 φορες φανουροπιτα για να βρω τ αμαξι μου!!! τη μια φορα το ειχα παρατησει "καπου στη Μιχαλακοπουλου" (τρεχα,γυρευε), και την αλλη ειχαμε βγει κοριτσοπαρεα στα μπαρακια πισω απο το Χιλτον, και οταν βγηκαμε (λιωμα) να παρουμε τ αμαξι, το μονο που θυμομασταν ηταν, πως ειχαμε παρκαρει "μπροστα απο ενα ωραιο γκομενο με audi TT"... καλα κρασια!!

 

Μεγαλη η χαρη του Αγιου Φανουριου!

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ!!! ΝΑ 'ΣΤΕ ΚΑΛΑ...ΓΕΛΑΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.

ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΘΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΙΣΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΩ...ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ, ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΑΝΑΠΟΔΑ ΡΟΥΧΑ. ΕΔΩΣΑ ΞΙΔΟΓΑΛΟ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ....

 

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΥΘΥΝΗ....

Dwnjp2.png

O ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4/4/09

Link to comment
Share on other sites

KAI H ANIA ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ!!!

ΕΓΩ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΟΥΑΟΥ.!!ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΑΣΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΕ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ. ΒΓΑΙΝΩ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΡΟΦΗΜΕΝΗ ΣΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΓΡΑΦΕ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟ ΤΟΥ, ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!! ''ΑΝΤΕ, ΞΕΚΙΝΑ!!'' ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΤΙ ΝΑ ΔΩ. ΕΝΑΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΣ. ΚΟΙΤΑΩ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΤΑΣΟ Κ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΑΣ, ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ '''ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ'' ΛΕΩΚΑΙ 'ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ'' ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΓΕΛΩΝΤΑΣ ''ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ''. ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΙΣΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΙΔΙΟ ΧΡΩΜΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ, Ο ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΡΟΠΗ.

ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΚΙ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΑΦΗΝΩ ΤΟΝ ΤΑΣΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ (ΒΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΥΡΙΣΕΙ!!!!! ΕΞΟΥ Κ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ). ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΠΑΡΚΑΡΩ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΜΑΣ Κ ΤΗ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑ ΠΑΩ SUPER. ΓΥΡΙΖΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΙ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΣΑΝΤΕΣ Κ ΕΧΩ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΤΡΑΠΙΑΙΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΤΣΑΝΤΕΣ ΜΕΣΑ!!!! ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΤΟ ΣΟΚ. ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ, ΠΟΥ ΘΑ ΤΗ ΒΡΩΚ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ Η ΝΑ ΚΛΑΨΩ!!

ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΤΑΣΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ Χ Α Β Α Η!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ,βρε κορίτσια πολύ γέλασα.

Πραγματικά απιστευτα και όμως αληθινά

Πριν τέσσερις μέρες έβρασα μοσχαράκι και ξεχώρισα δύο μερίδες για τον Χαρούλη μου επειδή ακόμα του μαγειρεύω ξεχωριστά....

Σκέφτηκα λοιπόν να κάνω μια σούπα μιας και ο καιρός χάλασε , όταν τελείωσε και καθήσαμε με τον Νικόλα να φάμε (ο άνδρας μου αργεί να σχολασε)κάτι δεν μου κολλούσε, το παιδί φυσικά δεν έφαγε γιατί στο αβγολέμονο δεν είχα βάλει λεμόνι,ούτε λάδι είχα βάλει ,ούτε και αλάτι ....

 

στις 14 Σεπτέμβρη βαφτίσαμε τον Χάρη,άφου τελείωσε η χαιρετούρα μπήκαμε στο αυτοκίνητο να φύγουμε,φτάσαμε στην ταβέρνα και μόλις κατέβηκα απο το αυτοκίνητο έντρομη συνειδητοποίησα ότι το παιδί έλειπε .... ευτυχώς δίπλα είχε παρκάρει η μαμά μου και τον είδα που τον κρατούσε στην αγκαλιά της και γελούσε με την τρομάρα μας. :lol::lol::lol:

προσπαθώ και ελπίζω να τα καταφέρνω να είμαι καλή μαμά

ΝΙΚΟΛΑΣ 13/01/2006

ΧΑΡΗΣ 21/10/2007

Link to comment
Share on other sites

απιστευτεσ ελληνιδεσ μητερεσ........ ποσα κομματια πια να γινουμε? παλι δεν θα φτανουμε...........

ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ(ΔΙΔΥΜΕΣ 3ΕΤΩΝ) ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (30 ΗΜΕΡΩΝ)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...