Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

καλημερα!

μπηκα στη σελιδα του μαρινοπουλου κ δεν εχουν αναρτησει προσφορες:(

εχω βαρεθει να πληρωνω πανες σε τεραστιες τιμες:mad:

ξερετε που να παω για libero η pampers???:?

makro έχει καλές τιμές στα πάμπερς. δεν ξέρω να σου πω τιμές.

απλά ο σύζυγος ήταν κατενθουσιασμένος και κουβάλησε ποσότητα!:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Μήπως ξέρετε σε ποιο μάρκετ έχει τις πιο φθηνές φράουλες;

Θέλω να πάρω πολλές για να τις βάλω στην κατάψυξη τώρα που είναι η εποχή τους!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω να πω το κριμα μου

τη περασμενη βδομαδα πηρα απο ΑΒ 1,95, μιλαμε τελειες ΟΛΕΣ

το σαββατο πηρα απο ΚΑρφουρ 1,25....ΜΑΠΑ σχεδον ολες!

σε καποια πραγματα το φθηνο το κρεος παει στραφι!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παντως οταν κανει ο βασσιλοπουλος προσφορες δεν ριχνει την ποιοτητα

Μην το λες.......... την προηγουμενη εβδομαδα πηρα ελαιολαδο βιολογικο (για το μωρο) και ειχε ημερομηνια ληξεως την επομενη ημερα....

Οταν τους το πηγα μου ειπαν οτι το ειχαν στην προσφορα κι εγω τους ειπα οτι δεν το πηρα λογο προσφορας αλλα για επειδη ηταν το μοναδικο βιολογικο που ειχαν! Ειχαν και θρασος......το καλο ειναι οτι το ειδα πριν το δωσω στο μωρο!!! :roll::roll::roll:

 

Οσο για τις φραουλες οντως ηταν τελειες του ΑΒ εκανα 4 κιλα μαρμελαδα και αλλο ενα φαγαμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε σε ποιο μάρκετ έχει τις πιο φθηνές φράουλες;

Θέλω να πάρω πολλές για να τις βάλω στην κατάψυξη τώρα που είναι η εποχή τους!!!

 

δε ξερω για σουπερ μαρκετ αλλα αν πας στη λαικη το μεσημερι σιγουρα θα βρεις

Link to comment
Share on other sites

εάν θυμάμαι καλά έχει μαλακτικά lenor, κάποια απορρυπαντικά (sorry δεν θυμάμαι πια), έχει σερβιέτες, έχει αλλαντικά νικας............αλλά δυστυχώς όχι πάνες......

εάν κάποια άλλη κοπέλα θυμάται περισσότερα από εμένα και μπορεί να σε βοηθήσει.,,.,,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εάν θυμάμαι καλά έχει μαλακτικά lenor, κάποια απορρυπαντικά (sorry δεν θυμάμαι πια), έχει σερβιέτες, έχει αλλαντικά νικας............αλλά δυστυχώς όχι πάνες......

εάν κάποια άλλη κοπέλα θυμάται περισσότερα από εμένα και μπορεί να σε βοηθήσει.,,.,,

 

Στις σερβιέτες άραγε περιλαμβάνονται και οι Tena? Μήπως ξέρετε; Για πείτε, γιατί γεννάω όπου νά 'ναι, ρε κορίτσια.

3Wwep3.png

k8Q2p3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει στις τενα,μονο allways αλλα αν θες την γνωμη μου μην παρεις τενα.βαλε κανονικες σερβιετες για νυχτα και 2 ακομα γιατι με τισ τενα δεν θα μπορεις να περπατησεις.εγω την τελευταια μερα εκει το ανακαλυψα και ειδα οτι μπορουσα να κατσω ενω με τις αλλες δεν μπορεις κατερινακι...με το καλο να γεννησεις!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε σε ποιο μάρκετ έχει τις πιο φθηνές φράουλες;

Θέλω να πάρω πολλές για να τις βάλω στην κατάψυξη τώρα που είναι η εποχή τους!!!

ασχετο αλλα πως τις καταψυχεις?

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια. Στον προηγούμενο τοκετό, τις πρώτες μέρες με την πολλή αιμορραγία θυμάμαι ότι οι Tena με είχαν βολέψει.

βολευουν με το αιμα αλλα αν θυμασαι δυσκολευοσουν στο να κατσεις ετσι δεν ειναι??εμ δεν ηταν απο τα ραμματα απο την τενα ηταν!δοκιμασε το και αναλογα τι θα σε βολεψει βεβαια!

Link to comment
Share on other sites

για την κοπελα που γενναει εχω να της προτεινω να αγορασει τα "βρακακια ακρατειας" μιας χρησης της τενα ή οποασδηποτε αλλης μαρκα.

εγω αυτα χρησημοποιησα μεσα στην κλινικη και με βολεψαν αφανταστα καθως δεν χρειαζοταν να αλλαζω εσωρουχο,

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει στις τενα,μονο allways αλλα αν θες την γνωμη μου μην παρεις τενα.βαλε κανονικες σερβιετες για νυχτα και 2 ακομα γιατι με τισ τενα δεν θα μπορεις να περπατησεις.εγω την τελευταια μερα εκει το ανακαλυψα και ειδα οτι μπορουσα να κατσω ενω με τις αλλες δεν μπορεις κατερινακι...με το καλο να γεννησεις!

 

Τις every day εχει μονο,-40% ο ΑΒ...

Αυτο δεν το καταλαβα''σερβιετες για νυχτα και 2 ακομα''..πως δηλαδη;

eNortjK1UjIzNDewULIGXDAStAKi72.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...