Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Εγώ δεν είχα κουπόνια αλλά στο Βερόπουλο της περιοχής μου βρήκα babylino οικονομική συσκευασία το νο4 με στίκερ -4ευρώ οπότε από 16,80 ευρώ πήγε 12,80 - 50% = 6,40 ευρώ η 62 πάνες. Καλά δεν είναι?

Και στα baby go το νο 4 είχε μόνο μικρή συσκευασία αλλά είχε και εκεί στικερ - 2 ευρώ και 30% έκπτωση (αυτά δεν έχουν 50%).

 

Στο μαρινόπουλο που πήγα χτες δεν είχε κουπόνια εκπτωτικά είχε μόνο κουπόνια μια μεγάλη και μια μικρή δώρο για τα babylino.

 

μηπως τις αγορασες 4,40?γιατι ετσι οπως το εγραψες δεν βγαινει 6,40.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όχι είχαν αρχική 16,80 -4? (το στίκερ )=12.80-50%=6.40?.

 

 

εγω το σκεφτηκα αναποδα.ας υποθεσουμε οτι ειχες εσυ στικερ -4 ευρω.θα ηταν 16,80-50%=8,40 -4,00 το στικερ θα εβγαινε 4,40.τι κανω λαθος οεο??????

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ειχε στικερ η συσκευασια οποτε αφαιρειται πρωτα το στικερ και μετα γινεται η εκπτωση 50%.

αν ειχες κουπονι πρωτα θα γινονταν η εκπτωση 50% κ μετα θα αφαιρουσαν το κουπονι!

Link to comment
Share on other sites

ειχε στικερ η συσκευασια οποτε αφαιρειται πρωτα το στικερ και μετα γινεται η εκπτωση 50%.

αν ειχες κουπονι πρωτα θα γινονταν η εκπτωση 50% κ μετα θα αφαιρουσαν το κουπονι!

 

τι θα γινει με εσενα σημερα μελισουλα?????ολο βρισκεις τα λαθη μας:lol::lol::lol:!μπραβο!ποτε δεν θα το καταλαβαινα!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κοριτσια ειναι ιδεα μου ή τωρα τελευταια ,λογω κρισης, βγαζουν πολλες προσφορες στις πανες?

 

η αληθεια ειναι οτι γινονατι πολλες προσφορες... δε ξερω αν οφειλεται στη κριση... παντως εγω εχω κανει τρελο αποθεμα απο πανες.........

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι γινονατι πολλες προσφορες... δε ξερω αν οφειλεται στη κριση... παντως εγω εχω κανει τρελο αποθεμα απο πανες.........

 

εγω να δεις!!!!στοκ οχι ψεματα!

 

χτες που πηγα my market ειχε μωρομαντηλα septona την συσκευασια 2+1 δωρο -20%,δηλαδη τελικη τιμη 3,76.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

αφηστε βρε κοριτσια εγω ποηρα πανες μπειμπιλινο απο βεροπουλο και το βλημα μου ειπε οτι δεν δεχονται κουπονια...να ρωτησω το 20 στα καρφουρ ειναι και για παμπερς πορτοκαλι??μεχρι ποτε ειναι η προσφορα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αφηστε βρε κοριτσια εγω ποηρα πανες μπειμπιλινο απο βεροπουλο και το βλημα μου ειπε οτι δεν δεχονται κουπονια...να ρωτησω το 20 στα καρφουρ ειναι και για παμπερς πορτοκαλι??μεχρι ποτε ειναι η προσφορα?

 

γιατι δεν ξαναπας βεροπουλο αννια???αφου εχεις κουπονια?????

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

θα ξαναπαω,ηθελα να απω σημερα αλλα ειναι μακρια ρε γμτ..το πολυ πολυ θα παω στον αλλο που ειναι πιο κοντα...αν μου πει ξανα οτι δεν δεχονται κουπονια τι να της πω?

 

να της πεις οτι ψωνισε η κουμπαρα σου απο τον καρεα και της τα πηραν τα κουπονια.αν θελεις πες της να σου τριψω την αποδειξη στην μουρη.απλα να μην το δεχτεις,να φωναξεις τον υπευθυνο.εισαι η μοναδικη απο εμας που πηγε βεροπουλο και δεν της πηραν τα κουπονια.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...