Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ


Recommended Posts

Γειά σας, είμαι νέο μέλος στο site και παρακολουθώ θέματα που αφορούν στην σύλληψη και την εγκυμοσύνη πολύ καιρό τώρα. Είμαι έναν χρόνο παντρεμένη και ο άντρας μου έχει τρία παιδιά απο προηγούμενο γάμο. Είχαμε συμφωνήσει οτι θα κάναμε παιδί πριν τον γάμο μας όμως τώρα που το ζητάω το γυρίζει το θέμα και μου λέει είναι δύσκολο για εκείνον να κάνει τέταρτο παιδί. θέλω πολύ να κάνω παιδί όπως πολλές κοπέλες απο εσάς στα μηνύματα που διαβάζω όμως η διαφορά μας βρίσκεται στο οτι εσείς βρίσκεστε στην διαδικασία με τον συντροφό σας μαζί και σίγουρα θα σας συμβεί αυτό το μεγάλο γεγονός στην ζωή σας και το εύχομαι ολόψυχα ενώ εγώ είμαι μόνη μου σε αυτό . Μπορεί να γράφω σε λάθος μέρος όμως είστε τόσο γλυκές κοπέλες και για αυτόν τον λόγο ήθελα να μοιραστώ το πρόβλημά μου μαζί σας. Ελπίζω να μην σας κούρασα και ελπίζω να πάνε όλα καλά σε όλες τις μέλλουσες μητέρες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βοβινα καλησπέρα. Λυπαμαι πολυ για οτι περνας.

Αν καταλαβα καλα πριν να παντρευτητε δεν ειχε προβλημα να κανετε δικο σας παιδι αλλα μετα τον γαμο στα γυρησε. Εχεις κάτσει να συζητησεις μαζι του τί ειναι αυτο που τον εκανε να μη θελει ενα παιδάκι??απ την άλλη εσένα δεν σε σκέφτετε που πολυ φυσικο ειναι να θέλεις να γινεις μανούλα??γνωμη μου ειναι οτι θα πρεπει να μιλησετε παρα πολυ σοβαρα για το θεμα αυτο γιατι οση αγαπη και να υπαρχει μεταξυ σας το βιολογικό σου ρολοι καποια στιγμη θα χτυπησει κοκκινο με αποτελεσματα πολυ ασχημα και για τους 2 σας.

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

ΒΟΒΙΝΑ γλυκιά μου, νομίζω να του εξηγήσεις γλυκά και τρυφερά οτι θέλεις και συ να γίνεις ΜΑΝΑ. Αν σε αγαπάει θα το καταλάβει δεν μπορεί...... Με ομορφο τρόπο και συζήτηση ολα λύνονται.

ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩ!!!!!! ΧΑΘΗΚΕΣ???00574b.png

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκομαι σε διαδικασία συζητήσεων αυτήν την στιγμή αλλά δυστυχώς δεν βγάζω άκρη. Επικαλείται οικονομικά θέματα, την μεγάλη του ηλικία (49) και έναν πολύ μεγάλο φόβο οτι δεν θα μπορέσει να ξεκουραστεί στην ζωή του και θα ξαναμπλέξει με μωρά και προβλήματα. Πολύ δύσκολα τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκομαι σε διαδικασία συζητήσεων αυτήν την στιγμή αλλά δυστυχώς δεν βγάζω άκρη. Επικαλείται οικονομικά θέματα, την μεγάλη του ηλικία (49) και έναν πολύ μεγάλο φόβο οτι δεν θα μπορέσει να ξεκουραστεί στην ζωή του και θα ξαναμπλέξει με μωρά και προβλήματα. Πολύ δύσκολα τα πράγματα.

ΒΟΒΙΝΑ στην ιδια ηλικία ειναι και ο αντρας μου και εγώ 40!!!!! κάνουμε και οι 2 σαν τρελλοί!!!! Ο αντρας μου λέει θα γίνω πάλι 20 χρονων!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩ!!!!!! ΧΑΘΗΚΕΣ???00574b.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σου το εύχομαι το συντομότερο zymaraki μου! Να κάνετε το μωρό σας και να είστε χαρούμενοι και ευτυχισμένοι. Σε αυτές τις ηλικίες είναι απολυτα συνειδητές οι κινήσεις μας και η μητρότητα είναι κάτι το οποιο χρειάζεται ωριμότητα!! Ξεκινήσατε προσπάθειες?

Link to comment
Share on other sites

Βοβινα καλησπέρα. Λυπαμαι πολυ για οτι περνας.

Αν καταλαβα καλα πριν να παντρευτητε δεν ειχε προβλημα να κανετε δικο σας παιδι αλλα μετα τον γαμο στα γυρησε. Εχεις κάτσει να συζητησεις μαζι του τί ειναι αυτο που τον εκανε να μη θελει ενα παιδάκι??απ την άλλη εσένα δεν σε σκέφτετε που πολυ φυσικο ειναι να θέλεις να γινεις μανούλα??γνωμη μου ειναι οτι θα πρεπει να μιλησετε παρα πολυ σοβαρα για το θεμα αυτο γιατι οση αγαπη και να υπαρχει μεταξυ σας το βιολογικό σου ρολοι καποια στιγμη θα χτυπησει κοκκινο με αποτελεσματα πολυ ασχημα και για τους 2 σας.

 

 

Εχεις απόλυτο δίκιο freedom (τέλειο ψευδώνυμο) εσύ έχεις παιδάκια?

Link to comment
Share on other sites

Σου το εύχομαι το συντομότερο zymaraki μου! Να κάνετε το μωρό σας και να είστε χαρούμενοι και ευτυχισμένοι. Σε αυτές τις ηλικίες είναι απολυτα συνειδητές οι κινήσεις μας και η μητρότητα είναι κάτι το οποιο χρειάζεται ωριμότητα!! Ξεκινήσατε προσπάθειες?

Προσπαθούμε ενα χρόνο, ειχα ενα πρόβλημα με την προλακτίνη και τώρα το εφτιαξα. Συνεχίζουμε ακάθεκτοι!!!! χιχιχι

ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩ!!!!!! ΧΑΘΗΚΕΣ???00574b.png

Link to comment
Share on other sites

το οτι εχει ξαναζηση και ζει την ιδιωτητα του πατερα ειναι ασχετο με εσας σαν ζευγαρι!γιατι τα παιδια ειναι προεκταση μας και σαφος δεν εχει το δικαιωμα απο την στιγμη που σε παντρευτηκε να σου στερηση αυτο, την δικη σου αναγκη που πιστεψε με μεγαλυτερη θα γινετε οσο περναει ο καιρος εχω ξαναγραψη την περιπτωση μου...8 χρονια παρακαλουσα τον αγαπημενο μου αντρα για ....τριτο παιδι,καταλαβες για τριτο.μου ειχε γινει εμμονη ιδεα οχι τοσο σαν την ιδεα οσο την αναγκη που ενιωθα να εχω ξανα ενα μωρακι βλεπωντας τα αλλα μου παιδακια να μεγαλωνουν,θελει πολυ συζητηση και επιμονη απο την πλευρα σου και η ηλικιες και τα οικονομικα ειναι μπαρουφες μην τα δεχεσε σαν δικαιολογιες σου ευχομαι καλο κουραγιο και υπομονη γιατι ως γνωστο οι αντρες ειναι στραβα οντα!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, είμαι νέο μέλος στο site και παρακολουθώ θέματα που αφορούν στην σύλληψη και την εγκυμοσύνη πολύ καιρό τώρα. Είμαι έναν χρόνο παντρεμένη και ο άντρας μου έχει τρία παιδιά απο προηγούμενο γάμο. Είχαμε συμφωνήσει οτι θα κάναμε παιδί πριν τον γάμο μας όμως τώρα που το ζητάω το γυρίζει το θέμα και μου λέει είναι δύσκολο για εκείνον να κάνει τέταρτο παιδί. θέλω πολύ να κάνω παιδί όπως πολλές κοπέλες απο εσάς στα μηνύματα που διαβάζω όμως η διαφορά μας βρίσκεται στο οτι εσείς βρίσκεστε στην διαδικασία με τον συντροφό σας μαζί και σίγουρα θα σας συμβεί αυτό το μεγάλο γεγονός στην ζωή σας και το εύχομαι ολόψυχα ενώ εγώ είμαι μόνη μου σε αυτό . Μπορεί να γράφω σε λάθος μέρος όμως είστε τόσο γλυκές κοπέλες και για αυτόν τον λόγο ήθελα να μοιραστώ το πρόβλημά μου μαζί σας. Ελπίζω να μην σας κούρασα και ελπίζω να πάνε όλα καλά σε όλες τις μέλλουσες μητέρες

 

 

κοπέλακι μου...άκου! έχεις δικαίωμα να γίνεις μάνα..κανείς δε θα στο αφαιρέσει..αφού είχατε πει πριν το γαμό οκ..τώρα τί άλλαξε δηλαδή!! κάνε μια συζήτηση...και από κοινου προσπαθείστε...ομάδα είστε, βρε αγάπη μου γλυκιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοπέλακι μου...άκου! έχεις δικαίωμα να γίνεις μάνα..κανείς δε θα στο αφαιρέσει..αφού είχατε πει πριν το γαμό οκ..τώρα τί άλλαξε δηλαδή!! κάνε μια συζήτηση...και από κοινου προσπαθείστε...ομάδα είστε, βρε αγάπη μου γλυκιά!

 

 

νομίζω οτι και τότε δεν το πίστευε αλλά ήθελε να είμαστε μαζί. Είχαμε σχέση 6 χρόνια πριν τον γάμο και είχαμε χωρίσει 1-2 φορές. Το είπε παρορμητικά, παντρευτήκαμε και τώρα.......

Link to comment
Share on other sites

το οτι εχει ξαναζηση και ζει την ιδιωτητα του πατερα ειναι ασχετο με εσας σαν ζευγαρι!γιατι τα παιδια ειναι προεκταση μας και σαφος δεν εχει το δικαιωμα απο την στιγμη που σε παντρευτηκε να σου στερηση αυτο, την δικη σου αναγκη που πιστεψε με μεγαλυτερη θα γινετε οσο περναει ο καιρος εχω ξαναγραψη την περιπτωση μου...8 χρονια παρακαλουσα τον αγαπημενο μου αντρα για ....τριτο παιδι,καταλαβες για τριτο.μου ειχε γινει εμμονη ιδεα οχι τοσο σαν την ιδεα οσο την αναγκη που ενιωθα να εχω ξανα ενα μωρακι βλεπωντας τα αλλα μου παιδακια να μεγαλωνουν,θελει πολυ συζητηση και επιμονη απο την πλευρα σου και η ηλικιες και τα οικονομικα ειναι μπαρουφες μην τα δεχεσε σαν δικαιολογιες σου ευχομαι καλο κουραγιο και υπομονη γιατι ως γνωστο οι αντρες ειναι στραβα οντα!

 

Είναι σίγουρα μπαρούφες όπως λες τα οικονομικά και οι δυσκολίες.. τώρα είναι καλά ο άντρας σου με το τρίτο παιδάκι σας? είναι χαρούμενος που το έχει?

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθούμε ενα χρόνο, ειχα ενα πρόβλημα με την προλακτίνη και τώρα το εφτιαξα. Συνεχίζουμε ακάθεκτοι!!!! χιχιχι

 

 

Καλή επιτυχία και με τόση αγάπη μεταξύ σας και τόση αισιοδοξία και προσμονή που έχεις σίγουρα θα μείνεις έγκυος πολύ σύντομα!! Η ψυχολογία είναι πολλές φορές καθοριστικότατη

Link to comment
Share on other sites

εχουμε ΤΡΕΛΑΘΕΙ ολοι ακομη και ο αντρας μου και η μανα μου που δεν ηθελε αλλο εγγονακι!ναι καλα διαβασες και η μανα μου!ασε που λεμε τωρα τον χειμωνα να βαλουμε μπρος και για τεταρτο...εδω που φτασαμε να μην γινουμε πολυτεκνοι να και ενα καλο θεμα για τον δικο σου μαζι με τα αλλα παιδια θα γινει τριτεκνος και θα περνει και το επιδομα

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

εχουμε ΤΡΕΛΑΘΕΙ ολοι ακομη και ο αντρας μου και η μανα μου που δεν ηθελε αλλο εγγονακι!ναι καλα διαβασες και η μανα μου!ασε που λεμε τωρα τον χειμωνα να βαλουμε μπρος και για τεταρτο...εδω που φτασαμε να μην γινουμε πολυτεκνοι να και ενα καλο θεμα για τον δικο σου μαζι με τα αλλα παιδια θα γινει τριτεκνος και θα περνει και το επιδομα

 

 

Πήρατε φόρα ε?? πολύ καλά τον χειρίστηκες τον σύζυγο σου συγχαρητήρια!! Μακάρι να ήξερα τον τρόπο! Οι πολλές συζητήσεις είναι πιεστηκες. Το να μην συζητάς δεν οδηγεί πουθενά!! Αδιέξοδο! Να σας ζήσουν τα παιδάκια σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το τι εκανα και τραβηξα δεν λεγετε ολα αυτα τα χρονια μιλησαμε μαλωσαμε αποχη απο το σεχ ...μετα πολυ σεχ....τον μεθυσα.......ειναι αστεια τωρα που τα σκεφτομαι αλλα μονο οταν βρηκαμε τον δρομο μας μαζι τελικα ηρθε το ζουζουνακι μου....εγω πιστευω οτι θα βρεθειτε καπου κι εσεις,στο κατω κατω σε αγαπαει ενας δευτερος γαμος δεν γινετε ετσι!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Βοβινα μου εμεις δυστυχως ειχαμε πριν 20 μερες διακοπη της 1ης εγκυμοσυνης λογο χρωμοσωματικων προβληματων στο εμβρυο στο τελος του 5ου μηνα.κι αυτος ειναι ακομα ενας λογος για τον οποιο εμεις οι γυναικες καταλαβαινομαστε απολυτα στο τί θα πει επιθυμια για μητροτητα.για μενα αν δεν αλλαξει γνωμη ο συζυγος σου θα εχετε σοβαρα προβληματα στο μελλον.και δεν καταλαβαινω τί θα πει οικονομικα προβλήματα??θεωρω οτι η πληοψηφία πλέον των ανθρωπων βρίσκετε οικονομικα στα χαμηλομισθα στρωματα αλλα αυτο δεν εμποδισε κανενα να κανει παιδια κ μαλιστα υπαρχουν οικογενειες οπου εχουν κ 4 παιδια με μισθους της πλάκας!!!απο την άλλη το θέμα της ηλικίας είναι παραλογο μιας και στην εποχη μας πια ενας ανδρας σε ηλικια 49-50 θεωρείτε ένας νεοτατος άνθρωπος αν βαλει κανεις οτι οι περισσοτεροι πλεον παντρευονται πια μετα τα 35.ολα αυτα για μενα ειναι δικαιολογιες!!!! αμα θελει κανεις δεν τον σταματαει τιποτα!!!! μαλλον πρεπει να του ζητησεις να σου πει τον πραγματικο λογο κ οχι φθηνες δικαιολογιες!! κ στο κατω κατω αν σε αγαπαει πραγματικα θα πρεπει να δεχθει την αναγκη σου κ επιθυμια σου να γινεις μητερα.

εσυ αν επιτρεπετε ποσο χρονων εισαι?? (οσο για το ψευδονυμο ειναι ουσιαστικα το ονομα μου).

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

bobina μου συγνώμι αλλά αν φανώ λίγο σκληρή αλλά αυτό που κάνει από μέρος του είναι άνανδρο...πριν το γάμο οκ θα κάνουμε παιδάκι και μετά το γάμο το ξεχνάμε ??

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι και άνανδρο και ανήθικο Dalia μου όμως ακόμα και αν αλλάξεις γνώμη στην πορεία της ζωής σου πρέπει να πάρεις εκ νέου αποφάσεις. Και εγώ είμαι θύμα αλλαγής γνώμης του άντρα μου. Ισως πρέπει να χωρίσω γιατί θα δυσκολέψουν χειρότερα τα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις ( αν και θα με κατακρίνουν γι''αυτό ) εγώ στη θέση σου ναι θα χώριζα...

Κανένας δεν έχει το δικαίωμα να μου στερήσει τα συναισθήματα του να γίνω μάνα...

Και επειδή εσύ ρε φίλε έχεις ήδη παιδιά, εμένα με σκέφτεσαι έστω και λίγο..?

Πολύ εγωιστικό από μέρους του...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις ( αν και θα με κατακρίνουν γι''αυτό ) εγώ στη θέση σου ναι θα χώριζα...

Κανένας δεν έχει το δικαίωμα να μου στερήσει τα συναισθήματα του να γίνω μάνα...

Και επειδή εσύ ρε φίλε έχεις ήδη παιδιά, εμένα με σκέφτεσαι έστω και λίγο..?

Πολύ εγωιστικό από μέρους του...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Bobina κορίτσι μου, αν είσαι ήδη 37 δε νομίζω ότι μπορείς να περιμένεις πολύ ακόμα για μια ενδεχόμενη αλλαγή στη γνώμη του άντρα σου. Απ'την άλλη να χαλάσεις το γάμο σου; Δύσκολη απόφαση..Μα καλά ένα τόσο σοβαρό θέμα όπως η δημιουργία οικογένειας δεν είχε συζητηθεί διεξοδικά από μέρους σας πριν το γάμο; Τι πάει να πει άλλαξε γνώμη, δηλαδή σε ξεγέλασε;;:roll: Να σε φωτίσει ο Θεός μόνο να πάρεις τη σωστή απόφαση..

age.png

Link to comment
Share on other sites

Βοβινα μου εμεις δυστυχως ειχαμε πριν 20 μερες διακοπη της 1ης εγκυμοσυνης λογο χρωμοσωματικων προβληματων στο εμβρυο στο τελος του 5ου μηνα.κι αυτος ειναι ακομα ενας λογος για τον οποιο εμεις οι γυναικες καταλαβαινομαστε απολυτα στο τί θα πει επιθυμια για μητροτητα.για μενα αν δεν αλλαξει γνωμη ο συζυγος σου θα εχετε σοβαρα προβληματα στο μελλον.και δεν καταλαβαινω τί θα πει οικονομικα προβλήματα??θεωρω οτι η πληοψηφία πλέον των ανθρωπων βρίσκετε οικονομικα στα χαμηλομισθα στρωματα αλλα αυτο δεν εμποδισε κανενα να κανει παιδια κ μαλιστα υπαρχουν οικογενειες οπου εχουν κ 4 παιδια με μισθους της πλάκας!!!απο την άλλη το θέμα της ηλικίας είναι παραλογο μιας και στην εποχη μας πια ενας ανδρας σε ηλικια 49-50 θεωρείτε ένας νεοτατος άνθρωπος αν βαλει κανεις οτι οι περισσοτεροι πλεον παντρευονται πια μετα τα 35.ολα αυτα για μενα ειναι δικαιολογιες!!!! αμα θελει κανεις δεν τον σταματαει τιποτα!!!! μαλλον πρεπει να του ζητησεις να σου πει τον πραγματικο λογο κ οχι φθηνες δικαιολογιες!! κ στο κατω κατω αν σε αγαπαει πραγματικα θα πρεπει να δεχθει την αναγκη σου κ επιθυμια σου να γινεις μητερα.

εσυ αν επιτρεπετε ποσο χρονων εισαι?? (οσο για το ψευδονυμο ειναι ουσιαστικα το ονομα μου).

 

 

Αχ Freedom λυπάμαι πάρα πολύ για αυτό που σου συνέβη. Ηταν προχωρημένη και η εγκυμοσύνη σου και θα ήταν τρομερά επώδυνο σωματικά και ψυχολογικά. Ευχομαι να αναρρώσεις σύντομα και να προχωρήσεις στην επόμενη προσπάθειά σου για εγκυμοσύνη και τότε σίγουρα θα πάνε όλα πολύ καλά! Είναι ισχυρές δοκιμασίες κάτι τέτοια πράγματα και πραγματικά ίσως σε αυτές τις στιγμές να σκέφτεσαι "γιατί σε έμένα? όμως με αυτήν την εμπειρία θα είσαι ακόμα καλύτερη μαμά όταν θα έρθει η ώρα. Να είσαι σίγουρη για αυτό. Πραγματικά λυπάμαι πολύ αλλά να είσαι αισιόδοξη. πότε σου είπανοι γιατροί οτι θα αναρρώσεις και θα μπορέσεις να μείνεις έγκυος?

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις ( αν και θα με κατακρίνουν γι''αυτό ) εγώ στη θέση σου ναι θα χώριζα...

Κανένας δεν έχει το δικαίωμα να μου στερήσει τα συναισθήματα του να γίνω μάνα...

Και επειδή εσύ ρε φίλε έχεις ήδη παιδιά, εμένα με σκέφτεσαι έστω και λίγο..?

Πολύ εγωιστικό από μέρους του...

 

Εχεις απόλυτο δίκιο και δεν σε κατακρίνει κανείς. Το θέμα του χωρισμού είναι κάτι το οποίο δουλεύω και εγώ μέσα μου για τους λόγους που αναφέρεις

Link to comment
Share on other sites

ηταν,ειναι κ θα ειναι μια πολυ ασχημη εμπειρια!!! ειναι κατι που ευχομαι να μην ζησει καμια αλλη κοπελα.

ο γιατρος μου μας ειπε οτι σε 2-3 μηνες θα μπορεσουμε να ξαναβαλουμε μπροστα για παιδακι , αλλα πρωτα περιμενουμε να βγουν κ κατι εξετασεις γενετικης φυσεως για να δουμε οτι δεν υπαρχει καποιο προβλημα συνδιασμου χρωμοσωματων μεταξυ εμου κ του αντρα μου.

οσο για τη σκεψη του χωρισμου σου πολυ φοβαμαι οτι και προς το παρον να πεις οτι "οκ τον αγαπαω ας κανω υπομονη" ,οσο θα περναει ο καιρος και εσυ δε θα μενεις εγκυος και θα λαβαινεις καθημερινα την αδικη αρνηση του αντρα σου για το δωρο της μητροτητας, πιστευω οτι θα φτασετε στο να χωρισετε τελικα μια και η μητροτητα ειναι κατι που δεν καταπιεζεται και δεν ξεχνιεται!!!!

αν λοιπον βλεπεις οτι ειναι ανενδοτος καλυτερα να χωρισεις γρηγορα.ελπιζω να μη φαινομαι σκληρη αλλα δυστυχως τετοιες καταστασεις με μαθηματικη ακριβεια οδηγουν καποια στιγμη στο χωρισμο!

 

DALIA μου προσωπικα δε σε κατακρινω καθολου μιας και απο οτι μπορεις να διαβασεις συμφωνω απολυτα!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...