Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να συνεχισω?στο βεροπουλο 10κιλα καρβουνα για τις πασχαλινες σουβλες σας και οχι μονο 7,90!φετα βεροπουλου 5,73 το κιλο!νερα κρινεα1,12 η εξαδα!με μια φυτινη μεγαλη δωρο 2 πακετα φακες!με τις πατατες μακκειν δωρο ανοξειδωτες σπατουλες!με το μεγαλο νεσκαφε δωρο 2 μπουκαλια νερο κορπη!επισης προσφορες σε βαφες μαλιων παλετ γκαρνιερ και λορεαλ κανονικη και την καινουρια των 10 λεπτων!στο λιντλ αυγα ωμα 30τεμχ 4,00 ευρω!βαφες αυγων 0,69!παραδοσιακο βιβλιο συνταγων για το πασχα απο ολη την ελλαδα 6 ευρω!κερια και λαμπαδες μεγαλη ποικιλια!παζλ και βιβλια για τα παιδια!διαφορα θαλασσινα και επισης βρεφικα καλυντικα(σαμπουαν λαδακι μωρομαντηλα αφρολουτρο κρεμα χαρτι υγειας)τα εχω δικιμασει και ηταν πολυ ωραια!καλε κοριτσια τα διαβαζετε η τζαμπα τα γραφω?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, τι λέτε στο χώρο αυτό εκτός των προσφορών να αναφέρουμε και τρόπους που έχει βρει η κάθεμιά μας ώστε να εξοικονομεί με οποιοδήποτε τρόπο ποσά.

Για παράδειγμα, ο πρώτος που εφαρμόζω και εγώ είναι η εκμετάλευση των οικονομικών συσκευασιών σε συνδυασμό με τις προσφορές από εταιρείες.

Είμαι σίγουρη ότι η κάθεμια έχει τις δικές της συμβουλές. Μπορεί στο τέλος να γράψουμε και βιβλίο!

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αξιότιμη κύρια πρόεδρε ¨3,99/30=0,13 € άρα όσο τα πουλάνε και στην λαϊκή.

 

Αυτό που πρόσεξα πάντως είναι ότι βασική τροφή του σπιτιού μας το NESCAFE έχει 5,45€ στον Μασούτη, 5,25€ στον Μαρινόπουλο και 4,97€ στον Αρβανιτίδη. Επίσης το Skip στον Αρβανιτίδη (90 μεζούρες) είναι πιο φθηνό από το skip (70 μεζούρες) στον μασούτη.

Γάλα παίρνω το φρέσκο γάλα βλάχας που έχει 1€. Επίσης πρόσεξα ότι το HONDOS CENTER είναι πιο φθηνό από τα σούπερ μάρκετ σε σαμπουαν - αφρόλουτρα, οδοντοκρεμες κλπ.

Link to comment
Share on other sites

αγαπημενη μου κοπελα καλα κανεις και το λες αλλα εδω εχουμε λαικη μια φορα την εβδομαδα η οποια πουλαει μονο λαχανικα και ειναι σε συγκεκριμενη περιοχη η οποια λαικη μονο λαικη δεν ειναι γιατι ολα ειναι πανακριβα και εισαγομενα!συνεχιζω!παρασκευη και σαββατο στο λιντλ φαριν απ 0,49 σπραιτ και φαντα λιντλ 0,50 και ρολο κουζινας μεγαλο 1,49 νομιζω!δεν θυμαμαι τιποτα αλλο τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που νόμιζα Ελένη ότι επειδή μένεις σε νησί (και μάλιστα μεγάλο και με βλάστηση) θα έχει αφθονία από κότες, αβγά, λαχανικά.

Εξω έπεσα. Δηλαδή όταν λες εισαγόμενα έρχονται από Τουρκία?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εισαγομενα δηλ οπως βλεπουμε τα κιβωτια τα περιποιημενα απο αλλα μερη και τα ριχνουν σε δικα τους τελαρα χωρις φιρμες για να φαινονται ντοπια!αυγουλακια εχει ο πετερας μου αλλα η μικρη δεν εχει φαει ποτε!μονο ο ανιψιος μου τα τσακιζει!

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε σήμερα το shape με δώρο ζώνη αδυνατίσματος για την περιοχή της κοιλιάς και αντίστοιχο dvd με ασκήσεις για την κοιλιά. Να δούμε θα κάνει τίποτα αυτή η ζώνη!

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

χτες εβλεπα στην τβ διαφημιση καρεκλες ξυλινες στο ικες 40 ευρω τη μια μονο για την πεμπτη νομιζω!δεν ξερω αν θεωρειτε φθηνο αυτο!εδω δεν εχουμε ικεα!αντε καλε πειτε κατι!

Link to comment
Share on other sites

ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΤΩΡΑ

ΠΑΩ ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΩ ΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ

ΜΑΤΙ ΕΒΓΑΖΕ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

ΚΑΙ Η ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗ................................. ΤΣΑΜΙΚΟ( ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΣΧΑ)

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΧΡΟΝΟΣ Π.Χ. ΚΑΙ Μ.Χ.

ΠΡΟ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ TON ΧΡΗΣΤΟ.

ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν εχεις και κουπονια παει πιο κατω!δυστυχως εδω δεν εχουμε μασουτη!εγω πηρα σημερα απο το λιντλ 2 30αδες αυγα για να βαψω και να κανω τσουρεκια!4 ευρω η μια και δωρο βαφη αυγων!

Link to comment
Share on other sites

αφου εχει ησυχια ευκαιρια να γραψω τις προσφορες του λιντλ απο 13/04 εως 18/04!

στριφτοπιτα με τυρι,λευκο τυρι 2κιλα,κοτοπουλο νωπο,μπουκαλι κολα και εξαδα μπουκαλακια φαντα,κρασι ημιγλικο κοκκινο,ολες οι ορεκτικες σαλατες,αρνι νωπο ελληνικο τεμαχισμενο,σακκουλες αποριματων,αλουμινοχαρτο,μεμβρανη,πιατακια-ποτηρακια καλαμακια παγοκυψελες!μπουκαλακια ξυδι-λεμονι μπυρες μικρες-μεγαλες,ουζο,λουκανικα,μπυρες σε γιαλινα μπουκαλια!

την πεμπτη:

αρωματικα φυτα διαφορα(ριγανη φσκομηλο μελλισα λεβαντα)μαργαριτες δεντρο και γαρυφαλλα(λευκο η κοκκινο 10τεμ)για τον επιταφιο!

επισης πολλα ειδη για το αυτοκινητο.

σοκολατενια αυγα διαφορα

την πεμπτη

υπεροχα παιδικα για αγορακια-κοριτσακια(νυχτικα καλτσες πυτζαμες σλιπακια φανελακια τζιν μπλουζακια παπουτσακια και καταπληκτικο σετ πουκαμισο-ζακετα ροζ -λευκο για κοριτσακια!

την πεμπτη γυναικεια(σουτιεν-σλιπ-κορμακια μεγαλα μεγεθη καλσον)

τελος παιδικα βιβλια με ηχο

σιντι-ντιβιντι και επιτραπεζια παιχνιδια!

για τους μουσικους:κιθαρα με ενισχυτη γιαμαχα 199ευρω!

να κανω μια ερωτηση?στην αθηνα η σε αλλες πολλεις μοιραζουνε στα σπιτια σας ενημερωτικα φυλλαδια?εμας ναι!

Link to comment
Share on other sites

τελικα σε ολα τα σουπερ μαρκετ ειναι το -2 ευρω για τα παμπερς απλα για τα αβ ειναι δωρο τα μωρομαντηλα!χτες πηρα φασολακια κατεψυγμενα απο το ατλαντικ 1,40 το κιλο.μαρκα τορες απο το κιλκις.υπαρχουν και παγωτα τετοια η μου φαινετε?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...