Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΠΟΥΤΙΚ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ


Recommended Posts

Μήπως ξέρετε την πιο κοντική μπουτικ του ΠΑΟ στον Πειραιά και τριγύρω περιοχές;...Τι λέω τώρα έ; Μπουτικ στον Πειραια...

Θέλω επειγόντος να πάρω δώρο για τον ξαδελφούλη μου (2 ετών) που έχει γενέθλια και δεν προλαβαίνω ούτε μπορώ να ανεβω στο κέντρο.. Μήπως γνωρίζεται πια είναι η πλησιέστερη σε Πειραιά-Κερατσίνι-Κορυδαλλό...Μήπως έχει στο Αιγάλεω; :roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

όπως βγαίνεις απο το μετρο στην πλατεια, στο δρομο με τα μαγαζια που ξεκιναει δεξια σου. Sorry δεν ξερω πως τον λενε. Τα γωνιακα μαγαζια σ'αυτο το δρομο ειναι με τσαντες, ειδη σπορ κλπ το ενα και το απεναντι νομιζω με αγαλματακια,souvenir γενικα.Για να καταλαβεις που ειναι στο λεω. Ε, οπως προχωρας αυτο το δρομακι προς τα πανω (πεζοδρομος ειναι) το βλεπεις δεξια σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

λοιπον, επειδη ψαχνομουν και γω, πως θα παω στην μπουτικ του παναθηναικου (εχει αρκετα μαγαζια, αλλα δεν με εξυπηρετει κανενα, δεν εχει τιποτα νοτια προαστεια),

μπηκα στο σαιτ, http://www.greenteam.gr/site/homepage.php (το εγραψε και μια κοπελα παραπανω)

 

 

χτες το απογευμα παρηγγειλα ενα πουλοβερ του αντρα μου και ενα μπουφαν του πεθερου μου, και σημερα το πρωι τα ειχα!!!!

 

η επιβαρυνση ειναι 10 ευρω, στη συνολικη τιμη -εξοδα κουριερ- αλλα εμενα με συνεφερε, θα τα ετρωγα βενζινη και θα ετρωγα και ολη την ταλαιπωρια λογω κινησης και απεργιων!!!

 

αν και ειναι δυσκολοι καιροι για βαζελους... (ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ!!!!!!!! )

το σαιτ και η εξυπηρετηση ειναι μια χαρα, το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...