Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ναι με τα νουμερα καμμια φορα υπαρχει θεμα γιατι εχει πολυ κινηση το "μαγαζι", αλλα τα προϊοντα τους ανανεωνονται συνεχως.

 

στάνταρ θα το τιμήσω το "μαγαζί"....

μόλις με το καλό ξεπρηστεί λίγο το στήθος μου.....

για την ώρα μόνο θηλασμού....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα. Μηπως καποια πιο εμπειρη μανουλα ξερει αν μπορω να βρω ανταλλακτικη κουκουλα ή/και καθισμα για καροτσακι Maclaren απο ΑΓΓλια, Αμερικη, Ιταλια ή Γερμανια; (εχω μεγαλο σόι!!! :D )

Δε μ'ενδιαφερει αν στελνουν Ελλαδα αρκει να βρω σε καλη τιμη.

Στο ebay.co.uk δεν εχει το μοντελο μου κι'αν σπανια βαλει κανενα ξεμπαρκο πεφτουν όλοι σαν τα κορακια! :(

Βαρεθηκα αυτα που εχω γιατι ειναι πολλων χρονων και πολυ θα ηθελα καινουρια. Θα μας τα κανει δωρο η νονα. Ρωτησε στη maclaren εδω και πεσαμε ξερες!!!

Ουτε θελω να καταχρεωθει η κοπελα.

Σας ευχαριστω παρα πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Εχω βρει απο ebay.de μαγαζι που εχει πανες...

Τις moltex τις βιολογικες, με μεταφορικα 67? τα 196 κομματια.

Ο πωλητης είναι ο "alles-furs-baby-de". (έχει έλλειψη τώρα, θα έχει σε 3 εβδομαδες νεο στοκ)

 

Επισης sling με επένδυση και κούμπωμα διπλό για να μην κάθομαι να μαθαίνω όλα τα παραδοσιακά δεσίματα...

http://www.thebabasling.co.uk

48 λίρες με τα μεταφορικά (δευτέρα εφυγε, αυριο πάω στο ταχυδρομείο να παραλάβω...)

 

ευτυχη πατερα,εψαξα λιγο και βρηκα οτι εχει τα 126 7-18 κιλα κομματια με 18,90 ευρω μεταφορικα κι οχι 67 ευρω...εκτος αν αυτο που λες ηταν κατι αλλο.Επισης ειδα και τα 272 κομματια 11-25 κιλα παλι με 18,90ευρω!!

το 67 ευρω μου φαινεται παρα πολυ για μεταφορικα!

 

ουπσ,εκτος αν εννοεις οτι τα 67 ευρω εμπεριεχουν και τα μεταφορικα!!!τοτε ναι,εγω εκανα λαθος!!!:)αλλα και παλι...βγαινει 57 ευρω,38,95+18 μεταφορικα=57 για τα 126 κομματια!!τελεια,ακομη καλυτερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευτυχη πατερα,εψαξα λιγο και βρηκα οτι εχει τα 126 7-18 κιλα κομματια με 18,90 ευρω μεταφορικα κι οχι 67 ευρω...εκτος αν αυτο που λες ηταν κατι αλλο.Επισης ειδα και τα 272 κομματια 11-25 κιλα παλι με 18,90ευρω!!

το 67 ευρω μου φαινεται παρα πολυ για μεταφορικα!

 

ουπσ,εκτος αν εννοεις οτι τα 67 ευρω εμπεριεχουν και τα μεταφορικα!!!τοτε ναι,εγω εκανα λαθος!!!:)αλλα και παλι...βγαινει 57 ευρω,38,95+18 μεταφορικα=57 για τα 126 κομματια!!τελεια,ακομη καλυτερα

 

 

μα φυσικα τελικη τιμη...

και αλλη συσκευασια με 196 τεμαχια. Δυστυχως σε ελλειψη, οπως ειπα.

Link to comment
Share on other sites

κι αλλη μια ερωτηση:το mytoys.de μου στελνει παραγγελια με GLS αν το λεω καλα.Αυτο ειναι κουριερ ή απλο ταχυδρομειο???κι αν ναι,ποιο κουριερ τα φερνει Ελλαδα???

 

αν το γκουγλαρεις, βλεπεις οτι ειναι μεταφορικη. Στην Ελλάδα συνεργαζεται με ACS.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια SOSSSSSSSS

Ειχα κανει μια παραγγελία στην Μαρια και μου εστειλε mail οτι δεν υπαρχουν πολλα κομματια απο το next

Eκτος απο mothercare,next εχετε αλλα καταστηματα που μπορω να κοιταξω?

Δεν μπαινω facebook και δεν μπορω να τα βρω

Ευχαριστωωωωωω

 

Εχω στειλει τα χρηματα γι'αυτο κανω σαν υστερικη.Πρεπει να βρω να τα αντικαταστησω γρηγορα!

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια SOSSSSSSSS

Ειχα κανει μια παραγγελία στην Μαρια και μου εστειλε mail οτι δεν υπαρχουν πολλα κομματια απο το next

Eκτος απο mothercare,next εχετε αλλα καταστηματα που μπορω να κοιταξω?

Δεν μπαινω facebook και δεν μπορω να τα βρω

Ευχαριστωωωωωω

 

Εχω στειλει τα χρηματα γι'αυτο κανω σαν υστερικη.Πρεπει να βρω να τα αντικαταστησω γρηγορα!

 

http://www.debenhams.com/

http://www.monsoon.co.uk/

http://www.gap.eu/

 

Καλημέρα!..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενδιαφέρομαι να αγορασω παπουτσάκια 26 No για την μικρη μου,αθλητικα.κατα προτίμηση nike.Εχετε καποιο site δοκιμασμένο να μου προτέίνετε?

 

Ευχαριστώ πολυ.

 

ntanty έχω ψωνίσει με πολύ καλή εξυπηρέτηση από το ηλεκτρονικό κατάστημα της mouyer και σίγουρα έχει και nike - για ρίξε μια ματιά

 

Σε ευχαριστω πολυ, ειχα ακουσει οτι ειναι φνηνοτερα αλλα επειδη δεν εχω ξανακάνει αγορα μεσω internet ειμαι λιγο επιφυλακτικη

 

cherryboom εγώ μετά από αναζήτηση πήρα το καρεκλάκι μας (νο3) από το mytoys.de

στο λητώ το έβρισκα 180 ευρώ και με τα μεταφορικά μου ήρθε 125 ευρώ

και ήρθε πολύ γρήγορα με acs στην πόρτα μου

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έφτιαξα νέο θέμα για αγορές από σαλοπέτα.Ίσως θα μπορούσαμε να παρουσιάσουμε κι άλλους τρόπους αποστολής από Αγγλία ή Αμερική. Σας δίνω το λινκ για να με βοηθήσετε πλιζ μιας και είμαι νεούδι στο πάρεντσ!

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1704183#post1704183

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου έστειλαν απάντηση από την σελίδα http://www.carseat.se και μου είπαν ότι τα maxi cosi καθισματάκια για αυτοκίνητο δεν ταιριάζουν στο αυτοκίνητό μου δυστυχώς...είναι πολύ μεγάλα...

 

Μου πρότειναν αυτό http://www.carseat.se/store.html με μεταφορικά 55?

 

Το έχει πάρει κάποια; Είναι αξιόπιστη εταιρία η britax;

 

Νομίζω υπάρχουν και στην Ελλάδα...μήπως το είδατε πουθενά πιο φθηνά;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητές μου,

 

ψάχνω να βρω sites από τα οποία θα αγοράσω παιδικά cd (βλέπε λιλιπούπολη κ.α). Έψαξα στη λίστα (kalamaraki να σαι καλά) αλλά δε βρήκα τίποτα. Μήπως έχετε κάτι υπόψη σας?

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια θέλω τα φώτα σας... Ξέρετε αν οι τιμές mothercare on line στην Γερμανία είναι όπως στο site...θα πάει μια φίλη Γερμανία και θέλω να μου πάρει γαλότσάκια εδώ είναι πολυ πιο ακριβά - ή κάποιο άλλο site - η μάρκα

 

Φοράει 24,5 - 25 ξέρετε πιο νουμερο να του πάρω???

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

 

 

Αχ εγώ για το καθισματάκι ρωτούσα όχι για τα βιβλία...:(:(:(

:P

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγω εχω πάρει καθισμα αυτοκινητου Britax απο τα λητω και ειμαι πολυ ευχαριστημενη.Βεβαια εκ των υστερων το βρηκα στο internet 100? φθηνοτερα.

 

Πού το βρήκες με τόση μεγάλη διαφορά; Μπορείς να βοηθήσεις;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα στο www.pramworld.co.uk μου το προτεινε μια κοπελα χθες και μου ειπε οτι τα μεταφορικα ειναι περιπου 40?.Αλλα πηγαινε πρωτα στα Λητώ να δεις αν σου κανουν οι διαστάσεις και το μέγεθος.

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα στο www.pramworld.co.uk μου το προτεινε μια κοπελα χθες και μου ειπε οτι τα μεταφορικα ειναι περιπου 40?.Αλλα πηγαινε πρωτα στα Λητώ να δεις αν σου κανουν οι διαστάσεις και το μέγεθος.

 

ΟΚ. Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...