Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ (στο ΙΑΣΩ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Γεια σου μαρακι!!!!! Ο γιατρόσ ειναι πολυ καλός σπουδαίος ανθρωπος και επιστήμονας.. Πάνω από ολα όμως δεν είναι από αυτούς που απλά σε κοιτάνε σα χρήμα και νιώθεις οτι είναι χασαπης.. Σε κανει να νιώθεις αφάλεια και σιγουργιά!!!!

Link to comment
Share on other sites

εννοεις αυτον που εχει ιατρειο στο κερατσινι?αν ναι δεν τον ξερω προσωπικα αλλα εχω ακουσει πολυ καλα λογια απο μαια που εχει συνεργαστει με αρκετους γυναικολογους του ιασω!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμένα ο γιατρός μου είναι ο Κος Δημήτριος Τουλούμης. το ιατρείο του είναι στη Χαλκίδα και συνεργάζεται με το Ιασώ.

Από προσωπική εμπειρία έχω να πώ ότι είναι άψογος, εκείνος μου έκανε το χειρουργίο ενδομητρίωσης (λαπαροσκοπικά) και μάλιστα έκανε και επίσκεψη στο σπίτι μου να δεί πως είμαι πριν το χειρουργίο, αφού έπρεπε για κάποιους λόγους να είμαι και σε πλήρη ακινησία. παρακολουθεί την αδερφή μου αλλά κ η ξαδέρφη μου έχει γεννήσει 2 μωράκια μαζί του κ όλα πήγαν πολύ καλά και στις 2 περιπτώσεις και ειδικά αν θυμάμαι καλά στο πρώτο της παιδί τα πράγματα δν πήγαιναν καλά (κατά τη διάρκεια τησ γέννας ο μικρός δν έπερνε θέση για να κατέβει αλλά τελικά γέννησε με ΦΤ χάρη στην υπομονή του γιατρού μας!)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Ψηφίζω δαγκωτο ΜΠΕΤΤΑ Παναγιώτη στο Ιασώ.

Ιατρείο έχει σύνορα Χαλανδρίου/Πεντέλης.

Άνετος και επικοινωνιακός και σε κάνει να χαλαρώνεις.

Και τα δυο μου κορίτσια, μαζί του τα γέννησα, φυσιολογικά.

 

Γενικά, ήμουν πολύ παράξενη και ιδιότροπη με τους γιατρούς. Μέχρι τα 29 μου είχα αλλάξει ήδη 2 γυναικολόγους γιατί "κάτι" δεν μου πήγαινε καλά.

Τουλάχιστον μαζί του νιώθω πολύ άνετα...

Link to comment
Share on other sites

Γενικά, ήμουν πολύ παράξενη και ιδιότροπη με τους γιατρούς. Μέχρι τα 29 μου είχα αλλάξει ήδη 2 γυναικολόγους γιατί "κάτι" δεν μου πήγαινε καλά.

Τουλάχιστον μαζί του νιώθω πολύ άνετα...

 

Μονο 2! Εγώ μέχρι τα 30 μου είχα αλλάξει 5! Και έμεινα στον 6ο! Μαντουδης, έχει το Γέννημα και είναι στο Ιασω.

Μαριαλένα 11/12/09

Εμμελεια 16/01/12

Στεφανος 8/5/15

 

23/3/2012 ήρθε και ο ανηψιός!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Μήπως ξέρει κάποια τον Γεώργιο Αμπαζολί που έχει ιατρείο στο Περιστέρι και συνεργάζεται με το Ιασώ;;

Πείτε μου αν έχετε οποιαδήποτε εμπειρία

Ψάχνω καλό γυναικολόγο κοντά στο Περιστέρι, ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες!

 

Έχει κάποια κοπέλα από εδώ εμπειρία τοκετού με τον Βασίλη Μπαζακίδη του Ιασώ? Είναι γαμπρός του Γιάννη Ροζάκου ο οποίος από όσο ξέρω από την πεθερά μου και από συζητήσεις εδώ είναι εξαιρετικός. Ωστόσο, δεν αναλαμβάνει πλέον εγκυμοσύνες αλλά τις παραπέμπει σε αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...
Ψηφίζω δαγκωτο ΜΠΕΤΤΑ Παναγιώτη στο Ιασώ.

Ιατρείο έχει σύνορα Χαλανδρίου/Πεντέλης.

Άνετος και επικοινωνιακός και σε κάνει να χαλαρώνεις.

Και τα δυο μου κορίτσια, μαζί του τα γέννησα, φυσιολογικά.

 

Γενικά, ήμουν πολύ παράξενη και ιδιότροπη με τους γιατρούς. Μέχρι τα 29 μου είχα αλλάξει ήδη 2 γυναικολόγους γιατί "κάτι" δεν μου πήγαινε καλά.

Τουλάχιστον μαζί του νιώθω πολύ άνετα...

 

 

Θα μπορούσες (ή όποια τον έχει) να μου στείλεις πμ με πληροφορίες γι' αυτό το γιατρό; Μ' ενδιαφέρει..!

Η φαντασία είναι πιο σημαντική από τη γνώση.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλες. Πριν απο λίγες μέρες ο γιος μου πηδούσε με φορα πανω στην κοιλιά μου και συνειδητοποίησα ότι ήταν σαν να μην είχα κανει ποτε καισαρικη. Οταν ειχε κανει κατι αντίστοιχο η κόρη μου περίπου 1,5 χρονο μετα την πρώτη μου καισαρικη, με άλλο γιατρο, η οποία επισης ειχε παει πολυ καλα, είχα καταλάβει ότι υπήρχε τομή. Με δυο λόγια επειδη και εγω τον είχα ψάξει στο forum και δεν τον είχα βρει αλλα είχα δει παλιότερες ερωτήσεις συστήνω πραγματικά με την καρδιά μου τον κ. Καλαντζοπουλο στο ιασω. Δεν έκανα φυσιολογικό τοκετό, αν και έκανε η φίλη μου που μου τον σύστησε και ήταν πολυ ευχαριστημένη, στην καισαρικη όμως που μου έκανε ήταν πραγματικά χρυςοδάκτυλος. Δυο μέρες μετα μπορούσα άνετα να παω σπίτι μου (εννοειται να σηκωσω το μωρο, να θηλασω, να περπατήσω άνετα και ο,τι άλλο). Και ειδα επισης φοβερό ενδιαφέρον, ο γιος μου χρειάστηκε να κανει 2 υπέρηχους, πήγαινε μαζί να φροντίσει να τον προσέξουν, οταν ανέβασε ικτερο με έπαιρνε μες στη νύχτα τηλεφωνο να του πω πως παει και γενικα ειναι ένας φοβερα καταρτισμένος γιατρός και επιδέξιος χειρουργός που ενδιαφέρεται για τον ασθενή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 8 months later...

Γειά σας. Είμαι καινούρια στο forum και ψάχνω πληροφορίες για τον γυναικολόγο Μαριολόπουλο. Νομίζω είναι στο Ιασώ, και έχει ιατρείο στο Μαρκόπουλο (Αν. Αττική).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...