Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΛΗΤΩ (ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΣ)


aggand

Recommended Posts

Καλησπέρα σας και με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας σε όλες! Χρειάζομαι την βοηθειά σας όσον αφορά γιατρό για το μαιευτήριο ΛΗΤΩ. Μου έχουν συστήσει τον κο Τζεφεράκο. Μπορείτε να με ενημερώσετε γενικά τι άνθρωπος είναι και την αμοιβή του? Βρίσκομαι στο 7ο μήνα και θέλω να αλλάξω γιατρό γιατί μου ζήτησε 3.500€ για αμοιβή (ξεχωριστά η αμοιβή του νοσοκομείου) και δεν μπορώ να ανταπεξέλθω.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ο Τζεφερακος ειναι πολυ γνωστος γιατρος με τεραστια πελατεια, που ειδικευεται απ οτι ξερω στις εξωσωματικες...

ειχα παει και γω πριν μεινω εγκυος, για ενα προβλημα που ειχα... καλος ανθρωπος μου φανηκε και σιγουρα πολυ καλος γιατρος απο οτι ειχα ακουσει, αλλα ηθελα γιατρο που θα ενιωθα πιο κοντα μου... αυτη η ατελειωτη αναμονη για να με δεχτει, με κουρασε... και σιγουρα δεν αντεχα και το οικονομικο..

δεν εχω αρνητικα να πω για το γιατρο, εκτος του οτι, καμια φορα το να εχει πααααααααααρα πολυ μεγαλη πελατεια, ειναι κουραστικο για τον ασθενη...

Link to comment
Share on other sites

Τον ξέρω προσωπικά διότι παλαιότερα δούλεύα μέσα στο ΛΗΤΩ. Θεωρείται και έιναι από τους καλύτερους γιατρούς όντως όμως έχει πολή πελατεία. Οσο για το οικονομικό δεν γνωρίζω καθόλου πόσα ζητάει για να σου έλεγα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

 

αντίστοιχα θέματα υπάρχουν επίσης και εδω:

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=8948

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΡΟΜΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΑΣΩ ΤΟΤΟΜΗΣ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ,ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΦΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΣΥΧΝΑ.ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;ΛΕΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ;Η ΑΜΟΙΒΗ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ;ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΑΘΑ....ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ!

Link to comment
Share on other sites

Ασημίνα καλησπέρα, αν πράγματι σκέφτεσαι να αλλάξεις γιατρό αλλά όχι μαιευτήριο μπορώ να σου προτείνω κάποια ονόματα γιατρών(χωρίς παρεξήγηση), οι οποίοι δεν θεωρούνται απλώς αλλά είναι στα αλήθεια πολύ καλοί λόγω της πολύχρονης εμπειρίας τους. Σε φιλώ και περιμένω απάντηση.

Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΑΣ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

κοριτσια καλησπερα!!!!λοιπον...εμενα γιατρος μου ηταν ο κ.τζεφερακος.οσο πηγαινα στο ιατρειο του ηταν απλα τελειος σε ολα...στο να εξηγισει,να λυσει αποριες κλπ.το μονο θεματακι ηταν η πολυωρη αναμονη...παντα εκλεινα πρωτο ραντεβου κ παντα εβαζε σφηνα αλλες κ τελικα περιμενα κανα 3ωρο!!!αφου περασαν ομαλα 9 μηνες....εφτασε η μερα της γεννας!!!!γενησα φυσιολογικα..ενω ΔΕΝ επρεπε γιατι πολυ απλα...βαριοταν να βαλει καισαρικη...οι μαιες(κ η δικια του)επεμεναν,διοτι το παιδι δεν ειχε παρει θεση(ηταν εγκαρσια),ηταν ψηλα,κ ειχε 2πλη περιτυλιξη στο λαιμο,παρ ολα αυτα τιποτα!!!εν τελει μετα απο 12 ωρες (χωρις επισκληριδιο παρακαλω)γεννησα κ ο γιατρος δεν ηταν μεσα!!!!!βασικα δεν φανηκε καθολου αυτες τις 12 ωρες...μονο στην αρχη που πηγαμε κ μου εσπασε τα νερα...κ μετα τη γεννα που ηρθε κ εκανε τα ραμματα!!!!!!κ ομως πληρωθηκε κανονικα κ με το παραπανω....τις 4 μερες που εμεινα στο νοσοκομειο...δεν φανηκε πουθενα!!!!ειχα επαφη μονο με τη μαια του...η οποια ευτυχως ηταν απιστεφτο ατομο κ σαν χαρακτηρας κ σαν μαια!!!!!α!επισης να σημειωσω..πως κινητο του τηλ.δεν δινει...αν χρειαστεις κατι...ψαχνεις να τον βρεις στα ιατρεια του,στο νοσοκομειο η παιρνεις σβαρνα τις μαιες που συνεργαζετε...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...