Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για οσες εχετε μασουτη Cash & Carry εχει το συμπυκνωμενο μαλακτικο ρουχων Quanto τα 750 ml 1,10! Στο καρφουρ εχει 3 ευρω!!! :shock:

Επισης εχει τις κουκουρουκου 84 λεπτα τις 5! Στο καρφουρ 34 λεπτα η μια!

Τελος τα 4 πακετα μωρομαντηλα septona sensitive 3.92!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία η προσφορά στα mymarket. προμηθευτήκαμε 64Χ3=192 πάνες με 26.70 δηλαδη 0.14 η πάνα. Καλά είναι. Αλλά τώρα που το σκέφτομαι Libero μου κοστιζουν συνήθως 0,18 η πάνα από careffour....μμμμμμ

iHQAp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία η προσφορά στα mymarket. προμηθευτήκαμε 64Χ3=192 πάνες με 26.70 δηλαδη 0.14 η πάνα. Καλά είναι. Αλλά τώρα που το σκέφτομαι Libero μου κοστιζουν συνήθως 0,18 η πάνα από careffour....μμμμμμ

 

 

ναι ηταν καλη προσφορα και κυριως ειχαν πολλες συσκευασιες!εγω αγορασα 450 πανες και μου βγηκαν 0,11 λεπτα η μια.οσο μου κοστισαν με εκπτωση και με κουπονι η babylino στον σκλαβενιτη πριν 1 εβδομαδα.:P

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπαρχει πουθενα καμια προσφορα για παιδικες κρεμες??? Για οποιαδηποτε μαρκα μιλαω (ΓΙΩΤΗΣ, ΝΟΥΝΟΥ, Nutricia κλπ). Ειναι κι αυτες ενα σημαντικο εξοδο, οποτε εαν καποιος/καποια βρισκει καποια προσφορα που αξιζει ας το αναφερει εδω.

 

Θυμαμαι στον νεο Σκλαβενιτη οταν πηγα, ειχε τις ΝΟΥΝΟΥ με 20% εκπτωση ηδη στο κουτι συν κουπονι στο ραφι για -?1!!! Επρεπε να ειχα παρει αλλες 10 μαλλον!

 

 

καλημέρα! ο Βερόπουλος τι προσφορά έχει στα pampers? δεν μου ανοίγει καλα το φυλλάδιο που έβαλε μια κοπέλα πιο πάνω :-(

 

-20% εχει για τις Baby Dry.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.....έχει 80% σε περιορισμένα ρούχα όχι σε όλα!

στα περισσότερα έχει 50%...

Έτσι είναι, πήγα σήμερα Careffur Ευκαρπίας το απόγευμα και δεν είχε σχεδόν τίποτα 80%. Και κάποια που ήταν είχαν όπως πάντα τελειώσει...Πάλι απάτη!!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι, πήγα σήμερα Careffur Ευκαρπίας το απόγευμα και δεν είχε σχεδόν τίποτα 80%. Και κάποια που ήταν είχαν όπως πάντα τελειώσει...Πάλι απάτη!!

οι εκπτωσεις στο crf ειχαν αρχισει απο το σαββατο..και εγινε χαμος..το ειχαν πει και στην τηλεοραση

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι καθολου απατη !!!!!!! το σαββατο ψωνισα ρουχα με -80% απο τα καρφουρ στο σιτι γκειτ για τον μικρο μου και ειχε παρα πολλα

Ερασιτέχνες έχτισαν την Κιβωτό. Επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! ο Βερόπουλος τι προσφορά έχει στα pampers? δεν μου ανοίγει καλα το φυλλάδιο που έβαλε μια κοπέλα πιο πάνω :(

 

Εχει προσφορά στα pampers baby dry -20%!!!!!:P Επίσης proderm υγρό 1,25lt. από 7,80 τώρα 5,25 ευρώ !!!!:lol:

https://www.veropoulos.gr/eshop/Leaflet_1_2012.pdf

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

-80 % τα καρφουρ εχουν μονο οτι ειναι για πεταμα

 

εγω ψωνισα αξιοπρεπεστατα μπλουζακια και ηταν και mattel με αρχικη τιμη 15 ευρω

 

τωρα εσυ απο που ψωνιζεις δεν το ξερω αλλά ελπιζω να ψωνιζεις καλυτερα

Ερασιτέχνες έχτισαν την Κιβωτό. Επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό!

Link to comment
Share on other sites

στο δικο μας crf δεν εχω δει ποτε mexx.........

μου χαρισαν κατι ρουχα κ ρωτησα την κοπελα μου που τα εδωσε απο που πηρε τα mexx(baby νομιζω) κ μου ειπε οτι ειναι μαρκα crf απλα δεν εχει τυχει να τα δω ιατι δεν ψωνιζω απο και , γιαυτο ρωταω

88M1p3.png6KAgp2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω ψωνισα αξιοπρεπεστατα μπλουζακια και ηταν και mattel με αρχικη τιμη 15 ευρω

 

τωρα εσυ απο που ψωνιζεις δεν το ξερω αλλά ελπιζω να ψωνιζεις καλυτερα

Συμφωνω απόλυτα. Και εγώ πήρα πολύ ωραία ρούχα. Και η ποιότητα των ρούχων του καρφουρ μου αρέσει. Οτι φορμάκια έχω πάρει απο εκεί δεν έχουν πάθει τίποτα. Αντίθετα πήρα 3 από το matou france και τα τρία πίσω τα γύρισα γιατί στο πρώτο πλύσιμο έφυγαν τα κουμπάκια αυτά τα μετταλικα μικρούλικα

Link to comment
Share on other sites

μου χαρισαν κατι ρουχα κ ρωτησα την κοπελα μου που τα εδωσε απο που πηρε τα mexx(baby νομιζω) κ μου ειπε οτι ειναι μαρκα crf απλα δεν εχει τυχει να τα δω ιατι δεν ψωνιζω απο και , γιαυτο ρωταω

 

text baby ειναι η μαρκα του καρφουρ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...