Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανταλλάσονται διάφορα


Recommended Posts

διαθετω ηλεκτρικη σκουπα απο το vicko και βιβλια αγγλικων σε αριστη κατασταση (αχρησιμοποιητα). υπαρχει ενδιαφερον να ανεβασω τιτλους και φωτογραφιες;

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Χ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαρτινα πιατακια μικρου μεγεθους κ βιβλια παιδικα (για παιδακια 2-3 ετων) με 2-3 σειρες κειμενο κ μεγαλες εντυπωσιακες εικονες. τα βιβλια πρεπει να ειναι (σαν) καινουρια.

Αν εχετε συζηταμε να δουμε τι μπορωνα σας προσφερω εγω!

Link to comment
Share on other sites

http://i1170.photobucket.com/albums/r534/evoula1/toys/phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0090_zpse99c8c4d.jpg

 

http://i1170.photobucket.com/albums/r534/evoula1/toys/phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha0091_zpsdfaba0b1.jpg

 

Eχω αυτο αν σε ενδιαφερει με τρισδιαστατες εικονες ειναι πολυ ωραιο με τρισδιαστατες εικονες.γραφει 12 ,50 ευρω πανω

Το δινω 6 ευρω ή ανταλλαγη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δωρα καλημέρα

με ενδοιαφέρει η σκουπα κυριως

θέλω να μου πεις αν οι τηλεφωνικες συσκευες που λες τι είναι?? σταθερο??

εχω προιοντα δικά μου

θα ήθελα να δω φωτο αν γινεται για να σου προτείνω

φιλια

Link to comment
Share on other sites

πολινα γεια σου κι εσενα! θα προσπαθησω να σου ανεβασω σε 1-2 μερες. τα τηλεφωνα ειναι σταθερα,τα χω στη μανα μου, θα σου πω λεπτομερειες απο δευτερα. θελεις κινητο; ισως βρω κατι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα δώρα μου

όχι δεν θέλω κινητο

ηλεκτρικη σκουπα και σταθερο ψάχνω απλά το σταθερο θελω να είναι 2 συσκευες που να εποικινωνουν μεταξυ τους γιατι θέλω μια να βάλω στο μαγαζι και μια στο σπίτι.

περιμένω φωτο όποτε μπορέσεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια οι φωτογραφιες ειναι εδω:

 

πολινακι αν θελεις εξηγησε μου λιγο τι εννοεις να εικοινωνουν οι συσκευες μηπως μπορεσω να βοηθησω

 

ζωη εχω κι αλλα βιβλια στο αυτοκινητο σου χρωσταω μια φωτογραφια ακομη

 

69054846925378640927_thumb.jpg

 

72782734696330519863_thumb.jpg

 

94920412466919241940_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η μακετα ειναι σε γενικες γραμμες ετοιμη. Μπορουμε να προσφερουμε service υπολογιστων, περασμα φωτιστικων, πριζας κλπ αλλα ισως και κατι αλλο που χρειαζεσαι κ ισως διαθετουμε σε υπηρεσιες ή κ αγαθα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Dora, αν και με δυσκόλεψε το μήνυμά σου, μπορώ να σου προτείνω την εταιρεία που εκτύπωσε τις επαγγελματικές κάρτες για τη δική μας εταιρεία. Καλή δουλειά και οικονομική (είχα κάνει έρευνα). 9χ300 180ευρώ.

Με μοναδική επιφύλαξη ότι σε αυτούς κάναμε και τα διαφημιστικά φυλλάδια, οπότε μπορεί να είχαμε ειδική τιμή. Πάντως ήταν οι πιο φτηνοί που βρήκα (είναι στη Μεταμόρφωση).

Οι κάρτες μας είναι 2χρωμες.

 

Η μακέτα ετοιμάστηκε από το τυπογραφείο.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Dora γεια σου..μπορώ να σου πω και εγω που έκανα τις κάρτες μου με δική μου μακέτα και μου φάνηκαν οτι ήταν καλή η τιμη τους.Εκανα 500 κάρτες με 40?.Αν θέλεις σου στέλνω πμ για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.Πήρα και την φωτογράφο που μου συστησες..πραγματικά πολυ καλή τιμη..ευχαριστώ... Ξέχασα να γράψω οτι ειναι στην Τουμπα το τυπογραφειο.

Link to comment
Share on other sites

ΜΑρία μιλάς για εντελώς διαφορετικό αριθμό καρτών - εμείς εκτυπώσαμε 2.700 κάρτες με δική του μακέτα.

 

Εσείς 500 με δική σας μακέτα.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

koritsia eyxaristv poly gια τη βοηθεια σας, αν δε βολευτω με ανταλλαγη θα δω τις προτασεις σας!

μαρια χαιρομαι ππου εμεινες ευχαριστημενη! ποτε εγινε η βαφτιση σας;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

τελικα τα βιβλια με θαλασσινο θεμα ισχυουν αλλα δεν επειγουν.

χρειαζομαστε χαρτινα πιατακια για κατασκευες

ΑΝΕΞΙΤΗΛΟΥΣ ΜΑΡΚΑΔΟΡΟΥΣ ΓΙΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΣΕ ΥΦΑΣΜΑ

υδατοδιαλυτο χρωμα για ζωγραφικη σε γυαλι

 

αν εχετε θα βρω κατι να το ανταλλαξουμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

οποιασδηποτε μαρκας/μοντελου αρκει να δουλευει. Αν δεν εχει φορτιστη ισως κ να μην πειραζει αν εχω εγω.

 

Εναλλακτικα μου κανει κ φορτιστης motorola ή alkatel

Ανταλλαγη με καινουρια παιδικα ρουχακια με το καρτελακι ή ελαφρως χρησιμοποιημενα ή αντρικα/γυναικεια ή κατσαρολες, λευκα εδη... πειτε μου κι εσεις τι χρειαζεστε!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...